lightdm - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Failed to start session
id: Gagal memulai sesi

en: Incorrect password, please try again
id: Sandi salah, silakan coba lagi

en: Failed to authenticate
id: Otentikasi gagal

en: Cancel
id: Batal

en: Restart
id: Nyalakan Ulang

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
id: Anda yakin akan menutup semua program dan menyalakan ulang komputer?

en: Suspend
id: Suspen

en: Hibernate
id: Hibernasi

en: Restart...
id: Mulai ulang...

en: Large Font
id: Font Besar

en: High Contrast
id: Kontras Tinggi
