pitivi master - en to hu translation catalogue (369 entries)

en: Create and edit your own movies
hu: Saját videók létrehozása és szerkesztése

en: Pitivi Video Editor
hu: Pitivi videoszerkesztő

en: <b><big>Performing Auto-Alignment</big></b>
hu: <b><big>Automatikus igazítás elvégzése</big></b>

en: Auto-Alignment Starting
hu: Automatikus igazítás kezdése

en: Estimating...
hu: Becslés…

en: <b>Crop</b>
hu: <b>Levágás</b>

en: <b>Position</b>
hu: <b>Pozíció</b>

en: <b>Size</b>
hu: <b>Méret</b>

en: <b>Viewer Zoom</b>
hu: <b>Megjelenítő nagyítása</b>

en: Height:
hu: Magasság:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Install
hu: Telepítés

en: Missing Dependencies
hu: Hiányzó függőségek

en: To enable additional features, please install the following packages and restart PiTiVi:
hu: További szolgáltatások bekapcsolásához telepítse a következő csomagokat, és indítsa újra a PiTiVit:

en: label
hu: címke

en: Properties for <element>
hu: A(z) <element> tulajdonságai

en: 6 channels (5.1)
hu: 6 csatorna (5.1)

en: <b>Render Preset</b>
hu: <b>Előre beállított renderelés</b>

en: Advanced...
hu: Speciális…

en: Audio
hu: Hang

en: Codec:
hu: Kodek:

en: Container format
hu: Konténerformátum

en: Container format:
hu: Konténerformátum:

en: Draft (no special effects, single pass)
hu: Vázlat (speciális effektusok nélkül, egy menet)

en: Edit Project Settings...
hu: Projektbeállítások szerkesztése…

en: File name
hu: Fájlnév

en: File name:
hu: Fájlnév:

en: Folder
hu: Mappa

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Frame rate:
hu: Képkockasebesség:

en: Framerate
hu: Képkockasebesség

en: General
hu: Általános

en: Height
hu: Magasság

en: Number of channels:
hu: Csatornák száma:

en: Render
hu: Renderelés

en: Render only the selected clips
hu: Csak a kijelölt klipek renderelése

en: Sample Depth:
hu: Mintamélység:

en: Sample Rate:
hu: Mintasebesség:

en: Scale
hu: Méretezés

en: Scale:
hu: Méretezés:

note: TODO check if it is the good way to make it translatable And to filter actually!
en: Video
hu: Videó

en: <b><big>Rendering movie</big></b>
hu: <b><big>Film renderelése</big></b>

en: <b>Estimated filesize:</b>
hu: <b>Becsült fájlméret:</b>

en: <b>Frames per second:</b>
hu: <b>Képkockák másodpercenként:</b>

en: <b>Phase:</b>
hu: <b>Fázis:</b>

en: Encoding first pass
hu: Első menet kódolása

en: Rendering
hu: Renderelés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Mib
hu: Ismeretlen Mib

en: <b>Some changes will not take effect until you restart PiTiVi</b>
hu: <b>Néhány változtatás nem lép életbe a PiTiVi újraindításáig</b>

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Reset to Factory Settings
hu: Visszaállítás a gyári beállításokra

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Section
hu: Szakasz

en: <b>Aspect Ratio</b>
hu: <b>Méretarány</b>

en: <b>Audio Preset</b>
hu: <b>Előre beállított hang</b>

en: <b>Format</b>
hu: <b>Formátum</b>

en: <b>Frame Rate</b>
hu: <b>Képkockasebesség</b>

en: <b>Size (Pixels)</b>
hu: <b>Méret (képpont)</b>

en: <b>Video Preset</b>
hu: <b>Előre beállított videó</b>

en: Author:
hu: Szerző:

en: Channels:
hu: Csatornák:

en: Display Aspect Ratio
hu: Méretarány megjelenítése

en: Info
hu: Információk

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Link
hu: Összekapcsolás

en: Pixel Aspect Ratio
hu: Képpontméretarány

en: Project Settings
hu: Projektbeállítások

en: Project title:
hu: Projekt címe:

en: Sample depth:
hu: Mintamélység:

en: Sample rate:
hu: Mintavételezési gyakoriság:

en: Year:
hu: Év:

en: Browse projects...
hu: Projektek tallózása…

en: Double-click a project below to load it:
hu: Kattintson duplán egy projektre lent a betöltéséhez:

en: Missing dependencies...
hu: Hiányzó függőségek…

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: There is already a %s instance, please inform the developers by filing a bug at http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi
hu: Egy %s folyamat már fut, értesítse a fejlesztőket hibajelentés küldésével a következő címen: http://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=pitivi

en: Loading project...
hu: Projekt betöltése…

en: Project loaded.
hu: Projekt betöltve.

en: Rendering...
hu: Renderelés…

en: 
        %prog [PROJECT_FILE]               # Start the video editor.
        %prog -i [-a] [MEDIA_FILE1 ...]    # Start the editor and create a project.
        %prog PROJECT_FILE -r OUTPUT_FILE  # Render a project.
        %prog PROJECT_FILE -p              # Preview a project.
hu: 
        %prog [PROJEKT_FÁJL]               # A videoszerkesztő indítása.
        %prog -i [-a] [MÉDIA_FÁJL1 ...]    # A szerkesztő indítása és projekt
                                             létrehozása.
        %prog PROJEKT_FÁJL -r KIMENETI_FÁJL  # Projekt renderelése.
        %prog PROJEKT_FÁJL -p              # Projekt előnézete.

en: Import each MEDIA_FILE into a new project.
hu: Minden MÉDIA_FÁJL importálása új projektbe.

en: Add each imported MEDIA_FILE to the timeline.
hu: Minden importált MÉDIA_FÁJL hozzáadása az idővonalhoz.

en: Run Pitivi in the Python Debugger.
hu: A Pitivi futtatása a Python hibakeresőjében.

en: Render the specified project to OUTPUT_FILE with no GUI.
hu: A megadott projektfájl renderelése a KIMENETI_FÁJLBA, GUI nélkül.

en: Preview the specified project file without the full UI.
hu: Az adott projektfájl előnézete a teljes felület indítása nélkül.

en: -p and -r cannot be used simultaneously
hu: A -p és -r nem használható egyszerre

en: -r or -p and -i are incompatible
hu: A -r vagy -p és a -i inkompatibilisek

en: -a requires -i
hu: A -a megköveteli a -i kapcsolót

en: -r requires exactly one PROJECT_FILE
hu: A -r pontosan egy PROJEKT_FÁJLT követel meg

en: -p requires exactly one PROJECT_FILE
hu: A -p pontosan egy PROJEKT_FÁJLT követel meg

en: Cannot open more than one PROJECT_FILE
hu: Nem nyitható meg egynél több PROJEKT_FÁJL

en: %s is already running
hu: A(z) %s már fut

en: An instance of %s is already running in this script.
hu: A(z) %s egy példánya már fut ebben a parancsfájlban.

en: Could not find the GNonLin plugins
hu: A GNonLin bővítmények nem találhatók

en: Make sure the plugins were installed and are available in the GStreamer plugins path.
hu: Győződjön meg róla, hogy a bővítmények telepítve vannak, és hogy elérhetők a Gstreamer bővítmények útvonalán.

en: Could not find the autodetect plugins
hu: Nem találhatók az automatikus detektálást végző bővítmények

en: Make sure you have installed gst-plugins-good and that it's available in the GStreamer plugin path.
hu: Győződjön meg róla, hogy a gst-plugins-good csomag telepítve van, és elérhető a GStreamer bővítmények útvonalán.

en: PyGTK doesn't have cairo support
hu: A PyGTK nem rendelkezik Cairo támogatással

en: Please use a version of the GTK+ Python bindings built with cairo support.
hu: Használja a GTK+ Python kötések beépített cairo támogatással rendelkező változatát.

en: Could not initiate the video output plugins
hu: Nem lehet előkészíteni a videokimenet-bővítményeket

en: Make sure you have at least one valid video output sink available (xvimagesink or ximagesink).
hu: Győződjön meg róla, hogy rendelkezik legalább egy érvényes elérhető videokimeneti bővítménnyel (xvimagesink vagy ximagesink).

en: Could not initiate the audio output plugins
hu: Nem lehet előkészíteni a hangkimeneti bővítményeket

en: Make sure you have at least one valid audio output sink available (alsasink or osssink).
hu: Győződjön meg róla, hogy rendelkezik legalább egy érvényes elérhető hangkimeneti bővítménnyel (alsasink vagy osssink).

en: Could not import the cairo Python bindings
hu: Nem lehet importálni a cairo Python kötéseket

en: Make sure you have the cairo Python bindings installed.
hu: Győződjön meg róla, hogy a Cairo Python kötések telepítve vannak.

en: Could not import the goocanvas Python bindings
hu: Nem lehet importálni a goocanvas Python kötéseket

en: Make sure you have the goocanvas Python bindings installed.
hu: Győződjön meg róla, hogy a goocanvas Python kötések telepítve vannak.

en: Could not import the xdg Python library
hu: Nem lehet importálni a xdg Python programkönyvtárat

en: Make sure you have the xdg Python library installed.
hu: Győződjön meg róla, hogy az xdg Python programkönyvtár telepítve van.

en: You do not have a recent enough version of the GTK+ Python bindings (your version %s)
hu: A jelenleg használt GTK+ Python kötések nem elég frissek (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of the GTK+ Python bindings greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú GTK+ Python kötéseket.

en: You do not have a recent enough version of GTK+ (your version %s)
hu: A jelenleg használt GTK+ nem elég friss (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of GTK+ greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú GTK+ programkönyvtárat.

en: You do not have a recent enough version of GStreamer Python bindings (your version %s)
hu: A jelenleg használt GStreamer Python kötések nem elég frissek (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of the GStreamer Python bindings greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú GStreamer Python kötéseket.

en: You do not have a recent enough version of GStreamer (your version %s)
hu: A jelenleg használt GStreamer nem elég friss (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of the GStreamer greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú GStreamert.

en: You do not have a recent enough version of the cairo Python bindings (your version %s)
hu: A jelenleg használt Cairo Python kötések nem elég frissek (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of the cairo Python bindings greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú Cairo Python kötéseket.

en: You do not have a recent enough version of the GNonLin GStreamer plugin (your version %s)
hu: A jelenleg használt GNonLin GStreamer bővítmény nem elég friss (telepítve: %s verzió)

en: Install a version of the GNonLin GStreamer plugin greater than or equal to %s.
hu: Telepítse a legalább %s verziójú GNonLin GStreamer bővítményt.

en: Could not import the Zope interface module
hu: Nem lehet importálni a Zope felületmodult

en: Make sure you have the zope.interface module installed.
hu: Győződjön meg róla, hogy a zope.interface modul telepítve van.

en: Could not import the distutils modules
hu: Nem lehet importálni a distutils modulokat

en: Make sure you have the distutils Python module installed.
hu: Győződjön meg róla, hogy a distutils python modul telepítve van.

en: Enables the autoalign feature
hu: Az automatikus igazítás szolgáltatás engedélyezése

en: Additional video effects
hu: További videoeffektusok

en: Additional multimedia codecs through the FFmpeg library
hu: További multimédiás kodekek az FFmpeg programkönyvtárból

en: Missing plugins:
    %s
hu: Hiányzó bővítmények:
    %s

note: woot, nothing decodable
en: Cannot decode file.
hu: A fájlt nem lehet dekódolni.

en: The given file does not contain audio, video or picture streams.
hu: A megadott fájl nem tartalmaz hang-, video- vagy képfolyamokat.

en: Could not establish the duration of the file.
hu: Nem lehet megállapítani a fájl hosszát.

en: This clip seems to be in a format which cannot be accessed in a random fashion.
hu: Ez a fájl olyan formátumot használ, melyhez nem lehet véletlenszerű módon hozzáférni.

en: Timeout while analyzing file.
hu: Időtúllépés a fájl elemzésekor.

en: Analyzing the file took too long.
hu: A fájl elemzése túl sokáig tartott.

en: No available source handler.
hu: Nem érhető el forráskezelő.

en: You do not have a GStreamer source element to handle the "%s" protocol
hu: Nem rendelkezik GStreamer forráselemmel a(z) „%s” protokoll kezeléséhez

en: File does not exist
hu: A fájl nem létezik

en: File not readable by current user
hu: A jelenlegi felhasználó nem olvashatja a fájlt

en: Pipeline didn't want to go to PAUSED.
hu: Az adatcsatorna nem akart LEÁLLÍTOTT állapotba kerülni.

en: An internal error occurred while analyzing this file: %s
hu: Belső hiba történt a következő fájl elemzésekor: %s

en: File contains a redirection to another clip.
hu: A fájl átirányítást tartalmaz egy másik klipre.

en: PiTiVi currently does not handle redirection files.
hu: A PiTiVi jelenleg nem kezeli az átirányítási fájlokat.

en: Pipeline didn't want to go to PLAYING.
hu: Az adatcsatorna nem akart LEJÁTSZÁS állapotba kerülni.

en: All effects
hu: Minden effektus

en: Colors
hu: Színek

en: Noise
hu: Zaj

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Blur
hu: Elmosás

en: Geometry
hu: Geometria

en: Fancy
hu: Szép

en: Time
hu: Idő

en: Uncategorized
hu: Kategorizálatlan

en: Audio |audio
hu: Hang

en: effect
hu: effektus

en: PiTiVi Native (XML)
hu: PiTiVi natív (XML)

en: Playlist format
hu: Lejátszólista-formátum

note: TODO: Find a way to install the missing effect.
en: The project contains effects which are not available on the system.
hu: A projekt olyan effektusokat tartalmaz, amelyek nem érhetők el a rendszeren.

en: Failed loading %(uri)s.
hu: A(z) %(uri)s betöltése meghiúsult.

en: Not a valid project file.
hu: Nem érvényes projektfájl.

en: Couldn't close current project
hu: Az aktuális projektet nem lehetett lezárni

en: No URI specified.
hu: Nincs URI megadva.

en: New Project
hu: Új projekt

en: Export Settings
hu: Exportálás beállításai

en: 
    Audio:
hu: 
    Hang:

en: 
    Muxer:
hu: 
    Egyesítő:

en: Remove effect
hu: Effektus eltávolítása

en: Activated
hu: Aktiválva

en: Type
hu: Típus

en: Effect name
hu: Effektus neve

en: Effects
hu: Effektusok

en: Select a clip on the timeline to configure its associated effects
hu: Az idővonalon válasszon ki egy klipet a hozzá tartozó effektusok beállításához

en: Transformation
hu: Átalakítás

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
hu[0]: <b>Hang:</b> %d csatorna, %d <i>Hz</i> (%d <i>bit</i>)
hu[1]: <b>Hang:</b> %d csatorna, %d <i>Hz</i> (%d <i>bit</i>)

en: <b>Unknown Audio format:</b> %s
hu: <b>Ismeretlen hangformátum:</b> %s

en: <b>Video:</b> %d×%d <i>pixels</i> at %.2f<i>fps</i>
hu: <b>Videó:</b> %d×%d <i>képpont</i>, %.2f<i>fps</i>

en: <b>Image:</b> %d×%d <i>pixels</i>
hu: <b>Kép:</b> %d×%d <i>képpont</i>

en: <b>Unknown Video format:</b> %s
hu: <b>Ismeretlen videoformátum:</b> %s

en: <b>Text:</b> %s
hu: <b>Szöveg:</b> %s

en: 6 Channels (5.1)
hu: 6 csatorna (5.1)

en: 4 Channels (4.0)
hu: 4 csatorna (4.0)

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Implement Me
hu: Implementáljon

en: Custom
hu: Egyéni

en: Save Preset
hu: Előbeállítás mentése

en: Choose...
hu: Válasszon…

en: Video effects
hu: Videoeffektusok

en: Audio effects
hu: Hangeffektusok

note: Prevents being flush against the notebook
en: Search:
hu: Keresés:

en: Name
hu: Név

en: Description
hu: Leírás

en: Show Video Effects as a List
hu: Videoeffektusok megjelenítése listaként

en: Show Video Effects as Icons
hu: Videoeffektusok megjelenítése ikonokként

en: No preset
hu: Nincs előbeállítás

en: "%s" already exists.
hu: A(z) „%s” már létezik.

en: New preset
hu: Új előbeállítás

en: New preset %d
hu: Új beállítás %d

en: A file name is required.
hu: Fájlnév szükséges.

en: This file already exists.
    If you don't want to overwrite it, choose a different file name or folder.
hu: Ez a fájl már létezik.
    Ha nem szeretné felülírni, akkor válasszon másik fájlnevet vagy mappát.

en: PiTiVi can not preview this file.
hu: A PiTiVi nem képes megjeleníteni ezt a fájlt.

en: More info
hu: Több infó

en: <b>Resolution</b>: %d×%d
hu: <b>Felbontás</b>: %d×%d

en: <b>Duration</b>: %s
hu: <b>Hossz:</b> %s

en: Error while analyzing a file
hu: Hiba a fájl elemzésekor

en: Unknown reason
hu: Ismeretlen ok

en: Problem:
hu: Probléma:

en: Extra information:
hu: További információk:

en: No properties...
hu: Nincsenek tulajdonságok…

en: Reset to default value
hu: Visszaállítás alapértelmezett értékre

note: set title and frame label
en: Properties for %s
hu: A(z) %s tulajdonságai

en: Split
hu: Felosztás

en: Keyframe
hu: Kulcsképkocka

en: Unlink
hu: Kapcsolat törlése

en: Ungroup
hu: Csoport szétbontása

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Group
hu: Csoportosítás

en: Align
hu: Igazítás

en: Start Playback
hu: Lejátszás elkezdése

en: Loop over selected area
hu: A kijelölt terület végtelenítése

en: Create a new project
hu: Új projekt létrehozása

en: _Open...
hu: _Megnyitás…

en: Open an existing project
hu: Létező projekt megnyitása

en: Save the current project
hu: Projekt mentése

en: Save _As...
hu: Men_tés másként…

en: Reload the current project
hu: Jelenlegi projekt újratöltése

en: Edit the project settings
hu: A projekt beállításainak szerkesztése

en: _Render...
hu: _Renderelés…

en: Export your project as a finished movie
hu: Exportálja projektjét befejezett filmként

en: _Undo
hu: _Visszavonás

en: Undo the last operation
hu: Az utolsó művelet visszavonása

en: _Redo
hu: Új_ra

en: Redo the last operation that was undone
hu: Az utoljára visszavont művelet ismételt végrehajtása

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: Information about %s
hu: Információ erről: %s

en: User Manual
hu: Felhasználói kézikönyv

en: _Project
hu: _Projekt

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Library
hu: _Médiagyűjtemény

en: _Timeline
hu: Idő_vonal

en: Previe_w
hu: Elő_nézet

en: Loop
hu: Végtelenítés

en: _Help
hu: _Súgó

en: View the main window on the whole screen
hu: A főablak megjelenítése a teljes képernyőn

en: Main Toolbar
hu: Fő eszköztár

en: Timeline Toolbar
hu: Idővonal eszköztár

en: Undock Viewer
hu: Megjelenítő leválasztása

en: Put the viewer in a separate window
hu: A megjelenítő külön ablakba helyezése

en: Media Library
hu: Médiagyűjtemény

en: Effect Library
hu: Effektusgyűjtemény

en: Clip configuration
hu: Klip beállításai

en: Contributors:
hu: Közreműködők:

en: GNU Lesser General Public License
    See http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html for more details
hu: GNU Lesser General Public License
    Bővebb információkért nézze meg a http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html honlapot

en: Open File...
hu: Fájl megnyitása…

en: All Supported Formats
hu: Minden támogatott formátum

en: Close without saving
hu: Bezárás mentés nélkül

en: Save changes to the current project before closing?
hu: Bezárás előtt menti az aktuális projekt változtatásait?

en: If you don't save some of your changes will be lost
hu: Ha nem menti, akkor változtatásainak egy része elvész

en: Do you want to reload current project?
hu: Újra kívánja tölteni a jelenlegi projektet?

en: Revert to saved project
hu: Visszatérés az elmentett projekthez

en: All unsaved changes will be lost.
hu: Az összes nem mentett változás elvész.

en: Unable to load project "%s"
hu: Nem tölthető be a(z) „%s” projekt

en: Error Loading Project
hu: Hiba a projekt betöltésekor

en: Locate missing file...
hu: Hiányzó fájl megkeresése…

note: The file is probably an image, not video or audio.
en: The following file has moved: "<b>%s</b>"
    Please specify its new location:
hu: A következő fájl áthelyezésre került: „<b>%s</b>”
    Adja meg az új helyét:

en: The following file has moved: "<b>%s</b>" (duration: %s)
    Please specify its new location:
hu: A következő fájl áthelyezésre került: „<b>%s</b>” (hossz: %s)
    Adja meg az új helyét:

en: Save As...
hu: Mentés másként…

en: Untitled.xptv
hu: Névtelen.xptv

en: Detect Automatically
hu: Automatikus detektálás

en: Untitled project
hu: Névtelen projekt

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Thumbnail gap
hu: Bélyegképrés

en: The spacing between thumbnails, in pixels
hu: Térköz a bélyegképek között, képpontban

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Thumbnail every
hu: Bélyegkép minden

en: %s second
hu: %s másodpercben

en: %s seconds
hu: %s másodpercben

en: minute
hu: percben

en: The interval, in seconds, between thumbnails.
hu: Rés a bélyegképek között, másodpercben.

en: Enable video thumbnails
hu: Video-bélyegképek engedélyezése

en: Show thumbnails on video clips
hu: Bélyegképek megjelenítése a videoklipekből

en: Enable audio waveforms
hu: Hullámformák engedélyezése

en: Show waveforms on audio clips
hu: Hullámformák megjelenítése a hangklipeken

en: Square
hu: Négyzet

en: 480p Wide
hu: 480p széles

en: 480i Wide
hu: 480i széles

en: 576p Wide
hu: 576p széles

en: 576i Wide
hu: 576i széles

en: DV Widescreen (16:9)
hu: DV szélesvásznú (16:9)

en: Cinema (1.37)
hu: Mozi (1.37)

en: Cinema (1.66)
hu: Mozi (1.66)

en: Cinema (1.85)
hu: Mozi (1.85)

en: Anamorphic (2.35)
hu: Anamorfikus (2.35)

en: Anamorphic (2.39)
hu: Anamorfikus (2.39)

en: Anamorphic (2.4)
hu: Anamorfikus (2.4)

en: Import Files...
hu: Fájlok importálása…

en: Remove Clip
hu: Klip eltávolítása

en: Play Clip
hu: Klip lejátszása

en: Icon
hu: Ikon

en: Information
hu: Információk

en: Duration
hu: Hossz

en: Add media to your project by dragging files and folders here or by using the "Import Files..." button.
hu: Vegyen fel médiafájlokat projektjébe fájlok és mappák idehúzásával, vagy a „Fájlok importálása” gomb használatával.

en: Hide
hu: Elrejtés

en: _Import Files...
hu: _Fájlok importálása…

en: Add media files to your project
hu: Médiafájlok hozzáadása projektjéhez

en: Import _Folders...
hu: _Mappák importálása…

en: Add the contents of a folder as clips in your project
hu: Vegye fel egy mappa tartalmát klipekként a projektjébe

en: Select Unused Media
hu: Nem használt média kijelölése

en: Select clips that have not been used in the project
hu: A projektben nem használt klipek kijelölése

en: _Remove from Project
hu: _Eltávolítás a projektből

en: Insert at _End of Timeline
hu: Beszúrás az idővonal _végére

en: Show Clips as a List
hu: Klipek megjelenítése listaként

en: Show Clips as Icons
hu: Klipek megjelenítése ikonokként

en: Select One or More Folders
hu: Válasszon ki legalább egy mappát

en: Select One or More Files
hu: Válasszon ki legalább egy fájlt

en: Close after importing files
hu: Bezárás a fájlok importálásának befejeződésekor

en: Importing clip %(current_clip)d of %(total)d
hu: %(current_clip)d. klip importálása, összesen %(total)d

en: Errors occurred while importing.
hu: Hibák történtek az importálás közben.

en: View errors
hu: Hibák megjelenítése

en: An error occurred while importing.
hu: Hiba történt az importálás közben.

en: View error
hu: Hiba megjelenítése

en: Error while analyzing files
hu: Hiba a fájlok elemzése közben

en: The following files can not be used with PiTiVi.
hu: A PiTiVi nem tudja használni a következő fájlokat.

en: The following file can not be used with PiTiVi.
hu: A PiTiVi nem tudja használni a következő fájlt.

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Snap distance
hu: Illesztési távolság

en: Threshold (in pixels) at which two clips will snap together when dragging or trimming.
hu: Küszöbszint (képpontban), amelynél két klip össze lesz illesztve húzáskor vagy vágáskor.

en: Audio:
hu: Hang:

en: Video:
hu: Videó:

en: Text:
hu: Szöveg:

note: tooltip text for toolbar
en: Delete Selected
hu: Kijelölt törlése

en: Split clip at playhead position
hu: Klip szétvágása a lejátszófej pozíciójánál

en: Add a keyframe
hu: Kulcsképkocka hozzáadása

en: Move to the previous keyframe
hu: Az előző kulcsképkockára

en: Move to the next keyframe
hu: A következő kulcsképkockára

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Zoom Fit
hu: Ablakhoz

en: Break links between clips
hu: Klipek közti kapcsolatok törlése

en: Link together arbitrary clips
hu: Tetszőleges klipek összekapcsolása

en: Ungroup clips
hu: Klipcsoport bontása

en: Group clips
hu: Klipek csoportosítása

en: Align clips based on their soundtracks
hu: Klipek igazítása zenei sávjuk alapján

en: One or more GStreamer errors occured!
hu: Legalább egy GStreamer hiba történt!

en: Error List
hu: Hibalista

en: The following errors have been reported:
hu: A következő hibák történtek:

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Zoom Timeline
hu: Idővonal nagyítása

en: Add a Keyframe
hu: Kulcsképkocka hozzáadása

en: _Previous Keyframe
hu: _Előző kulcsképkocka

en: _Next Keyframe
hu: _Következő kulcsképkocka

en: Color for video clips
hu: Szín a videoklipekhez

en: The background color for clips in video tracks.
hu: A videosávok klipjeinek háttérszíne.

en: Color for audio clips
hu: Szín a hangklipekhez

en: The background color for clips in audio tracks.
hu: A hangsávok klipjeinek háttérszíne.

en: Selection color
hu: Kijelölés színe

en: Selected clips will be tinted with this color.
hu: A kijelölt klipek ezzel a színnel lesznek árnyalva.

en: Clip font
hu: Klip betűkészlete

en: The font to use for clip titles
hu: A klipek címéhez használandó betűkészlet

en: Go to the beginning of the timeline
hu: Az idővonal elejére

en: Go back one second
hu: Egy másodperccel vissza

en: Go forward one second
hu: Egy másodperccel előre

en: Go to the end of the timeline
hu: Az idővonal végére

en: Dock Viewer
hu: Megjelenítő dokkolása

en: Play
hu: Lejátszás

en: Pause
hu: Szünet

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

note: Translators: "non local" means the project is not stored on a local filesystem
en: %s doesn't yet handle non-local projects
hu: A(z) %s még nem kezeli a nem helyileg tárolt projekteket
