update-manager - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Please wait, this can take some time.
az: Xaiş olunur gözləyin, bu bir qədər vaxt alacaq.

en: Update is complete
az: Yeniləmə başa çatdı

en: _Partial Upgrade
az: Qis_mən Təzələmə

en: _Continue
az: _Davam Et

en: _Restart Now
az: İndi _yenidən başlad

en: It is impossible to install or remove any software. Please use the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get install -f" in a terminal to fix this issue at first.
az: Hər hansı bir proqramı qurmaq və ya silmək mümkün deyil. Bu vəziyyəti aradan qaldımaq üçün öncə "Synaptic" paket idarəçisindən istifadə edin və ya terminalda "sudo apt-get install -f" əmrini icra edin.

en: Could not calculate the upgrade
az: Təzələmə hesablana bilmədi

note: upload_archive = version_match.group(2).strip()
en: Version %s:
az: %s versiyası:

en: Downloading list of changes...
az: Dəyişikliklərin siyahısı endirilir...

note: print("on_button_install_clicked")
en: Not enough free disk space
az: Kifayət qədər boş disk sahəsi yoxdur

en: Other updates
az: Digər yeniləmələri

en: updates
az: yeniləmələr

en: Changes
az: Dəyişikliklər

en: Description
az: İzah

en: Show and install available updates
az: Mövcud yeniləmələri göstər və qur
