lightdm - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Unlock
es: Desbloquear

en: Failed to start session
es: Fallo al iniciar sesión

en: Incorrect password, please try again
es: Contraseña incorrecta, inténtelo de nuevo

en: Failed to authenticate
es: Fallo al autenticar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Restart
es: Reiniciar

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
es: ¿Está seguro de que quiere cerrar todos los programas y reiniciar el equipo?

en: Other...
es: Otros…

en: Suspend
es: Suspender

en: Hibernate
es: Hibernar

en: Restart...
es: Reiniciar…

en: Large Font
es: Letra grande

en: High Contrast
es: Contraste alto
