gnome-utils - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Disk Usage Analyzer
uk: Аналізатор використання диску

en: Check folder sizes and available disk space
uk: Перевірте розміри тек та дисковий простір

en: Disk Usage Analyzer Preferences
uk: Налаштування аналізатора використання диска

en: Select _devices to include in file system scan:
uk: Вибрати _пристрій, щоб внести його до сканування файлової системи:

en: _Monitor changes to your home folder
uk: _Спостерігати за змінами в домашній теці

en: Monitor Home
uk: _Слідкувати за змінами у домашній теці

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
uk: Чи контролювати зміни у домашньому каталозі.

en: Excluded partitions URIs
uk: URI вимкнення розділів

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
uk: Список URI для розділів, що не включаються у сканування.

en: Toolbar is Visible
uk: Панель видима

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
uk: Чи видима панель інструментів головного вікна.

en: Statusbar is Visible
uk: Панель стану видимий̆

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
uk: Чи видимий рядок стану знизу головного вікна.

en: Active Chart
uk: Активна діаграма

en: Which type of chart should be displayed.
uk: Тип діаграми, яку буде показано.

en: _Analyzer
uk: _Аналізатор

en: Scan _Home Folder
uk: Сканувати _домашню теку

en: Scan _Filesystem
uk: Сканувати _файлову систему

en: Scan F_older…
uk: Сканувати _теку…

en: S_can Remote Folder…
uk: С_канувати віддалену теку…

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Expand All
uk: _Розгорнути все

en: _Collapse All
uk: З_горнути все

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: St_atusbar
uk: Рядок с_тану

en: All_ocated Space
uk: Зайнятий _простір

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Scan your home folder
uk: Сканувати домашню теку

en: Scan Home
uk: Сканувати домашню теку

en: Scan the file system
uk: Сканувати файлову систему

en: Scan File System
uk: Сканувати файлову систему

en: Scan a folder
uk: Сканувати теку

en: Scan Folder
uk: Сканувати теку

en: Scan a remote folder or file system
uk: Сканувати віддалену теку або файлову систему

en: Scan Remote Folder
uk: Сканувати віддалену теку

en: Stop scanning
uk: Зупинити сканування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Scanning…
uk: Сканування…

en: Total filesystem capacity:
uk: Загальна ємність файлової системи:

en: used:
uk: використано:

en: available:
uk: доступно:

note: set statusbar, percentage and allocated/normal size
en: Calculating percentage bars…
uk: Обчислення процентного відношення…

en: Ready
uk: Завершено

en: Total filesystem capacity
uk: Загальна ємкість файлової системи:

en: Total filesystem usage
uk: Загальне використання ФС

en: contains hardlinks for:
uk: містяться жорсткі посилання на:

en: %5d item | %5d items
uk[0]: % 5d об'єкт
uk[1]: % 5d об'єкти
uk[2]: % 5d об'єктів

en: Could not initialize monitoring
uk: Не вдалось почати стеження за файлами

en: Changes to your home folder will not be monitored.
uk: Зміни у вашому домашньому каталозі не будуть відстежувати.

en: View as Rings Chart
uk: Показати у вигляді кругової діаграми

en: View as Treemap Chart
uk: Показати у вигляді дерева

en: Show version
uk: Показати версію

en: [DIRECTORY]
uk: [ТЕКА]

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
uk: Надто багато параметрів. Одночасно можна вказувати лише одну теку.

en: Could not detect any mount point.
uk: Не вдалось визначити точку підключення.

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
uk: Неможливо проаналізувати використання диску без точки підключення.

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
uk: Максимальна глибина кілець, що виводяться у діаграмі від кореня

en: Chart model
uk: Модель діаграми

en: Set the model of the chart
uk: Встановити модель діаграми

en: Chart root node
uk: Кореневий вузол діаграми

en: Set the root node from the model
uk: Встановити кореневий вузол діаграми

en: Move to parent folder
uk: Перейти до теки більш високого рівня

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Save screenshot
uk: Зберегти знімок екрану

en: Cannot create pixbuf image!
uk: Не вдалось створити растрове зображення!

note: Popup the File chooser dialog
en: Save Snapshot
uk: Зберегти знімок екрану

en: _Image type:
uk: Тип _зображення:

en: Scan
uk: Сканувати

en: Device
uk: Пристрій

en: Mount Point
uk: Точка підключення

en: File System Type
uk: Тип файлової системи

en: Total Size
uk: Загальний розмір

en: Available
uk: Доступно

en: Cannot scan location "%s"
uk: Не вдалось сканувати «%s»

en: Custom Location
uk: Інший шлях

en: Public FTP
uk: Публічний FTP

en: FTP (with login)
uk: FTP (з реєстрацією)

en: Windows share
uk: Ресурс Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uk: Безпечний WebDAV (HTTPS)

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
uk: Не вдалось з'єднатися з сервером. Треба ввести його назву.

en: Please enter a name and try again.
uk: Введіть назву та спробуйте ще раз.

en: _Location (URI):
uk: _Адреса (URI):

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: Optional information:
uk: Необов'язкова інформація:

en: _Share:
uk: _Ресурс:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: _User Name:
uk: _Ім'я користувача:

en: _Domain Name:
uk: _Доменна назва:

en: Connect to Server
uk: З'єднатися з сервером

en: Service _type:
uk: _Тип служби:

en: _Scan
uk: _Сканувати

en: Rescan your home folder?
uk: Пересканувати віддалену теку?

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
uk: Зміст вашого домашнього каталогу змінився. Для оновлення інформації про використання диску потрібне повторне сканування.

en: _Rescan
uk: Пе_ресканувати

en: Folder
uk: Тека

en: Usage
uk: Використання

en: Size
uk: Розмір

en: Contents
uk: Зміст

en: Select Folder
uk: Виберіть теку

note: add extra widget
en: _Show hidden folders
uk: Показувати при_ховані теки

en: Cannot check an excluded folder!
uk: Не можу перевірити виключену теку!

en: "%s" is not a valid folder
uk: "%s" не є правильною текою

en: Could not analyze disk usage.
uk: Не вдалось проаналізувати використання дисків.

en: _Open Folder
uk: Відкрити _теку

en: Mo_ve to Trash
uk: Пере_містити у смітник

en: Could not open folder "%s"
uk: Не вдалось відкрити теку "%s"

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
uk: Немає програми здатної показати цю теку.

en: Could not move "%s" to the Trash
uk: Не вдалось перемістити документ "%s" у смітник.

en: Could not move file to the Trash
uk: Не вдалось помістити файл у смітник.

en: Details: %s
uk: Подробиці: %s

en: There was an error displaying help.
uk: Помилка при показі довідки.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням. Ви можете поширювати та/або змінювати її, відповідно до умов Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License), яка опублікована Фундацією вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation) під версією 2 або новішою (на Ваш розсуд).

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється з надією на те, що може бути корисною, однак БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ; навіть без ймовірної гарантії про МОЖЛИВІСТЬ ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАДАЧ. Для уточнення деталей зверніться до Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License).

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
uk: Ви могли отримати копію Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License) разом з цією програмою; якщо ж цього не сталося, зверніться за адресою: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA

en: A graphical tool to analyze disk usage.
uk: Графічна утиліта для аналізу використання дисків.

en: The document does not exist.
uk: Документ не існує.

en: The folder does not exist.
uk: Тека не існує.
