exif 0.6.18 - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Not enough memory.
sk: Nedostatok pamäte.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
sk: Nastavenie hodnoty tejto značky nie je podporované!

en: Internal error. Please contact <%s>.
sk: Vnútorná chyba. Prosím, kontaktujte <%s>.

en: Not yet implemented!
sk: Funkcia zatiaľ nie je implementovaná!

en: Warning; Too many components specified!
sk: Upozornenie - bolo uvedených príliš veľa zložiek.

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
sk: Príliš mnoho EXIF údajov (%i bajtov). Je povolených iba %i bajtov.

en: Wrote file '%s'.
sk: Zapísaný súbor „%s“.

en: EXIF entry '%s'
sk: EXIF záznam „%s“

en: (0x%x, '%s')
sk: (0x%x, „%s“)

en: exists in IFD '%s':
sk: existuje v IFD „%s“:

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
sk: IFD „%s“ neobsahuje značku „%s“!

en: Could not open '%s' (%s)!
sk: Nebolo možné otvoriť „%s“ (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
sk: Nebolo možné prečítať „%s“ (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
sk: IFD „%s“ neobsahuje značku „%s“.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
sk: IFD „%s“ neobsahuje značku „%s“.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
sk: „%s“ neobsahuje náhľad!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
sk: Nebolo možné otvoriť „%s“ na zápis (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
sk: EXIF značky v „%s“:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
sk: Neznámy formát alebo neexistujúca MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
sk: Poznámka výrobcu neobsahuje žiadnu hodnotu.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
sk[0]: Poznámka výrobcu obsahuje %i hodnotu.
sk[1]: Poznámka výrobcu obsahuje %i hodnoty.
sk[2]: Poznámka výrobcu obsahuje %i hodnôt.

en: Unknown value
sk: Neznáma hodnota

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
sk: EXIF značky v „%s“ (poradie bajtov „%s“):

en: Tag
sk: Značka

en: Value
sk: Hodnota

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
sk: EXIF údaje obsahujú náhľad (%i bajtov).

en: ThumbnailSize	%i
sk: Veľkosť náhľadu	%i

en: Display software version
sk: Zobraziť verziu softvéru

en: Show IDs instead of tag names
sk: Zobraziť ID namiesto názvov značiek

en: Select tag
sk: Vybrať značku

en: tag
sk: značka

en: Select IFD
sk: Vybrať IFD

en: List all EXIF tags
sk: Zoznam všetkých EXIF značiek

en: Show contents of tag MakerNote
sk: Zobraziť obsah značky Poznámka výrobcu

en: Remove tag or ifd
sk: Odstrániť značku alebo IFD

en: Show description of tag
sk: Zobraziť popis značky

en: Extract thumbnail
sk: Extrahovať náhľad

en: Remove thumbnail
sk: Odstrániť náhľad

en: Insert FILE as thumbnail
sk: Vložiť SÚBOR ako náhľad

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Do not fix existing tags in files
sk: Neopravovať existujúce značky v súboroch.

en: Write data to FILE
sk: Zapísať údaje do SÚBORu

en: Value of tag
sk: Hodnota značky

en: Create EXIF data if not existing
sk: Vytvoriť EXIF údaje ak neexistujú

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
sk: Výstup v strojovo čitateľnom formáte (oddeľovač je tabulátor)

en: Width of output
sk: Šírka výstupu

en: WIDTH
sk: ŠÍRKA

en: Output in a XML format
sk: Výstup vo formáte XML

en: Show debugging messages
sk: Zobraziť ladiace správy

en: Help options:
sk: Možnosti Pomocníka

en: Show this help message
sk: Zobraziť túto správu Pomocníka

en: Display brief usage message
sk: Zobraziť stručnú správu o použití

en: [OPTION...] file
sk: [VOĽBA...] súbor

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
sk: Neplatný IFD „%s“. Platné IFD sú „0“, „1“, „EXIF“, „GPS“ a „Interoperability“.

en: Invalid tag '%s'!
sk: Neplatná značka „%s“!

en: You need to specify a tag!
sk: Musíte zadať značku!

en: You need to specify an IFD!
sk: Musíte zadať IFD!

en: Tag '%s'
sk: Značka „%s“

en: (0x%04x, '%s'):
sk: (0x%04x, „%s“):

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
sk: „%s“ nie je čitateľný alebo neobsahuje EXIF údaje!
