gnome-utils - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Disk Usage Analyzer
ca: Analitzador de l'ús dels discs

en: Check folder sizes and available disk space
ca: Comprova la mida de les carpetes i l'espai disponible al disc

en: Excluded partitions URIs
ca: URI de les particions excloses

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
ca: Una llista d'URI de les particions que s'exclouran durant l'escaneig.

en: Active Chart
ca: Diagrama actiu

en: Which type of chart should be displayed.
ca: Quin tipus de diagrama s'hauria de mostrar.

en: Print version information and exit
ca: Mostra la informació de la versió i surt

en: - Disk Usage Analyzer
ca: - Analitzador de l'ús dels discs

en: %d item | %d items
ca[0]: %d element
ca[1]: %d elements

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
ca: La profunditat màxima dibuixada del diagrama a partir de l'arrel

en: Chart model
ca: Model de diagrama

en: Set the model of the chart
ca: Estableix el model del diagrama

en: Chart root node
ca: Node arrel del diagrama

en: Set the root node from the model
ca: Estableix el node arrel del diagrama d'anells

en: _Move to parent folder
ca: _Vés a la carpeta pare

en: Zoom _in
ca: _Amplia

en: Zoom _out
ca: _Redueix

en: Home folder
ca: Carpeta d'usuari

en: Main volume
ca: Volum principal

en: Scan a folder
ca: Escaneja una carpeta

en: Scan Folder
ca: Escaneja una carpeta

en: Scan a remote folder
ca: Escaneja una carpeta remota

en: Scan Remote Folder
ca: Escaneja una carpeta remota

en: Show all locations
ca: Mostra totes les ubicacions

en: Reload
ca: Torna a carregar

en: Close
ca: Tanca

en: Folder
ca: Carpeta

en: Usage
ca: Ús

en: Size
ca: Mida

en: Contents
ca: Continguts

en: Rings Chart
ca: Diagrama d'anells

en: Treemap Chart
ca: Diagrama de mapa d'arbre

en: _Open Folder
ca: O_bre la carpeta

en: _Copy Path to Clipboard
ca: _Copia el camí al porta-retalls

en: Mo_ve to Trash
ca: Mo_u a la paperera

en: _Help
ca: A_juda

en: _About
ca: _Quant a

en: _Quit
ca: _Surt

en: _Analyzer
ca: _Analitzador

en: _Scan Home
ca: _Escaneja la carpeta d'usuari

en: Scan F_older…
ca: Escaneja una _carpeta…

en: Scan Remote Fo_lder…
ca: Escaneja una carpeta _remota…

en: _View
ca: _Mostra

en: _Stop
ca: _Atura

en: _Reload
ca: _Torna a carregar

en: _Allocated Space
ca: E_spai ubicat

en: _Expand All
ca: _Expandeix-ho tot

en: _Collapse All
ca: _Redueix-ho tot

en: Select Folder
ca: Seleccioneu una carpeta

en: Could not analyze volume.
ca: No s'ha pogut analitzar el volum.

en: A graphical tool to analyze disk usage.
ca: Una eina gràfica per analitzar la utilització dels discs.

en: Cancel
ca: Cancel·a

en: Could not scan folder "%s" or some of the folders it contains.
ca: No s'ha pogut escanejar la carpeta «%s» o alguna de les carpetes que conté.

note: || is_virtual_filesystem ()
en: "%s" is not a valid folder
ca: «%s» no és una carpeta vàlida

en: Could not analyze disk usage.
ca: No s'ha pogut analitzar l'ús del disc.
