rhythmbox - en to et translation catalogue (1120 entries)

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
et: %s kirjutamiseks ei suudetud luua GStreamer sink elementi

note: ?
en: Failed to open output device: %s
et: Väljundseadme avamine nurjus: %s

en: Failed to create playbin2 element; check your GStreamer installation
et: Playbin2 elementi ei õnnestunud luua; kontrolli GStreameri paigaldust

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
et: Uue voo linkimine GStreameri toru otsa nurjus

en: Failed to start new stream
et: Uue voo alustamine nurjus

note: ?
en: Failed to open output device
et: Väljundseadme avamine nurjus

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
et: GStreameri elemendi loomine nurjus; kontrolli paigaldust

en: Failed to create audio output element; check your installation
et: Audioväljundi elemendi loomine nurjus; kontrolli paigaldust

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
et: GStreameri toru ühendamine nurjus; kontrolli paigaldust

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
et: GStreameri toru loomine %s esitamiseks nurjus

en: A_dd if any criteria are matched
et: _Lisatakse, kui vastab vähemalt ühele tunnusele

en: Create automatically updating playlist where:
et: Loo uus iseuuenev esitusnimekiri, kus:

en: Minutes
et: minutit

en: _Limit to:
et: _Piirang:

en: _When sorted by:
et: _Järjestuse alus:

en: songs
et: laulu

en: Browser Views
et: Sirvija vaade

en: C_omment
et: _Kommenteeri

en: Da_te added
et: Lisamise _kuupäev

en: Default
et: Vaikimisi

en: G_enres, artists and albums
et: S_tiilid, esitajad ja albumid

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Lo_cation
et: _Asukoht

en: Text below icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Ti_me
et: _Kestus

en: Toolbar Button Labels
et: Tööriistariba nuppude sildid

en: Track _number
et: Loo _number

en: Visible Columns
et: Nähtavad veerud

en: _Artist
et: Esit_aja

en: _Artists and albums
et: _Esitajad ja albumid

en: _Genre
et: _Žanr

en: _Genres and artists
et: _Žanrid ja esitajad

en: _Last played
et: _Viimati esitatud

en: _Play count
et: _Esituste arv

en: _Quality
et: _Kvaliteet

en: _Rating
et: _Reiting

en: _Year
et: _Aasta

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
et: Esitaja/Esitaja - Album/Esitaja (Album) - 01 - Pealkiri.ogg

en: F_older hierarchy:
et: _Kataloogipuu:

en: Library Location
et: Fonoteegi asukoht

en: Library Structure
et: Fonoteegi struktuur

en: _Browse...
et: _Sirvi...

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: _File name:
et: _Faili nimi:

en: _Music files are placed in:
et: _Muusikafailid asuvad kaustas:

en: _Preferred format:
et: _Eelisvorming:

en: _Watch my library for new files
et: _Fonoteeki lisatud uute failide jälgimine

en: <b>Information</b>
et: <b>Teave</b>

en: <b>Sync Preferences</b>
et: <b>Sünkroniseerimise eelistused</b>

en: <b>Sync Preview</b>
et: <b>Sünkroniseerimise eelvaade</b>

note: Translators: This refers to the usage of media space
en: <b>Volume usage</b>
et: <b>Kasutatud ruum</b>

en: Basic
et: Põhiline

en: Media Player Properties
et: Muusikamängija eelistused

en: Sync
et: Sünkroniseeri

en: Crossfade Duration (Seconds)
et: Sulatamise kestus (sekundites)

en: Network Buffer Size (kB)
et: Võrgupuhvri suurus (kB)

en: Player Backend
et: Esitaja taustprogramm

en: _Use crossfading backend (requires restart)
et: _Kasutatakse lugude sulatamist (vajalik taaskäivitus)

en: <b>Playlist format</b>
et: <b>Esitusnimekirja vorming</b>

en: By extension
et: Laiendi järgi

en: Save Playlist
et: Salvesta esitusnimekiri

en: Select playlist format:
et: Esitusnimekirja vorming:

en: Author:
et: Autor:

en: C_onfigure...
et: _Seadista...

en: Copyright:
et: Autoriõigused:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Site:
et: Sait:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Language:
et: Keel:

en: Last episode:
et: Viimane osa:

en: Last updated:
et: Viimati uuendatud:

en: Source:
et: Allikas:

en: Title:
et: Pealkiri:

en: <b>Download Manager</b>
et: <b>Allalaadimiste haldur</b>

en: Check for _new episodes:
et: _Uute osade kontroll:

en: Every day
et: Iga päev

en: Every hour
et: Kord tunnis

en: Every week
et: Iga nädal

en: Manually
et: Käsitsi

en: Select Folder For Podcasts
et: Podcastide kataloog

en: _Download location:
et: Allalaadimise asukoht:

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Download location:
et: Allalaadimise asukoht:

en: Duration:
et: Kestus:

en: Feed:
et: Voog:

en: Last played:
et: Viimati esitati:

en: Play count:
et: Esituste arv:

en: _Rating:
et: _Reiting:

en: Albu_m sort order:
et: Albumite _järjestamise kord:

en: Albu_m:
et: _Album:

en: Album a_rtist sort order:
et: Albumi esitaja _järjestamise kord:

en: Album a_rtist:
et: Albumi _artist:

en: Sorting
et: Järjestus

en: _Artist sort order:
et: Esitaja _järjestamise kord:

en: _Artist:
et: Es_itaja:

en: _Disc number:
et: Plaadi _number:

en: _Genre:
et: _Žanr:

en: _Year:
et: Aa_sta:

en: BPM:
et: Tempo:

en: Date added:
et: Lisati:

en: Error message
et: Veateade

en: File name:
et: Faili nimi:

en: File size:
et: Faili suurus:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Track _number:
et: Loo _number:

en: _Comment:
et: _Kommentaar:

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: Added files:
et: Lisatud failid:

en: Contents after sync
et: Sisu pärast sünkroniseerimist

en: Current contents
et: Praegune sisukord

en: Removed files:
et: Eemaldatud failid:

en: My Top Rated
et: Kõrgelt hinnatud

en: Recently Added
et: Hiljuti lisatud

en: Recently Played
et: Hiljuti kuulatud

en: Music Player
et: Muusikamängija

en: Play and organize your music collection
et: Esita ja halda oma muusikakollektsiooni

en: Rhythmbox Music Player
et: Rhythmbox muusikamängija

en: File is not a valid .desktop file
et: See pole sobiv .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Tundmatu töölauafaili versioon '%s'

en: Starting %s
et: %s käivitamine

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei võta käsurealt dokumente vastu

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' tüüpi töölauakirjetele edastada

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumine keelatud

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud seadistust sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Määra seansihalduse ID

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute kuvamine

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
et: Täna %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
et: Eile %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12:34 am"
en: %a %I:%M %p
et: %a, %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12:34 am"
en: %b %d %I:%M %p
et: %d. %b %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
et: %d. %b %Y

note: impossible time or broken locale settings we really do need to fix this so untagged entries actually have NULL rather than * a translated string. don't search for 'unknown' when we don't have the artist or title information Translators: unknown track title
en: Unknown
et: Teadmata

en: Unable to move %s to %s: %s
et: %s liigutamine kohta %s nurjus: %s

en: Too many symlinks
et: Liiga palju sümbolviiteid

en: Cannot get free space at %s: %s
et: Asukohas %s ei saadud vaba ruumi: %s

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
et: %d:%02d %d:%02d-st jäänud

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
et: %d:%02d:%02d %d:%02d:%02d-st jäänud

en: %d:%02d of %d:%02d
et: %d:%02d %d:%02d-st

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
et: %d:%02d:%02d %d:%02d:%02d-st

en: Internal GStreamer problem; file a bug
et: GStreameri sisetõrge; raporteeri veast

en: D-BUS communication error
et: D-BUS suhtlustõrge

en: Failed to create %s element; check your installation
et: %s elemendi loomine nurjus; kontrolli paigaldust

en: Failed to create a source element; check your installation
et: Lähteelemendi loomine nurjus; kontrolli paigaldust

en: GStreamer error: failed to change state
et: GStreameri viga: oleku muutmine nurjus

en: The MIME type of the file could not be identified
et: Faili MIME-tüüpi pole võimalik tuvastada

en: Unable to identify file type
et: Ei suudetud failitüüpi tuvastada

en: Unsupported file type: %s
et: Toetamata failitüüp: %s

en: Unable to create tag-writing elements
et: Märksõna-kirjutamise elemente pole võimalik luua

en: Timeout while setting pipeline to NULL
et: Toru määramine NULL'i aegus

en: File corrupted during write
et: Kirjutamise ajal sai fail rikutud

en: Cover art
et: Plaadiümbrised

en: Fetch album covers from the Internet
et: Plaadiümbriste tõmbamine internetist

en: Image provided by Last.fm
et: Pildi allikas Last.fm

en: Searching... drop artwork here
et: Otsimine... lohista plaadiümbris siia

en: Drop artwork here
et: Lohista plaadiümbris siia

en: Audio CD Player
et: Audio-CD esitaja

en: Support for playing of audio CDs as music source
et: Audioplaatide esitamise tugi

en: Artist s_ort order:
et: Esitaja _järjestamise kord:

en: _Disc:
et: _Plaat:

en: Multiple Albums Found
et: Leiti mitu albumit

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is below and press <i>Continue</i>.
et: Sellel plaadil võib olla mitu albumit. Vali, milline album see on ja klõpsa <i>Jätka</i>.

en: _Continue
et: _Jätka

en: _Extract to Library
et: _Kopeeri fonoteeki

en: Copy tracks to the library
et: Kõikide radade kopeerimine fonoteeki

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Reload Album Information
et: Albumi teabe taaslaadimine

note: Translators: this is the toolbar button label for Copy to Library action.
en: Extract
et: Paki lahti

en: Select tracks to be extracted
et: Valitud rajad, mida eraldada

note: Info bar for non-Musicbrainz data
en: S_ubmit Album
et: S_aada album

en: Hide
et: Peida

en: Could not find this album on MusicBrainz.
et: Seda albumit ei leitud MusicBrainz-i andmebaasist.

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
et: Sa võid täiendada MusicBrainz-i andmebaasi, lisades selle albumi.

en: <Invalid unicode>
et: <vigane unicode>

en: Track %u
et: Lugu %u

en: Couldn't load Audio CD
et: Audioplaati ei suudetud laadida

en: Rhythmbox couldn't access the CD.
et: Rhythmbox ei saanud ligipääsu plaadile.

en: Rhythmbox couldn't read the CD information.
et: Rhythmbox ei suutnud CD-infot lugeda.

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist
et: Esitaja

en: Rhythmbox could not get access to the CD device.
et: Rhythmbox ei saanud ligipääsu CD-lugejale.

en: Could not create CD lookup thread
et: CD otsimise lõime (thread) ei suudetud luua.

en: Cannot access CD
et: Pole ligipääsu CD-le

en: Unknown Title
et: Pealkiri teadmata

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Track %d
et: Lugu %d

en: Cannot access CD: %s
et: CD-le pole ligipääsu: %s

en: This CD could not be queried: %s
et: Seda CD-d pole võimalik pärida: %s

en: Various
et: Varia

en: Incomplete metadata for this CD
et: CD metaandmed pole täielikud

en: [Untitled]
et: [Pealkirjata]

en: Device '%s' does not contain any media
et: Seade '%s' ei sisalda andmekandjat

en: Device '%s' could not be opened. Check the access permissions on the device.
et: Seadet '%s' pole võimalik avada. Kontrolli seadme ligipääsuõiguseid.

en: Cannot read CD: %s
et: CD-d pole võimalik lugeda: %s

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
et: Saadab Last.fm'i mängitud lugude teavet ning mängib Last.fm'i raadiovoogusid

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
et: Milliseid Audioscrobbleri teenuseid sa tahad kasutada?

en: Create Station
et: Jaama loomine

en: Create a Radio Station
et: Uue raadiojaama loomine

en: Disabled
et: Keelatud

en: Last submission time:
et: Viimase saatmise aeg:

en: Logout
et: Logi välja

en: Loved Tracks
et: Lemmiklood

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Queued tracks:
et: Ootel rajad:

en: Recently Listened Tracks
et: Hiljuti kuulatud lood

en: Recommendations
et: Soovitused

en: Status:
et: Olek:

en: Submission statistics
et: Statistika saatmine

en: Submit listening data
et: Saada kuulamise andmed

en: Tracks submitted:
et: Edastatud lugusid:

en: Type:
et: Liik:

en: View your profile
et: Kuva oma profiili

en: Refresh Profile
et: Värskenda profiili

en: Refresh your Profile
et: Profiili värskendamine

en: Love
et: Meeldib

en: Mark this song as loved
et: Selle loo märkimine meeldivaks

en: Ban
et: Keelatud

en: Ban the current track from being played again
et: Keela selle loo taasesitus

en: Download
et: Laadi alla

en: Download the currently playing track
et: Praegu esitatava laulu allalaadimine

en: You are not currently logged in.
et: Sa ei ole praegu sisse logitud.

en: Log in
et: Logi sisse

en: Waiting for authentication...
et: Autentimise järel ootamine...

en: Cancel
et: Loobu

en: Authentication error. Please try logging in again.
et: Viga autentimisel. Proovi uuesti sisse logida.

en: Connection error. Please try logging in again.
et: Ühenduse viga. Palun proovi uuesti sisse logida.

en: My Library
et: Fonoteek

en: My Recommendations
et: Soovitatud lood

en: My Neighbourhood
et: Naabriraadio

en: %s plays
et: Esitamisel %s

note: Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This is the label for menu item which when activated will take the user to the * artist/track's page on the service's website.
en: _View on %s
et: _Vaata %s

note: Translators: describes a radio stream playing tracks similar to those by an artist. * Followed by a text entry box for the artist name.
en: Similar to Artist:
et: Sarnane esitajale:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks listened to by the top fans of * a particular artist.  Followed by a text entry box for the artist name.
en: Top Fans of Artist:
et: Artisti peamised fännid:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks from the library of a particular * user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Library of User:
et: Kasutaja muusikakogu:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks played by users similar to a * particular user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Neighbourhood of User:
et: Kasutaja naabruskond:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks that a particular user has marked * as loved.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Tracks Loved by User:
et: Kasutaja lemmiklood:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks recommended to a particular user. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Recommendations for User:
et: Soovitused kasutajale:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks tagged with a particular tag. * Followed by a text entry box for the tag.
en: Tracks Tagged with:
et: Lood sildiga:

note: Translators: station is built from artists similar to the artist %s
en: %s Radio
et: Esitaja %s raadio

note: Translators: station is built from the artist %s's top fans
en: %s Fan Radio
et: Esitaja %s fännide raadio

note: Translators: station is built from the library of the user %s
en: %s's Library
et: Kasutaja %s fonoteek

note: Translators: station is built from the "neighbourhood" of the user %s. * Last.fm uses "neighbourhood" to mean other users with similar music tastes
en: %s's Neighbourhood
et: Kasutaja %s naabriraadio

note: Translators: station is built from the tracks which have been "loved" by the user %s
en: %s's Loved Tracks
et: Lemmiklood (%s)

note: Translators: station is built from the tracks which are recommended to the user %s
en: %s's Recommended Radio
et: Kasutaja %s soovitusraadio

note: Translators: station is built from the tracks which have been "tagged" with %s. * Last.fm lets users "tag" songs with any string they wish. Tags are usually genres, * but nationalities, record labels, decades and very random words are also commmon
en: %s Tag Radio
et: Märksõna %s raadio

note: Translators: station is built from the library of the group %s
en: %s Group Radio
et: Grupi %s raadio

en: _Rename Station
et: _Muuda jaama nime

en: Rename station
et: Jaama nime muutmine

en: _Delete Station
et: _Kustuta jaam

en: Delete station
et: Jaama kustutamine

en: You must enter your password to listen to this station
et: Selle jaama kuulamiseks pead sisestama parooli

note: Invalid station url
en: Invalid station URL
et: Vigane jaama URL

note: Subscriber only station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that to listen to this radio station the user needs to be * a paying subscriber to the service.
en: This station is only available to %s subscribers
et: See jaam on saadaval ainult %s tellijatele.

note: Not enough content
en: Not enough content to play station
et: Selle jaama mängimiseks pole piisavalt laule

en: OK
et: Olgu

en: Logging in
et: Sisselogimine

en: Request failed
et: Päring nurjus

en: Authentication error
et: Viga autentimisel

en: Clock is not set correctly
et: Kell pole õige

en: This version of Rhythmbox has been banned.
et: See Rhythmboxi versioon on keelustatud.

en: Track submission failed too many times
et: Loo saatmine nurjus liiga mitu korda

en: Audio CD Recorder
et: Audio-CD kirjutaja

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
et: Audioplaadi kirjutamine esitusnimekirja järgi või plaatide paljundamine

en: _Create Audio CD...
et: _Loo audio-CD...

en: Create an audio CD from playlist
et: Esitusnimekirjast audioplaadi loomine

en: Duplicate Audio CD...
et: _Paljunda audio-CD...

en: Create a copy of this audio CD
et: Tee audioplaadist koopia

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
et: Rhythmbox ei suutnud plaati paljundada

en: Rhythmbox could not record the audio disc
et: Rhythmbox ei suutnud audioplaati kirjutada

en: Unable to build an audio track list
et: Helipalade loendi koostamine pole võimalik

en: Unable to write audio project file %s: %s
et: Audioprojekti faili pole võimalik kirjutada %s: %s

en: Unable to write audio project
et: Audioprojekti kirjutamine võimatu

en: Unable to create audio CD project
et: Audio-CD projekti loomine pole võimalik

note: Translators: this is the toolbar button label for Create Audio CD action
en: Burn
et: Kirjuta

note: Translators: this is the toolbar button label for Duplicate Audio CD action
en: Copy CD
et: Kopeeri CD

en: Support for recording audio CDs from playlists
et: Esitusnimekirja järgi audioplaadi kirjutamise tugi

en: Unable to create audio CD
et: Audio-CD loomine pole võimalk

en: Could not duplicate disc
et: Plaati pole võimalik paljundada

en: Reason
et: Põhjus

en: Failed to create pipeline
et: Toru loomine nurjus

en: Unable to unlink '%s'
et: '%s' lahtilinkimine pole võimalik

en: Could not retrieve state from processing pipeline
et: Töötlusprotsessi torust pole võimalik olekut hankida

en: Could not get current track position
et: Praeguse loo positsiooni ei saadud

en: Could not start pipeline playing
et: Esitamiseks ei saanud avada toru

en: Could not pause playback
et: Esituse pausimine nurjus

en: Cannot find drive
et: Seadet ei leitud

en: Cannot find drive %s
et: Seadet %s ei leitud

en: Drive %s is not a recorder
et: Seade %s ei ole kirjutav

en: No writable drives found
et: Kirjutavaid seadmeid ei leitud

en: Could not get track time for file: %s
et: Faili pikkust ei saadud: %s

en: Could not determine audio track durations
et: Helipala pikkust ei suudetud määrata

en: There was an error writing to the CD:
    %s
et: CD-le kirjutamisel esines viga:
    %s

en: There was an error writing to the CD
et: CD-le kirjutamisel esines viga

en: Maximum possible
et: Suurim võimalik

en: Invalid writer device: %s
et: Sobimatu kirjutusseade: %s

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

note: hour:minutes:seconds
en: %s %s %s
et: %s, %s ja %s

note: 0 seconds
en: 0 seconds
et: 0 sekundit

en: About %s left
et: Umbes %s jäänud

en: Writing audio to CD
et: Audioplaadi kirjutamine

en: Finished creating audio CD.
et: Audioplaadi kirjutamine lõpetati.

en: Finished creating audio CD.
    Create another copy?
et: Audioplaadi kirjutamine lõpetati.
    Kas teha veel üks koopia?

en: Writing failed.  Try again?
et: Kirjutamine nurjus. Kas proovida uuesti?

en: Writing canceled.  Try again?
et: Kirjutamine katkestati. Kas proovida uuesti?

en: Audio recording error
et: Viga audio kirjutamisel

en: Audio Conversion Error
et: Viga audio teisendamisel

en: Recording error
et: Lindistamise viga

en: Do you wish to interrupt writing this disc?
et: Kas tahad plaadikirjutamise katkestada?

en: This may result in an unusable disc.
et: See võib muuta plaadi kasutuskõlbmatuks.

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Interrupt
et: _Katkesta

en: Could not create audio CD
et: Audioplaati pole võimalik luua

en: Please make sure another application is not using the drive.
et: Veendu, et ükski teine rakendus ei kasutaks ajamit.

en: Drive is busy
et: Ajam on hõivatud

en: Please put a rewritable or blank CD in the drive.
et: Aseta kirjutajasse tühi või ülekirjutatav CD-plaat.

en: Insert a rewritable or blank CD
et: Sisesta tühi või ülekirjutatav CD

en: Please put a blank CD in the drive.
et: Aseta kirjutajasse tühi CD-plaat.

en: Insert a blank CD
et: Sisesta tühi CD

en: Please replace the disc in the drive with a rewritable or blank CD.
et: Asenda lugejas olev plaat tühja või ülekirjutatava CD-plaadiga.

en: Reload a rewritable or blank CD
et: Sisesta tühi või ülekirjutatav CD uuesti

en: Please replace the disc in the drive with a blank CD.
et: Vaheta lugejas olev plaat tühja CD vastu.

en: Reload a blank CD
et: Sisesta tühi CD uuesti

en: Converting audio tracks
et: Audiofailide teisendamine

en: Preparing to write CD
et: CD kirjutamise ettevalmistus

en: Writing CD
et: CD kirjutamine

en: Finishing write
et: Kirjutamise lõpetamine

en: Erasing CD
et: CD kustutamine

en: Unhandled action in burn_action_changed_cb
et: Käsitsematu tegevus kohas burn_action_changed_cb

en: This %s appears to have information already recorded on it.
et: Tundub, et sellele %s-plaadile on juba kirjutatud.

en: Erase information on this disc?
et: Kas kustutada sellel plaadil olevad andmed?

en: _Try Another
et: _Proovi teist

en: _Erase Disc
et: _Kustuta plaat

en: C_reate
et: _Loo

en: Failed to create the recorder: %s
et: Lindistaja loomine nurjus: %s

en: Could not remove temporary directory '%s': %s
et: Ajutist kataloogi '%s' pole võimalik eemaldada: %s

en: Create Audio CD
et: Audio-CD loomine

en: Create audio CD from '%s'?
et: Kas luua '%s'-st audioplaat?

en: Unable to build an audio track list.
et: Helipalade loendit ei suudetud koostada.

en: This playlist is too long to write to an audio CD.
et: See esitusloend on liiga pikk audioplaadile kirjutamiseks.

en: This playlist is %s minutes long.  This exceeds the length of a standard audio CD.  If the destination medium is larger than a standard audio CD please insert it in the drive and try again.
et: Selle esitusloendi pikkus on %s minutit.  See ületab tavalise audioplaadi pikkuse. Kui sihtmeedium on suurem kui tavaline audioplaat, sisesta see kirjutajasse ning proovi uuesti.

en: Playlist too long
et: Esitusnimekiri on liiga pikk

en: Could not find temporary space!
et: Ajutise kasutuse jaoks ei leitud ruumi!

en: Could not find enough temporary space to convert audio tracks.  %s MB required.
et: Audioradade teisendamise jaoks ei leitud piisavalt vaba ruumi. Vaja on %s MB.

en: Create audio CD from playlist?
et: Kas luua esitusnimekirja järgi audioplaat?

en: Options
et: Valikud

en: Progress
et: Edenemine

en: Write _speed:
et: Kirjutamise _kiirus:

en: Write disc _to:
et: Plaat, _millele kirjutada:

en: _Make multiple copies
et: _Tee mitu koopiat

en: Adds support for playing media from and sending media to DLNA/UPnP network devices, and enables Rhythmbox to be controlled by a DLNA/UPnP ControlPoint
et: Esitatava meedia üle DLNA/UPnP võrgu jagamise tugi. Rhythmboxi saab siis juhtida DLNA/UPnP juhtpunktist.

en: DLNA/UPnP sharing and control support
et: DLNA/UPnP jagamise ja juhtimise tugi

en: Context Pane
et: Kontekstipaneel

en: Show information related to the currently playing artist and song.
et: Parasjagu esitatava artisti või lauluga seonduvate andmete kuvamine.

en: Albums
et: Albumid

note: Translators: 'top' here means 'most popular'.  %s is replaced by the artist name.
en: Loading top albums for %s
et: Esitaja %s parimate albumite laadimine

en: Loading biography for %s
et: Esitaja %s biograafia laadimine

note: Add button to toggle visibility of pane
en: Toggle Conte_xt Pane
et: Lülita _kontekstipaneel sisse/välja

en: Change the visibility of the context pane
et: Kontekstipaneeli nähtavuse muutmine

note: Translators: 'top' here means 'most popular'.  %s is replaced by the artist name.
en: Top songs by %s
et: %s popimad laulud

en: Nothing Playing
et: Ei mängi

note: this isn't particularly well worded; maybe that's a sign that it's too ugly maybe we could provide a form to fill in?
en: This information is only available to last.fm users. Please enter your account details in the last.fm plugin configuration.
et: See teave on saadaval ainult last.fm'i kasutajatele. Palun sisesta oma konto andmed last.fm'i plugina sätetes.

en: Lyrics
et: Laulusõnad

en: Loading lyrics for %s by %s
et: Laulusõnade laadimine esitaja %s$2 laulule %s$1

en: Lyrics not found
et: Laulusõnu ei leitud

en: Hide all tracks
et: Peida kõik rajad

en: Show all tracks
et: Näita kõiki radasid

en: Top albums by %s
et: Esitaja %s popimad albumid

en: %s (%d tracks)
et: %s (%d rada)

en: Track list not available
et: Radade loend pole saadaval

en: Unable to retrieve album information:
et: Albumi andmete hankimine pole võimalik:

en: No information available
et: Andmed pole saadaval

en: Read more
et: Loe edasi

en: Read less
et: Vähem lugemist

en: Unable to retrieve artist information:
et: Esitaja andmete hankimine pole võimalik:

en: DAAP Music Sharing
et: DAAP muusika jagamine

en: Share music and play shared music on your local network
et: Muusikat jagamine ja kuulamine üle kohtvõrgu

en: <b>Sharing</b>
et: <b>Jagamine</b>

en: Require _password:
et: Nõutakse _parooli:

en: _Share my music
et: _Minu muusika on jagamisel

en: Invalid share name
et: Vigane jagamise nimi

en: The shared music name '%s' is already taken. Please choose another.
et: Jagatud muusika nimi '%s' on juba võetud. Vali uus nimi.

en: Shared music _name:
et: Jagatud muusika _nimi:

en: Connect to _DAAP share...
et: Ühendu _DAAP-i jagaja otsa...

en: Connect to a new DAAP share
et: Uue DAAP-i jagatud ressursiga ühendumine

en: _Disconnect
et: _Ühenda lahti

en: Disconnect from DAAP share
et: DAAP-i jagatud ressursi lahtiühendamine

en: New DAAP share
et: Uus DAAP-i jagaja

en: Host:port of DAAP share:
et: DAAP-i jagatud ressursi host:port:

en: DAAP Music Sharing Preferences
et: DAAP muusikajagamise eelistused

en: %s's Music
et: Muusika (%s)

en: The music share '%s' requires a password to connect
et: Jagatud muusika ressurss '%s' nõuab ühendumiseks parooli

en: Connecting to music share
et: Jagatud muusikaressursiga ühendumine

en: Retrieving songs from music share
et: Jagatud laulude loendi hankimine

en: Could not connect to shared music
et: Jagatud muusikaga ei suudetud ühenduda

en: MediaServer2 D-Bus interface
et: MediaServer2 D-Bus liides

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
et: Võimaldab MediaServer2 juhtimise D-Bus liidese kaudu

en: FM Radio
et: FM-raadio

en: Support for FM radio broadcasting services
et: FM-raadio edastusteenuse tugi

en: New FM R_adio Station
et: Uus FM-raadiojaam

en: Create a new FM Radio station
et: Uue FM-raadiojaama loomine

en: New FM Radio Station
et: Uus FM-raadiojaam

en: Frequency of radio station
et: Raadiojaama sagedus

en: Portable Players
et: Taskumängija

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
et: Tavaliste muusikamängijate tugi (lisaks PSP ja Nokia 770)

en: <b>System</b>
et: <b>Süsteem</b>

en: Audio formats:
et: Audiovormingud:

en: Device _name:
et: Seadme _nimi:

en: Manufacturer:
et: Tootja:

en: Model:
et: Mudel:

en: Playlists:
et: Esitusnimekirjad:

en: Serial number:
et: Seerianumber:

en: Tracks:
et: Rajad:

en: New Playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Create a new playlist on this device
et: Loo sellele seadmele uus esitusnimekiri

en: Delete Playlist
et: Kustuta esitusnimekiri

en: Delete this playlist
et: Kustuta see esitusnimekiri

en: _Properties
et: _Omadused

en: Display device properties
et: Seadme omaduste kuvamine

en: Advanced
et: Laiendatud

en: IM Status
et: Kiirsuhtluse olekuteade

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy, Gossip, and Pidgin)
et: Kiirsuhtlusprogrammi olekuteate uuendamine vastavalt esitatavale laulule (töötab rakendustega Empathy, Gossip ja Pidgin)

en: ♫ Listening to music... ♫
et: ♫ Kuulan muusikat... ♫

en: Portable Players - iPod
et: Taskumängija - iPod

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
et: Apple iPod seadmete tugi (näitab sisu, mängib)

en: Database version:
et: Andmebaasi versioon:

en: Device node:
et: Seadme asukoht:

en: Firmware version:
et: Püsivara versioon:

en: Mount point:
et: Haakepunkt:

en: Podcasts:
et: Podcastid:

en: iPod _name:
et: iPodi _nimi:

en: <span size="x-large" weight="bold">Do you want to initialize your iPod?</span>
et: <span size="x-large" weight="bold">Kas tahad oma iPodi lähtestada?</span>

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
et: Rhythmbox leidis seadme, mis võib olla lähtestamata või rikutud iPod. Enne kui Rhythmbox seda kasutada saab, tuleb see lähtestada, aga sellega lähevad kaduma kõik sellel olevad laulud ja metaandmed. Kui sa tahad, et Rhythmbox lähtestaks iPodi, täida järgnevad väljad. Kui see seade pole iPod või sa ei taha seda lähtestada, klõpsa Loobu.

en: _Initialize
et: _Lähtesta

en: _Model:
et: _Mudel:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: iPod detected
et: Tuvastati iPod

en: Unable to initialize new iPod
et: iPodi lähtestamine pole võimalik

en: _Rename
et: _Muuda nime

en: Rename iPod
et: Nimeta iPod ümber

en: Display iPod properties
et: iPodi omaduste kuvamine

en: _New Playlist
et: Uus esitus_nimekiri

en: Add new playlist to iPod
et: Lisa uus esitusnimekiri iPod'i

en: Rename playlist
et: Nimeta esitusnimekiri ümber

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Delete playlist
et: Kustuta esitusnimekiri

en: Podcasts
et: Podcastid

en: New playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Internet Radio
et: Internetiraadio

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
et: Üle interneti edastatavate teenuste tugi

en: <b>Download</b>
et: <b>Allalaadimine</b>

en: Jamendo Preferences
et: Jamendo eelistused

en: Visit Jamendo at
et: Külasta Jamendot aadressil

en: _Format:
et: _Vorming:

note: This text comes from http://www.jamendo.com/en/static/concept/ and was already translated in many languages. You should take a look on this site and check if you can't reuse it.
en:      * A legal framework protecting the artists (thanks to the Creative Commons licenses).
et:      * Õigusraamistiku, mis kaitseb artiste (tänu Creative Commons litsentsidele).

en:      * An adaptive music recommendation system based on iRATE to help listeners discover new artists based on their tastes
           and on other criteria such as their location.
et:      * Iseõppiva iRATE baasil muusikasoovitussüsteemi, mis aitab kuulajatel avastada uusi esitajaid, vastavalt nende maitsele,
           asukohale ja teistele kriteeriumitele.

en:      * Free, simple and quick access to the music, for everyone.
et:      * Tasuta, kiire ja lihtsa ligipääsu muusikale. Kõigi jaoks.

en:      * The possibility of making direct donations to the artists.
et:      * Esitajatele otsetoetuse saatmise võimaluse.

en:      * The use of the latest Peer-to-Peer technologies
et:      * Kõige värskema kasutajalt-kasutajale P2P tehnoloogia kasutamise.

en: Jamendo is a new model for artists to promote, publish, and be paid for their music.
et: Jamendo on muusikute uus viis reklaamiks, oma muusika avaldamiseks ning selle eest raha saamiseks.

en: Jamendo is the only platform that joins together :
et: Jamendo on ainukene platvorm, mis ühendab endas:

en: Jamendo users can discover and share albums, but also review them or start a discussion on the forums.
    Albums are democratically rated based on the visitors’ reviews.
    If they fancy an artist they can support him by making a donation.
et: Jamendo kasutajad avastavad, jagavad ning arvustavad albumeid või arutlevad nende üle foorumites.
    Albumeid hinnatakse demokraatlikult külastajate arvustuste järgi.
    Kui neile meeldib mõni artist, saavad nad teda toetada.

en: On Jamendo, the artists distribute their music under Creative Commons licenses.
    In a nutshell, they allow you to download, remix and share their music freely.
    It's a "Some rights reserved" agreement, perfectly suited for the new century.
et: Jamendos saavad artistid oma muusikat jagada Creative Commons litsentsi alusel.
    Lihtsamalt öeldes, lubavad nad sul oma muusikat vabalt alla laadida, miksida ning jagada.
    See on "Mõnede õiguste säilitamisega" lepe, mis sobib hästi uude sajandisse.

en: These new rules make Jamendo able to use the new powerful means of digital distribution like
    Peer-to-Peer networks such as BitTorrent or eMule to legally distribute albums at near-zero cost.
et: Need reeglid võimaldavad selliste uute digijaotuse võimaluste kasutamise Jamendos, nagu seda on
    P2P võrgud BitTorrent ja eMule ning õiguspäraselt jaotada albumeid peaaegu nullkuludega.

en: You can find more information at http://www.jamendo.com/
et: Rohkem teavet leiad aadressil http://www.jamendo.com/

en: Adds support to Rhythmbox for playing and downloading albums from Jamendo
et: Lisab Rhythmboxile Jamendo albumite kuulamise ja esitamise toe

en: _Download Album
et: _Laadi alla

en: Download this album using BitTorrent
et: Laadi see album BitTorrentist alla

note: Add Button for Donate
en: _Donate to Artist
et: _Toeta esitajat

en: Donate Money to this Artist
et: Toeta seda esitajat rahaga

en: Loading Jamendo catalog
et: Jamendo kataloogi laadimine

en: Error looking up p2plink for album %s on jamendo.com
et: Viga albumi %s jaoks jamendo.com-ist p2plink-i otsimisel

en: Error looking up artist %s on jamendo.com
et: Viga esitaja %s otsimisel jamendo.com-ist

en: New Internet _Radio Station...
et: Uus _internetiraadiojaam...

en: Create a new Internet Radio station
et: Loo uus internetiraadio

[ctx: Radio]
note: Translators: this is the toolbar button label for New Internet Radio Station action.
en: New
et: Uus

en: Genre
et: Žanr

en: Radio
et: Raadio

en: %d station | %d stations
et[0]: %d raadiojaam
et[1]: %d raadiojaama

en: New Internet Radio Station
et: Uus internetiraadiojaam

en: URL of internet radio station:
et: Internetiraadiojaama URL:

en: %s Properties
et: %s omadused

en: Unable to change station property
et: Jaama omadusi pole võimalik muuta

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
et: Jaama URI-ks pole võimalik määrata %s, kuna selline jaam on juba olemas

en: L_ocation:
et: As_ukoht:

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
et: Rhythmboxi juhtimine infrapuna puldiga

en: No lyrics found
et: Laulusõnu ei leitud

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Search again
et: _Otsi uuesti

en: Searching for lyrics...
et: Laulusõnade otsimine...

en: Song L_yrics
et: _Laulusõnad

en: Display lyrics for the playing song
et: Esitatava laulu jaoks näidatakse laulusõnu

en: Choose lyrics folder...
et: Laulusõnade kataloogi valimine...

en: Fetch song lyrics from the Internet
et: Laulusõnad tõmmatakse internetist

en: Song Lyrics
et: Laulusõnad

en: <b>Lyrics Folder</b>
et: <b>Laulusõnade kaust</b>

en: <b>Search engines</b>
et: <b>Otsimootorid</b>

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Lyrics Plugin Preferences
et: Laulusõnade plugina eelistused

en:      * Founder/owner runs it -- support a small business
et:      * Asutaja/omanik ise töötab -- toeta väikeettevõtlust

en:     * 50% of payment goes to artist (makes buyer feel good: they're helping the world)
et:     * 50% summast jõuab esitajani (annab ostjale hea tunde, ta aitab teisi)

en:     * All albums and artists hand-picked
et:     * Kõik albumid ja esitajad on käsitsi valitud

en:     * Downloads and CDs are both available (no other site on the internet sells both)
et:     * Saadaval on nii allalaadimised kui CD-d (ükski teine sait Internetis ei müü korraga mõlemaid)

en:     * Extensive biographical info about each musician, and artist photo -- feel a strong connection to the artist
et:     * Laialdane biograafiline teave iga muusiku kohta ja foto esitajast -- tunne tugevat ühendust esitajaga

en:     * Free listening of all songs
et:     * Kõigi laulude tasuta kuulamine

en:     * Full color, high quality cover art PDF available for most albums - easy to print
et:     * Täisvärviline, kõrgekvaliteediline ümbrise PDF enamiku albumite jaoks, lihtne printida

en:     * Low pressure environment - nothing flashing, no audio ads while listening to albums
et:     * Vähe survet avaldav keskkond -- midagi ei vilgu, albumitel pole mingeid reklaame

en:     * Music selection is unique to Magnatune, unlike most on-line stores that have more-or-less the same (gigantic) selection
et:     * Magnatunel on unikaalne muusikavalik, erinevalt enamikust veebipoodidest, mis rõhuvad enam-vähem samale (gigantsele) valikule

en:     * No copy protection on the music (DRM) which allows playing music on any device (unlike iTunes/MSN/etc)
et:     * Muusikal ei ole koopiakaitset (DRM), mistõttu seda saab kuulata suvalisel seadmel (erinevalt iTunesist/MSN-ist/teistest)

en:     * No need to "register" to listen or buy
et:     * Kuulamiseks või ostmiseks pole vaja "registreeruda"

en:     * Not part of the "evil" major label machine - for those that hate the music biz and want to help topple it
et:     * Ei kuulu ühtegi "kurja" suurtööstusesse - sobib neile, kes vihkavad muusikaäri ja tahavad seda kukutada

en:     * Not venture-capital backed big business
et:     * Ei ole riskikapitaliga tagatud suuräri

en:     * Our genres are hard to find in record stores and not on radio (though do appear on college radio)
et:     * Meie muusikat on plaadipoest keeruline leida, seda ei mängita raadios (kuigi võib kuulda keskkooliraadiotest)

en:     * Perfect quality downloads (CD copy) are available when you download (not inferior quality sound)
et:     * Täiskvaliteetsed failid (CD-koopiad) on saadaval allalaadijatele (pole madalakvaliteediline heli)

en:     * Radio stations and "genre mix" playlists allow background listening - can do work while listening to our music
et:     * Raadiojaamad ja "žanrisegamise" esitusloendid sobivad muusikaliseks fooniks - sa võid teha muusika kuulamise ajal tööd

en:     * Smaller selection means easier to find good music
et:     * Väiksem valik lihtsustab hea muusika leidmist

en:     * Variable pricing scheme means you can pay as little as $5 for an album if you choose
et:     * Erinevad hinnaskeemid võimaldavad sul maksata albumi eest kõigest $5, kui sulle nii meeldib

en:     * Very simple user interface, quick to play music
et:     * Väga lihtne kasutajaliides, muusika kuulamine on lihtne

en:     * Wide variety of genres, can fit any mood
et:     * Lai stiilide valik, sobib igale tujule

en: <b>Magnatune online music store</b>
et: <b>Magnatune muusika veebipood</b>

en: Magnatune is an online record label that is not evil. Some of their key attributes are:
et: Magnatune on veebimuusika kaubamärk, mis ei ole kurjast. Mõned nende võtmemärksõnad on:

en: You can find more information at http://www.magnatune.com/
et: Rohkem teavet leiad lehelt http://www.magnatune.com/

en: $10 US (better than average)
et: $10 US (üle keskmise)

en: $12 US (generous)
et: $12 US (lahke)

en: $15 US (VERY generous!)
et: $15 US (VÄGA lahke!)

en: $18 US (We love you!)
et: $18 US (Me armastame Sind!)

en: $8 US (typical)
et: $8 US (tavaline)

en: April (04)
et: Aprill (04)

en: December (12)
et: Detsember (12)

en: February (02)
et: Veebruar (02)

en: Find out about Magnatune at
et: Uuri Magnatune kohta lähemalt aadressil

en: Get an account at
et: Konto hankimine serverisse

en: I don't have a Magnatune account
et: Mul pole Magnatune kontot

en: I have a download account
et: Mul on allalaadimise konto

en: I have a streaming account
et: Mul on vookuulamise konto

en: January (01)
et: Jaanuar (01)

en: July (07)
et: Juuli (07)

en: June (06)
et: Juuni (06)

en: Magnatune Information
et: Teave Magnatune kohta

en: Magnatune Preferences
et: Magnatune eelistused

en: March (03)
et: Märts (03)

en: May (05)
et: Mai (05)

en: October (10)
et: Oktoober (10)

en: Password:
et: Parool:

en: Preferred audio _format:
et: Eelistatud audio_vorming:

en: Redownload purchased music at
et: Laadi ostetud muusika uuesti alla aadressil

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Your account details have changed. Changes will be applied the next time you start Rhythmbox.
et: Sinu konto andmed muudeti. Muudatused jõustuvad Rhythmboxi järgmisel käivitamisel.

en: http://magnatune.com/compare_plans
et: http://www.magnatune.com/compare_plans

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
et: Lisab Rhythmboxile Magnatune muusika veebipoest kuulamise ja ostmise toe

en: Magnatune Store
et: Magnatune'i pood

en: Loading Magnatune catalog
et: Magnatune kataloogi laadimine

en: Downloading Magnatune Album(s)
et: Magnatune albumi(te) allalaadimine

en: Couldn't purchase album
et: Albumit ei suudetud osta

en: You must have a library location set to purchase an album.
et: Albumi ostmiseks peab fonoteegi kataloog olema määratud

en: Unable to load catalog
et: Kataloogi laadimine pole võimalik

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
et: Magnatune kataloogi ei suudetud mõista, palun raporteeri veast.

en: Couldn't get account details
et: Konto andmeid ei suudetud hankida

en: Download Error
et: Tõrge allalaadimisel

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
et: Allalaadimise autoriseerimisel esines viga.
    Magnatune server vastas:
    %s

en: Error
et: Viga

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
et: Allalaadimise katsel esines viga.
    Veatekst on:
    %s

en: Finished Downloading
et: Allalaadimine lõpetatud

en: All Magnatune downloads have been completed.
et: Kõik Magnatune allalaadimised on lõpetatud.

en: Download Album
et: Albumi allalaadimine

en: Download this album from Magnatune
et: Selle albumi allalaadimine Magnatunest

en: Artist Information
et: Esitaja andmed

en: Get information about this artist
et: Selle esitaja kohta info hankimine

en: Cancel Downloads
et: Allalaadimiste katkestamine

en: Stop downloading purchased albums
et: Katkesta ostetud albumite allalaadimine

en: Couldn't store account information
et: Konto andmeid ei suudetud salvestada

en: There was a problem accessing the keyring. Check the debug output for more information.
et: Esines viga võtmerõngaga ühendumisel. Rohkem infot võib leida silumise väljundist.

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
et: Rhythmboxi juhtimine kiirklahvidega

en: Media Player Keys
et: Muusikamängija klahvid

en: Portable Players - MTP
et: Taskumängija - MTP

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
et: MTP seadmete tugi (näitab sisu, edastab, esitab seadmelt)

en: Unable to open temporary file: %s
et: Ajutist faili ei suudetud avada: %s

en: Rename MTP-device
et: Nimeta MTP-seade ümber

en: Media player device error
et: Meediaesitaja seadme viga

note: Translators: first %s is the device manufacturer, * second is the product name.
en: Unable to open the %s %s device
et: %s %s seadme avamine pole võimalik

en: Digital Audio Player
et: Digitaalne audiopleier

en: Unable to copy file from MTP device: %s
et: MTP-seadmest ei suudetud faili kopeerida: %s

en: Not enough space in %s
et: Seadmes %s pole piisavalt vaba ruumi

en: No space left on MTP device
et: MTP-seadmes pole enam vaba ruumi

en: Unable to send file to MTP device: %s
et: MTP-seadmesse pole võimalik faile saata: %s

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
et: Keela vooluhalduril muusika esitamise ajal masinat uinutada

en: Power Manager
et: Vooluhaldur

en: Playing
et: Hetkel mängib

en: _Python Console
et: _Pythoni konsool

en: Show Rhythmbox's python console
et: Rhythmboxi pythoni konsooli näitamine

en: Python Debugger
et: Pythoni siluja

en: Enable remote python debugging with rpdb2
et: Pythoni silumise lubamine rpdb2 kaudu

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
et: Peaaknale pääseb ligi kasutades 'kesta' muutujat :

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in GConf, it will use the default password ('rhythmbox').
et: Kui sa vajutad OK, ootab Rhythmbox, kuni sa ühendud sellega winpdb või rpdb2 kaudu. Kui sa pole GConfis silumise parooli määranud, kasuta vaikimisi parooli ('rhythmbox').

note: ex:noet:ts=8:
en: Interactive python console
et: Interaktiivne pythoni konsool

en: Python Console
et: Pythoni konsool

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
et: ReplayGain tagab ühtlase valjusega taasesituse

en: Album (ideal loudness for all tracks)
et: Album (kõigil radadel ideaalne valjus)

en: Learn more about ReplayGain at replaygain.org
et: Uuri lähemalt ReplayGaini kohta aadressilt replaygain.org

en: Radio (equal loudness for all tracks)
et: Raadio (kõigil radadel võrdne valjus)

en: ReplayGain _mode:
et: ReplayGaini _režiim:

en: ReplayGain preferences
et: ReplayGain eelistused

en: _Apply compression to prevent clipping
et: _Kompressori kasutamine piiri ületamise vältimiseks

en: _Pre-amp:
et: _Eelvõimendus:

en: -15.0 dB
et: -15,0 dB

en: 0.0 dB
et: 0,0 dB

en: 15.0 dB
et: 15,0 dB

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
et: GStreameri komponendid, mis on vajalikud ReplayGaini toimimiseks pole saadaval. Puuduvad komponendid on: %s

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
et: ReplayGain GStreameri pluginad pole saadaval

en: Python Source
et: Pythoni lähtekood

en: A sample plugin in Python with no features
et: Pythoni näidisplugin, mis ei tee midagi

en: Python Sample Plugin
et: Pythoni näidisplugin

en: Sample Plugin
et: Näidisplugin

en: A sample plugin in C with no features
et: Näidisplugin keeles C, mis ei tee midagi

en: A sample plugin in Vala with no features
et: Näidisplugin keeles Vala, mis ei tee midagi

en: Vala Sample Plugin
et: Vala näidisplugin

en: Send to...
et: Saada kuhu...

en: Send files by mail, instant message...
et: Failide saatmine meiliga, välksõnumiga...

en: Send selected tracks by email or instant message
et: Valitud radade saatmine meiliga või välksõnumiga

en: Send tracks
et: Lugude saatmine

en: _Close
et: _Sulge

en: Hide the music player window
et: Peida muusikamängija aken

en: _Show Music Player
et: _Muusikamängijat näidatakse

en: Choose music to play
et: Vali, millist muusikat kuulata

en: Show N_otifications
et: _Teateid näidatakse

en: Show notifications of song changes and other events
et: Lugude vahetumisel ja teiste sündmuste korral kuvatakse teade

en: Previous
et: Eelmine

en: Pause
et: Paus

en: Next
et: Järgmine

en: Not playing
et: Ei mängi

note: Translators: the %s is the elapsed and total time
en: Paused, %s
et: Peatatud, %s

note: Translators: by Artist
en: by <i>%s</i>
et: esitaja <i>%s</i>

note: Translators: from Album
en: from <i>%s</i>
et: album <i>%s</i>

en: Status Icon
et: Teateikoon

en: Status icon and notification popups
et: Teateikoon ja hüpikteated

en: Always shown
et: Näidatakse alati

en: Always visible
et: Alati nähtav

en: Change song
et: Loo vahetamine

en: Change volume
et: Helitugevuse muutmine

en: Never shown
et: Ei näidata mitte kunagi

en: Never visible
et: Mitte kunagi nähtav

en: Owns the main window
et: Omab põhiakent

en: Shown when the main window is hidden
et: Näidatakse, kui põhiaken on varjatud

en: Status icon preferences
et: Olekuikooni eelistused

en: Visible with notifications
et: Nähtav + teated

en: _Mouse wheel:
et: _Hiirerullik:

en: _Notifications:
et: _Teated:

en: _Status icon:
et: _Olekuikoon:

en: _Visualization
et: _Visualiseerimine

en: Start or stop visualization
et: Visualiseerimise käivitamine või peatamine

en: Small
et: Väike

en: Normal
et: Keskmine

en: Large
et: Suur

en: Extra Large
et: Eriti suur

en: Embedded
et: Muusikamängija aknas

en: Fullscreen
et: Täiskeraanil

en: Desktop
et: Töölaual

en: Window
et: Eraldi aknas

en: Unable to start video output
et: Videoväljundit pole võimalik käivitada

en: Failed to link new visual effect into the GStreamer pipeline
et: Uue kuvaefekti linkimine GStreameri toru külge nurjus

en: Unable to start visualization
et: Visualiseerimise käivitamine pole võimalik

en: Enable visual effects?
et: Kas lubada kuvaefektid?

en: It seems you are running Rhythmbox remotely.
    Are you sure you want to enable the visual effects?
et: Tundub, et käivitasid Rhythmboxi üle võrgu.
    Kas sa oled kindel, et tahad kuvaefektid sisse lülitada?

en: Music Player Visualization
et: Muusika visualiseerimine

en: Disable
et: Keela

en: Mode:
et: Režiim:

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Screen:
et: Ekraan:

en: Visualization:
et: Visualiseerimine:

en: Displays visualizations
et: Kuvab visualisatsiooni

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: New Episodes
et: Uued episoodid

en: New Downloads
et: Uued allalaadimised

en: Downloading podcast
et: Podcasti allalaadimine

en: Finished downloading podcast
et: Podcasti allalaadimine lõpetatud

en: New updates available from
et: Uuendused on saadaval serverist

en: Error in podcast
et: Viga podcastis

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
et: %s. Kas tahad sellest hoolimata podcasti voo lisada?

en: Error creating podcast download directory
et: Viga podcast'ide allalaadimise kataloogi loomisel

en: Unable to create the download directory for %s: %s
et: Ei suudetud luua allalaadimise  kausta %s jaoks: %s

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: The URL "%s" is not valid, please check it.
et: URL "%s" pole sobiv, kontrolli see üle.

note: added as something else, probably iradio
en: URL already added
et: URL on juba lisatud

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
et: URL "%s" on juba lisatud raadiojaamana. Kui tegemist on podcast'i vooga, eemalda enne raadiojaam.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
et: Tundub, et URI '%s' ei pole podcasti voog. See võib olla vale URL, või on voog katki. Kas sa tahad, et Rhythmbox prooviks sellest hoolimata seda kasutada?

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
et: Podcasti %s lisamisel esines viga. Kontrolli URL-i: %s

en: Unable to check file type: %s
et: Ei suudetud failitüüpi kontrollida: %s

en: Unexpected file type: %s
et: Ootamatu failitüüp: %s

en: Unable to parse the feed contents
et: Ei suudetud voo sisu töötelda

en: The feed does not contain any downloadable items
et: Voog ei sisalda ühtegi allalaaditavad kirjet

en: Unable to display requested URI
et: Nõutud URI-d pole võimalik kuvada

en: Not Downloaded
et: Allalaadimata

en: _New Podcast Feed...
et: _Uus Podcasti voog...

en: Subscribe to a new Podcast Feed
et: Uue podcasti voo tellimine

en: Download _Episode
et: _Laadi osa alla

en: Download Podcast Episode
et: Podcasti osa allalaadimine

en: _Cancel Download
et: _Katkesta allalaadimine

en: Cancel Episode Download
et: Osa allalaadimise katkestamine

en: Episode Properties
et: Osa omadused

en: _Update Podcast Feed
et: _Uuenda Podcasti voogu

en: Update Feed
et: Voo uuendamine

en: _Delete Podcast Feed
et: _Kustuta Podcasti voog

en: Delete Feed
et: Voo kustutamine

en: _Update All Feeds
et: _Uuenda kõiki vooge

en: Update all feeds
et: Kõikide voogude uuendamine

en: All
et: Kõik

en: Search all fields
et: Kõigi väljade järgi otsimine

en: Feeds
et: Vood

en: Search podcast feeds
et: Podcasti voogude otsimine

en: Episodes
et: Osad

en: Search podcast episodes
et: Podcasti osade otsimine

en: New Podcast Feed
et: Uus podcasti voog

en: URL of podcast feed:
et: Podcasti voo URL:

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
et: Kas kustutada Podcasti voog ja allalaaditud failid?

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
et: Kui sa valid voo ja failide kustutamise, kaovad need jäädavalt. Valides ainult voo kustutamise, kustutatakse küll voog, aga failid jäävad alles.

en: Delete _Feed Only
et: Kustuta ainult _voog

en: _Delete Feed And Files
et: _Kustuta voog ja failid

en: Downloaded
et: Allalaaditud

en: Failed
et: Nurjus

en: Waiting
et: Ootamine

en: %d feed | All %d feeds
et[0]: %d voog
et[1]: Kõik %d voogu

en: Podcast Error
et: Podcasti viga

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
et: Kas kustutada Podcasti osa ja allalaaditud fail?

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
et: Kui sa valid osa ja faili kustutamise, kaovad need jäädavalt. Valides osa kustutamise, kustutatakse küll osa, aga allalaaditud fail jääb alles.

en: Delete _Episode Only
et: Kustuta ainult _osa

en: _Delete Episode And File
et: Kustuta osa ja _fail

en: %d episode | %d episodes
et[0]: %d osa
et[1]: %d osa

[ctx: Podcast]
note: Translators: this is the toolbar button label for New Podcast Feed action.
en: New
et: Uus

note: Translators: this is the toolbar button label for Update All Feeds action.
en: Update
et: Uuenda

en: Date
et: Kuupäev

en: Feed
et: Voog

en: Status
et: Olek

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
et: Rhythmboxi uut eksemplari ei käivitata

en: Quit Rhythmbox
et: Välju Rhythmboxist

en: Check if Rhythmbox is already running
et: Kontrollitakse, kas Rhythmbox juba töötab

en: Don't present an existing Rhythmbox window
et: Olemasolevat Rhythmboxi akent ei näidata

en: Hide the Rhythmbox window
et: Peida Rhythmboxi aken

en: Jump to next song
et: Hüppa järgmisele loole

en: Jump to previous song
et: Hüppa eelmisele loole

en: Seek in current track
et: Kerimine mingile kohale selles loos

en: Show notification of the playing song
et: Esitatava loo kohta näidatakse teadet

en: Resume playback if currently paused
et: Jätkab taasesitust, kui parasjagu on pausil

en: Pause playback if currently playing
et: Peatab taasesituse, kui parasjagu esitatakse

en: Toggle play/pause mode
et: Esitus/paus režiimi vahetamine

note: { "stop", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &stop, N_("Stop playback"), NULL },
en: Play a specified URI, importing it if necessary
et: Esitab määratud URI, impordides selle, kui vajalik

en: URI to play
et: URI, mida esitada

en: Add specified tracks to the play queue
et: Määratud lugude lisamine ootejärjekorda

en: Empty the play queue before adding new tracks
et: Tühjenda ootejärjekord enne uute laulude lisamist

en: Print the title and artist of the playing song
et: Prindi esitatava laulu pealkiri ja esitaja

en: Print formatted details of the song
et: Prindi laulu vormindatud teave

en: Select the source matching the specified URI
et: Antud URI-ga kattuva allika valimine

en: Source to select
et: Allikas, mis valida

en: Activate the source matching the specified URI
et: Antud URI-ga kattuva allika aktiveerimine

en: Source to activate
et: Allikas, mida aktiveerida

en: Play from the source matching the specified URI
et: Antud URI-ga sobivast allikast esitamine

en: Source to play from
et: Allikas, kust mängida

en: Set the playback volume
et: Taasesituse valjuse määramine

en: Increase the playback volume
et: Taasesituse valjuse suurendamine

en: Decrease the playback volume
et: Taasesituse valjuse vähendamine

en: Print the current playback volume
et: Praeguse esitusvaljuse kuvamine

en: Mute playback
et: Vaigista esitus

en: Unmute playback
et: Luba esitus

en: Set the rating of the current song
et: Käesoleva laulu hinnangu määramine

en: Playback is muted.
et: Esitus on vaigistatud.

en: Playback volume is %f.
et: Taasesituse valjus on %f.

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
et: Andmebaas loodi Rhythmboxi hilisema versiooniga. Rhythmboxi see versioon ei suuda andmebaasi lugeda.

en: Couldn't access %s: %s
et: Ei saadud ligipääsu %s-le: %s

note: Translators: the parameter here is a list of GStreamer plugins. * The plugin names are already translated.
en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
et: Selle faili esitamiseks on vaja uut GStreameri pluginat: %s

en: invalid unicode in error message
et: Veateates oli sobimatu unicode

en: Empty file
et: Tühi fail

en: Could not load the music database:
et: Muusika andmebaasi ei suudetud laadida:

en: Checking (%d/%d)
et: Kontrollimine (%d/%d)

en: %ld minute | %ld minutes
et[0]: %ld minut
et[1]: %ld minutit

en: %ld hour | %ld hours
et[0]: %ld tund
et[1]: %ld tundi

en: %ld day | %ld days
et[0]: %ld päev
et[1]: %ld päeva

note: Translators: the format is "X days, X hours and X minutes"
en: %s, %s and %s
et: %s, %s ja %s

note: Translators: the format is "X days and X hours" Translators: the format is "X days and X minutes" Translators: the format is "X hours and X minutes"
en: %s and %s
et: %s ja %s

en: Enable debug output
et: Silumisinfo väljastamine

en: Enable debug output matching a specified string
et: Antud sõnega kattuv silumisväljund

en: Do not update the library with file changes
et: Failide muutumisel fonoteeki ei uuendata

en: Do not register the shell
et: Kesta ei registreerita

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
et: Mingeid andmeid ei salvestata jäädavalt (--no-registration)

en: Path for database file to use
et: Andmebaasifaili asukoht

en: Path for playlists file to use
et: Esitusloendite asukoht

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Kõigi saadavate käsureavalikute nägemiseks kasuta '%s --help'.

en: MPEG Version 3.0 URL
et: MPEG versioon 3.0 URL

en: Shoutcast playlist
et: Shoutcast'i esitusloend

en: XML Shareable Playlist Format
et: XML jagatava esitusloendi vorming

note: Submenu of Music
en: _Playlist
et: _Esitusnimekiri

en: _New Playlist...
et: Uus esitus_nimekiri...

en: Create a new playlist
et: Uue esitusnimekirja loomine

en: New _Automatic Playlist...
et: Uus _automaatne esitusnimekiri...

en: Create a new automatically updating playlist
et: Uue automaatselt uueneva esitusnimekirja loomine

en: _Load from File...
et: _Laadi failist...

en: Choose a playlist to be loaded
et: Vali esitusnimekiri, mida laadida

en: _Save to File...
et: _Salvesta faili...

en: Save a playlist to a file
et: Esitusnimekirja salvestamine faili

en: Change this automatic playlist
et: Muuda seda automaatset esitusnimekirja

en: _Queue All Tracks
et: _Kõik laulud ootele

en: Add all tracks in this playlist to the queue
et: Kõigi selle esitusloendi laulude lisamine ootejärjekorda

en: _Shuffle Playlist
et: _Sega lugude nimekiri

en: Shuffle the tracks in this playlist
et: Selle esitusloendi laulude segamine

en: Save the play queue to a file
et: Ootejärjekorra salvestamine faili

en: Unnamed playlist
et: Nimetu esitusnimekiri

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
et: Esitusloendi fail võib olla tundmatus vormingus või rikutud.

en: Untitled Playlist
et: Pealkirjatu esitusnimekiri

en: Couldn't read playlist
et: Lugude nimekirja ei suudetud lugeda

en: Playlists
et: Esitusnimekirjad

en: All Files
et: Kõik failid

en: Load Playlist
et: Esitusnimekirja laadimine

en: Couldn't save playlist
et: Lugude nimekirja ei suudetud salvestada

en: Unsupported file extension given.
et: Anti toetamata faililaiend.

en: Playlist %s already exists
et: Esitusloend %s on juba olemas

en: Unknown playlist: %s
et: Tundmatu esitusloend: %s

en: Playlist %s is an automatic playlist
et: Esitusloend %s on automaatne esitusloend

en: Enabled
et: Lubatud

en: Plugin Error
et: Plugina viga

en: Unable to activate plugin %s
et: Pluginat %s ei suudetud aktiveerida

en: _Eject
et: _Väljasta

en: Eject this medium
et: Väljasta see andmekandja

en: _Scan Removable Media
et: _Skaneeri eemaldatavaid andmekandjaid

en: Scan for new Removable Media
et: Eemaldatavate andmekandjate skaneerimine

en: Select _All
et: _Vali kõik

en: Select all songs
et: Kõigi laulude valimine

en: D_eselect All
et: _Tühista valik

en: Deselect all songs
et: Valiku tühistamine

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut selection
et: Valiku lõikamine

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Copy selection
et: Valiku kopeerimine

en: _Paste
et: _Aseta

en: Paste selection
et: Valiku asetamine

en: Delete each selected item
et: Kõigi valitud kirjete kustutamine

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Remove each selected item from the library
et: Kõigi valitud kirjete eemaldamine fonoteegist

en: _Move to Trash
et: _Viska prügikasti

en: Move each selected item to the trash
et: Valitud kirjete tõstmine prügikasti

en: Add to P_laylist
et: Lisa lugude _nimekirja

en: Add each selected song to a new playlist
et: Valitud laulude lisamine esitusloendisse

en: Add _to Play Queue
et: Lisa _ootejärjekorda

en: Add each selected song to the play queue
et: Valitud laulude lisamine ootejärjekorda

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove each selected item from the play queue
et: Kõigi laulude eemaldamine ootejärjekorrast

en: Pr_operties
et: _Omadused

en: Show information on each selected song
et: Iga valitud loo kohta teabe näitamine

en: Pre_vious
et: _Eelmine

en: Start playing the previous song
et: Eelmise loo mängimine

en: _Next
et: _Järgmine

en: Start playing the next song
et: Järgmise loo mängimine

en: _Increase Volume
et: _Heli valjemaks

en: Increase playback volume
et: Valjuse suurendamine

en: _Decrease Volume
et: _Heli vaiksemaks

en: Decrease playback volume
et: Valjuse vähendamine

en: _Play
et: _Mängi

en: Start playback
et: Esituse alustamine

en: Sh_uffle
et: _Segatud

en: Play songs in a random order
et: Lugude esitamine suvalises järjekorras

en: _Repeat
et: Ko_rdus

en: Play first song again after all songs are played
et: Esimese loo juurde naasmine, kui kõik lood on mängitud

en: _Song Position Slider
et: _Laulu asukohariba

en: Change the visibility of the song position slider
et: Laulu asukohariba nähtavuse muutmine

en: Stream error
et: Viga voos

en: Unexpected end of stream!
et: Ootamatu voo lõpp!

en: Linear
et: Lineaarne

en: Linear looping
et: Lineaarne tsükkel

en: Shuffle
et: Segatud

en: Random with equal weights
et: Juhuslik võrdsete kaaludega

en: Random by time since last play
et: Juhuslik viimase mängimise alusel

en: Random by rating
et: Juhuslik reitingu alusel

en: Random by time since last play and rating
et: Juhuslik viimase esituse ja hinnangu järgi

en: Linear, removing entries once played
et: Lineaarne, eemaldatakse kord esitatud kirjed

en: Failed to create the player: %s
et: Mängija loomine nurjus: %s

en: Playlist was empty
et: Esitusnimekiri oli tühi

en: Not currently playing
et: Praegu ei esitata

en: No previous song
et: Eelmist lugu pole

en: No next song
et: Järgmist lugu pole

en: Couldn't start playback
et: Esituse alustamine nurjus

en: Couldn't stop playback
et: Esituse peatamine nurjus

en: Playback position not available
et: Taasesituse järg pole saadaval

en: Current song is not seekable
et: Esitatav laul pole keritav

en: Pause playback
et: Peata esitus

en: Stop playback
et: Esituse lõpetamine

en: Couldn't display help
et: Abi pole võimalik kuvada

en: Music Player Preferences
et: Muusikamängija seadistused

en: General
et: Üldine

en: Playback
et: Esitus

en: _Music
et: _Muusika

en: _View
et: _Vaade

en: _Control
et: _Juhtimine

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Help
et: _Abi

en: _Import Folder...
et: _Impordi kataloog...

en: Choose folder to be added to the Library
et: Fonoteeki lisatava kataloogi valimine

en: Import _File...
et: Impordi _fail...

en: Choose file to be added to the Library
et: Fonoteeki lisatava fail valimine

en: _About
et: _Info

en: Show information about the music player
et: Muusikamängija kohta info näitamine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Display music player help
et: Muusikamängija abi kuvamine

en: _Quit
et: _Lahku

en: Quit the music player
et: Muusikamängijast väljumine

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Edit music player preferences
et: Muusikamängija eelistuste muutmine

en: Plu_gins
et: _Pluginad

en: Change and configure plugins
et: Pluginate vahetamine ja seadistamine

en: Show _All Tracks
et: Näita _kõiki lugusid

en: Show all tracks in this music source
et: Näidatakse selle muusikaallika kõiki lugusid

en: _Jump to Playing Song
et: _Hüppa mängiva loo peale

en: Scroll the view to the currently playing song
et: Vaate kerimine parasjagu esitatavale laulule

en: Side _Pane
et: Külg_paneel

en: Change the visibility of the side pane
et: Külgpaneeli nähtavuse muutmine

en: T_oolbar
et: _Tööriistariba

en: Change the visibility of the toolbar
et: Tööriistariba nähtavuse muutmine

en: _Small Display
et: _Väike vaade

en: Make the main window smaller
et: Põhiakna väiksemaks tegemine

en: Party _Mode
et: _Peorežiim

en: Change the status of the party mode
et: Peorežiimi oleku vahetamine

en: Play _Queue as Side Pane
et: _Ootejärjekord külgpaneelil

en: Change whether the queue is visible as a source or a sidebar
et: Vahetab ootejärjekorra nähtavuse kas põhiliseks või külgribale

en: S_tatusbar
et: _Olekuriba

en: Change the visibility of the statusbar
et: Olekuriba nähtavuse muutmine

en: Unable to move user data files
et: Kasutaja andmefaile pole võimalik liigutada

en: Change the music volume
et: Muusika helitugevuse muutmine

en: Error while saving song information
et: Viga laulu andmete salvestamisel

note: Translators: %s is the song name
en: %s (Paused)
et: %s (peatatud)

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
et: Rhythmbox on vaba tarkvara; te võite seda edasi levitada ja/või muuta
    vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on
    Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2
    või (vastavalt teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
et: Rhythmboxi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid
    ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi ilma KESKMISE/TAVALISE
    KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS,
    EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata
    GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos
    Rhythmboxiga. Kui ei, siis kirjutage aadressil Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301  USA

en: Maintainers:
et: Arendajad:

en: Former Maintainers:
et: Endised arendajad:

en: Contributors:
et: Kaasautorid:

en: Music management and playback software for GNOME.
et: Muusikahaldus ja -esitustarkvara GNOME töölaua jaoks.

en: Rhythmbox Website
et: Rhythmboxi veebileht

en: Configure Plugins
et: Pluginate seadistamine

en: Import Folder into Library
et: Kausta importimine fonoteeki

en: Import File into Library
et: Faili importimine fonoteeki

en: No registered source can handle URI %s
et: Ükski registreeritud allikas ei oska kasutada URI-d %s

en: No registered source matches URI %s
et: Ükski registreeritud allikas ei sobi URI-ga %s

en: Unknown song URI: %s
et: Laulu URI tundmatu: %s

en: Unknown property %s
et: Tundmatu omadus %s

en: Invalid property type %s for property %s
et: Sobimatu tüüp %s omadusel %s

en: _Browse
et: _Sirvija

en: Change the visibility of the browser
et: Sirvija nähtavuse muutmine

en: Filter music display by genre, artist, album, or title
et: Muusika filtreerimine žanri, esitaja, albumi või pealkirja alusel

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
et: Fail "%s" on juba olemas. Kas tahad selle asendada?

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Replace
et: _Asenda

en: S_kip All
et: Jäta _kõik vahele

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Unable to transfer tracks
et: Lugude edastamine pole võimalik

en: None of the tracks to be transferred are in a format supported by the target device, and no encoders are available for the supported formats.
et: Mitte ükski ülekantavatest radadest ei ole vormingus, mida sihtseade toetaks, ning toetatud vormingutele pole saadaval ka ühtegi enkooderit.

en: %d of the %d files to be transferred are not in a format supported by the target device, and no encoders are available for the supported formats.
et: %d %d-st failist, mis kantakse seadmele, on vormingus, mida sihtseade ei toeta, ning nende ümberkodeerimiseks toetatud vormingusse pole saadaval ka enkoodereid.

en: Unable to transfer all tracks. Do you want to continue?
et: Kõigi radade ülekanne pole võimalik. Kas tahad jätkata?

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: Transferring track %d out of %d (%.0f%%)
et: %d. loo ülekanne %d-st (%.0f%%)

en: Transferring track %d out of %d
et: %d. loo ülekanne %d-st

en: Artists
et: Esitajad

en: Search artists
et: Esitajate otsimine

en: Search albums
et: Albumite otsimine

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Search titles
et: Pealkirjade otsimine

en: Browse This _Genre
et: Sirvi seda _žanrit

en: Set the browser to view only this genre
et: Sirvija näitab ainult seda žanrit

en: Browse This _Artist
et: Sirvi seda _esitajat

en: Set the browser to view only this artist
et: Sirvija näitab ainult seda esitajat

en: Browse This A_lbum
et: Sirvi seda a_lbumit

en: Set the browser to view only this album
et: Sirvija näitab ainult seda albumit

en: Library
et: Fonoteek

en: Stores
et: Kaubamajad

en: Devices
et: Seadmed

en: Shared
et: Jagatud

note: set up info bar for triggering codec installation
en: Install Plugins
et: Pluginate paigaldamine

en: Additional GStreamer plugins are required to play some of these files.
et: Neist failidest mõne esitamiseks on vaja uusi GStreameri pluginaid.

en: Import Errors
et: Vead importimisel

en: %d import errors | %d import errors
et[0]: %d viga importimisel
et[1]: %d viga importimisel

en: Artist/Artist - Album
et: Esitaja/Esitaja - Album

en: Artist/Album
et: Esitaja/Album

en: Artist - Album
et: Esitaja - Album

en: Number - Title
et: Number - Pealkiri

en: Artist - Title
et: Esitaja - Pealkiri

en: Artist - Number - Title
et: Esitaja - Number - Pealkiri

en: Artist (Album) - Number - Title
et: Esitaja (Album) - Number - Pealkiri

en: Number. Artist - Title
et: Number. Esitaja - Pealkiri

en: Music
et: Muusika

en: Choose Library Location
et: Fonoteegi asukoht

en: Multiple locations set
et: Määratud mitu asukohta

en: Example Path:
et: Näidisasukoht:

en: Error transferring track
et: Viga pala edastamisel

en: Sync with Library
et: Fonoteegiga sünkroniseerimine

en: Synchronize media player with the library
et: Sünkroniseeri meediaesitajat fonoteegiga

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
et: Sa ei ole valinud ei muusikat, esitusnimekirju ega podcaste, mida kanda üle sellele seadmele.

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
et: Sellel seadmel pole piisaval vaba ruumi, et sinna üle kanda valitud muusika, esitusnimekirjad ja podcastid.

en: %s Sync Settings
et: %s sünkroniseerimise sätted

en: Sync with the device
et: Sünkroniseerimine seadmega

en: Don't sync
et: Ära sünkroniseeri

en: Missing Files
et: Puuduvad failid

en: %d missing file | %d missing files
et[0]: %d puuduv fail
et[1]: %d puuduvat faili

en: Clear _Queue
et: Puhasta _ootejärjekord

en: Remove all songs from the play queue
et: Kõigi laulude eemaldamine ootejärjekorrast

en: Shuffle Queue
et: Sega ootejärjekorda

en: Shuffle the tracks in the play queue
et: Ootejärjekorra lugude segamine

note: Translators: this is the toolbutton label for Clear Queue action
en: Clear
et: Puhasta

en: Play Queue
et: Ootejärjekord

en: from
et: albumilt

en: by
et: esitajalt

en: Remove From Playlist
et: Eemalda esitusnimekirjast

en: Remove each selected song from the playlist
et: Kõigi valitud laulude eemaldamine esitusnimekirjast

en: Unable to eject
et: Ei suudetud väljastada

en: Unable to unmount
et: Ei suudetud lahti haakida

en: %d song | %d songs
et[0]: %d lugu
et[1]: %d lugu

en: Importing (%d/%d)
et: Importimine (%d/%d)

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Buffering
et: Puhverdamine

en: All Music
et: Kogu muusika

en: Other
et: Muu

en: Available
et: Saadaval

en: Image/label border
et: Pildi/sildi ääred

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
et: Hoiatusdialoogi pildi või sildi äärise laius

en: Alert Type
et: Hoiatuse liik

en: The type of alert
et: Hoiatuse liik

en: Alert Buttons
et: Hoiatuse nupud

en: The buttons shown in the alert dialog
et: Hoiatuse dialoogis kuvatavad nupud

en: Show more _details
et: Näita rohkem _üksikasju

en: Pixbuf Object
et: Pixbuf objekt

en: The pixbuf to render.
et: Renderdatav pixbuf.

en: Lossless
et: Kadudeta

en: Track
et: Lugu

en: Comment
et: Kommentaar

en: Time
et: Kestus

en: Year
et: Aasta

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Rating
et: Reiting

en: Play Count
et: Esituste arv

en: Last Played
et: Viimati esitatud

en: Date Added
et: Lisamise kuupäev

en: Last Seen
et: Viimati nähtud

en: Location
et: Asukoht

en: Now Playing
et: Hetkel mängib

en: Playback Error
et: Viga esitamisel

en: Not Playing
et: Ei mängi

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
et[0]: %d esitaja (%d)
et[1]: Kõik %d esitajat (%d)

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
et[0]: %d album (%d)
et[1]: Kõik %d albumit (%d)

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
et[0]: %d žanr (%d)
et[1]: Kõik %d žanrit (%d)

en: %d (%d) | All %d (%d)
et[0]: %d (%d)
et[1]: Kõik %d (%d)

[ctx: query-criteria]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: query-criteria]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
et: Albumi esitaja

[ctx: query-criteria]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: query-criteria]
en: Year
et: Aasta

[ctx: query-criteria]
en: Rating
et: Reiting

[ctx: query-criteria]
en: Path
et: Kataloog

[ctx: query-criteria]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
et: Esituste arv

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
et: Loo number

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
et: Plaadi number

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
et: Bitikiirus

[ctx: query-criteria]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
et: Lööki minutis

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
et: Viimati esitatud

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
et: Fonoteeki lisamise kuupäev

[ctx: query-sort]
en: Artist
et: Esitaja

en: _In reverse alphabetical order
et: _Pööratud tähestikulises järjekorras

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
et: Albumi esitaja

[ctx: query-sort]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: query-sort]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: query-sort]
en: Rating
et: Reiting

en: W_ith more highly rated tracks first
et: _Kõrgelt hinnatud lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Play Count
et: Esituste arv

en: W_ith more often played songs first
et: _Sagedasti mängitud lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Year
et: Aasta

en: W_ith newer tracks first
et: _Uued lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Duration
et: Kestus

en: W_ith longer tracks first
et: _Pikemad lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Track Number
et: Loo number

en: _In decreasing order
et: _Kahanevas järjekorras

[ctx: query-sort]
en: Last Played
et: Viimati esitatud

en: W_ith more recently played tracks first
et: _Hiljuti mängitud lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Date Added
et: Lisamise kuupäev

en: W_ith more recently added tracks first
et: _Hiljuti lisatud lood eespool

[ctx: query-sort]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
et: Lööki minutis

en: W_ith faster tempo tracks first
et: _Kiiremad lood eespool

en: contains
et: sisaldab

en: does not contain
et: ei sisalda

en: equals
et: võrdub

en: not equal to
et: pole võrdne

en: starts with
et: algab

en: ends with
et: lõpeb

en: at least
et: vähemalt

note: matches if A >= B
en: at most
et: ülimalt

note: Translators: this matches songs within 1-Jan-YEAR to 31-Dec-YEAR
en: in
et: on

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR or after 31-Dec-YEAR
en: not in
et: pole

note: Translators: this matches songs after 31-Dec-YEAR
en: after
et: pärast

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR
en: before
et: enne

note: * Translators: this will match when within <value> of the current time * e.g. "in the last" "7 days" will match if within 7 days of the current time
en: in the last
et: viimase

note: * Translators: this is the opposite of the above, and will match if not * within <value> of the current time
en: not in the last
et: mitte viimase

en: seconds
et: sekundit

en: minutes
et: minutit

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: weeks
et: nädalat

en: Create Automatic Playlist
et: Automaatse esitusnimekirja loomine

en: Edit Automatic Playlist
et: Automaatse esitusnimekirja muutmine

en: No Stars
et: Ilma tärnideta

en: %d Star | %d Stars
et[0]: %d tärn
et[1]: %d tärni

note: this string can only be so long, or there wont be a search entry :)
en: _Search:
et: _Otsi:

en: Clear the search text
et: Puhasta otsingutekst

en: Song Properties
et: Loo omadused

en: Multiple Song Properties
et: Mitme loo omadused

en: Unknown file name
et: Tundmatu failinimi

en: On the desktop
et: Töölaual

en: Unknown location
et: Tundmatu asukoht
