unity8 - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Skip intro
hi: परिचय छोड़

en: Right edge
hi: दायाँ किनारा

en: Top edge
hi: ऊपर किनारे

en: Close
hi: बंद करें

en: Left edge
hi: बायाँ किनारा

en: Well done
hi: शाबाश

en: Emergency Call
hi: आपातकालीन कॉल

en: Hello
hi: नमस्ते

en: Search
hi: खोजें

en: Add a review
hi: समीक्षा दे

en: Send
hi: भेजें

en: Loading. Please Wait...
hi: काम कर रहा है | कृपया प्रतीक्षा करे |

en: Speak Now...
hi: अब बात करें

en: Speaking...
hi: अब बोल रहे हैं
