gnome-utils MASTER - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Disk Usage Analyzer
et: Kettakasutuse analüsaator

en: Check folder sizes and available disk space
et: Kaustade suuruse ja saadaoleva kettaruumi kontroll

en: Excluded partitions URIs
et: Välistatud jaotiste URI-d

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
et: Läbivaatusele mittekuuluvate jaotiste URI-de loetelu.

en: Active Chart
et: Aktiivne diagramm

en: Which type of chart should be displayed.
et: Kuvatava diagrammi liik.

en: Print version information and exit
et: Versiooniandmete printimine ja väljumine

en: - Disk Usage Analyzer
et: - Kettakasutuse analüsaator

en: %d item | %d items
et[0]: %d kirje
et[1]: %d kirjet

en: Maximum depth
et: Suurim sügavus

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
et: Suurim diagrammile joonistatud tasemete arv alates juurikast

en: Chart model
et: Diagrammi mudel

en: Set the model of the chart
et: Diagrammi mudeli määramine

en: Chart root node
et: Diagrammi juurpunkt

en: Set the root node from the model
et: Mudeli juurpunkti määramine

en: _Move to parent folder
et: _Tõsta ülemisse kataloogi

en: Zoom _in
et: _Suurenda

en: Zoom _out
et: _Vähenda

en: Home folder
et: Kodukataloog

en: Main volume
et: Peaköide

en: Scan a folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan Folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan a remote folder
et: Võrgukataloogi läbivaatus

en: Scan Remote Folder
et: Võrgukataloogi läbivaatus

en: Show all locations
et: Kõigi asukohtade kuvamine

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Close
et: Sulge

en: Folder
et: Kataloog

en: Usage
et: Kasutus

en: Size
et: Suurus

en: Contents
et: Sisu

en: Rings Chart
et: Ringdiagramm

en: Treemap Chart
et: Puudiagramm

en: _Open Folder
et: _Ava kataloog

en: _Copy Path to Clipboard
et: _Asukoha kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Mo_ve to Trash
et: Tõsta _prügikasti

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Analyzer
et: A_nalüsaator

en: _Scan Home
et: _Kodukataloogi läbivaatus

en: Scan F_older…
et: _Kataloogi läbivaatus…

en: Scan Remote Fo_lder…
et: _Võrgukataloogi läbivaatus…

en: _View
et: _Vaade

en: _Stop
et: _Peata

en: _Reload
et: _Laadi uuesti

en: _Allocated Space
et: _Eraldatud ruum

en: _Expand All
et: _Laienda kõik

en: _Collapse All
et: _Ahenda kõik

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Could not analyze volume.
et: Köidet pole võimalik analüüsida.

en: A graphical tool to analyze disk usage.
et: Graafiline tööriist kettakasutuse analüüsimiseks.

en: Cancel
et: Loobu

en: Could not scan folder "%s" or some of the folders it contains.
et: Kataloogi "%s" või mõnd sisalduvat kataloogi pole võimalik skannida

note: || is_virtual_filesystem ()
en: "%s" is not a valid folder
et: "%s" ei ole korrektne kataloog

en: Could not analyze disk usage.
et: Kettakasutust pole võimalik analüüsida.
