gnome-utils-2.0 - en to sr translation catalogue (59 entries)

en: Disk Usage Analyzer
sr: Analizer iskorišćenosti diska

en: Check folder sizes and available disk space
sr: Proverite veličine fascikli i slobodan prostor na disku

en: Monitor Home
sr: Nadgleda ličnu fasciklu

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
sr: Da li treba nadgledati izmene korisničkog direktorijuma.

en: Excluded partitions URIs
sr: Putanje izdvojenih particija

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
sr: Spisak adresa particija koje će biti izdvojene iz pretraživanja.

en: Active Chart
sr: Aktivni grafikon

en: Which type of chart should be displayed.
sr: Vrsta grafika koji će biti prikazan.

en: Print version information and exit
sr: Ispisuje podatke o izdanju i izlazi

en: - Disk Usage Analyzer
sr: — Analizer iskorišćenosti diska

en: %d item | %d items
sr[0]: %d stavka
sr[1]: %d stavke
sr[2]: %d stavki
sr[3]: Jedna stavka

en: Maximum depth
sr: Najveća dubina

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
sr: Najveća dubina koja se iscrtava u grafikonu počev od korena

en: Chart model
sr: Model grafikona

en: Set the model of the chart
sr: Podešava model grafikona

en: Chart root node
sr: Korenski čvor grafikona

en: Set the root node from the model
sr: Podešava koreni čvor iz modela

en: _Move to parent folder
sr: _Premesti u fasciklu iznad

en: Zoom _in
sr: U_većaj

en: Zoom _out
sr: U_manji

en: Home folder
sr: Lična fascikla

en: Main volume
sr: Glavni disk

en: Scan a folder
sr: Pregledajte fasciklu

en: Scan Folder
sr: Fascikla

en: Scan a remote folder
sr: Pregledajte udaljenu fasciklu

en: Scan Remote Folder
sr: Udaljena fascikla

en: Show all locations
sr: Prikaži sva mesta

en: Reload
sr: Osveži

en: label
sr: natpis

en: Close
sr: Zatvori

en: Folder
sr: Fascikla

en: Usage
sr: Upotreba

en: Size
sr: Veličina

en: Contents
sr: Sadržaji

en: Rings Chart
sr: Prikaži prstenove

en: Treemap Chart
sr: Prikaži stablo

en: _Open Folder
sr: _Otvori fasciklu

en: _Copy Path to Clipboard
sr: _Umnoži putanju u ostavu

en: Mo_ve to Trash
sr: Premesti u _smeće

en: _Help
sr: Po_moć

en: _About
sr: _O programu

en: _Quit
sr: _Izađi

en: _Analyzer
sr: _Analizator

en: _Scan Home
sr: Lična _facikla

en: Scan F_older…
sr: Pregledaj _fasciklu…

en: Scan Remote Fo_lder…
sr: Pregledaj _udaljenu fasciklu…

en: _View
sr: _Pregled

en: _Stop
sr: _Zaustavi

en: _Reload
sr: _Osveži

en: _Allocated Space
sr: _Zauzet prostor

en: _Expand All
sr: _Razgranaj sve

en: _Collapse All
sr: _Sažmi sve

en: Select Folder
sr: Izaberite fasciklu

en: Could not analyze volume.
sr: Ne mogu da analiziram disk.

en: A graphical tool to analyze disk usage.
sr: Grafički alat za analizu iskorišenosti diska.

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Could not scan folder "%s" or some of the folders it contains.
sr: Ne mogu da pregledam fasciklu „%s“ ili neku od fascikli koje sadrži.

note: || is_virtual_filesystem ()
en: "%s" is not a valid folder
sr: „%s“ nije ispravna fascikla

en: Could not analyze disk usage.
sr: Ne mogu da analiziram iskorišćenost diska.
