lightdm - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Failed to start session
fy: Starten fan sesje mislearre

en: Incorrect password, please try again
fy: Ferkeard wachtwurd, besykje nochris

en: Failed to authenticate
fy: Identifisearje mislearre

en: Cancel
fy: Ôfbrekke

en: Restart
fy: Opnij starte

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
fy: Witte jo it seker dat jo alle programma's wol slute en de kompjûter opnij wol starte?

en: Suspend
fy: Ûnderbrekke

en: Hibernate
fy: Sliepe

en: Restart...
fy: Opnij starte...

en: Large Font
fy: Grut lettertype

en: High Contrast
fy: Heech kontrast
