lightdm - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Failed to start session
lv: Neizdevās startēt sesiju

en: Incorrect password, please try again
lv: Nepareiza parole, mēģiniet vēlreiz

en: Failed to authenticate
lv: Neizdevās autentificēties

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvērt visas programmas un pārstartēt datoru?

en: Other...
lv: Cits...

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Restart...
lv: Pārstartēt...

en: Large Font
lv: Liels fonts

en: High Contrast
lv: Augsta kontrasta
