lightdm - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Failed to start session
eu: Saioa hasteak huts egin du

en: Incorrect password, please try again
eu: Pasahitz okerra, saiatu berriro

en: Failed to authenticate
eu: Ezin izan da autentifikatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
eu: Seguru programa guztiak itxi eta ordenagailua berrabiarazi nahi duzula?

en: Other...
eu: Beste bat...

en: Suspend
eu: Eseki

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Restart...
eu: Berrabiarazi...

en: Large Font
eu: Letra-tipo handia

en: High Contrast
eu: Kontraste altua
