update-manager - en to csb translation catalogue (36 entries)

en: Please wait, this can take some time.
csb: Proszã żdac, to mòże kąsk dérowac.

en: Update is complete
csb: Zaktualnienié zakùńczoné.

en: Open Link in Browser
csb: Òtemkni lënk w przezérnikù

en: Copy Link to Clipboard
csb: Kòpérëjë lënk do tacnika

en: _Partial Upgrade
csb: _Dzélowé zaktualnienié

en: _Continue
csb: _Biéj dali

en: _Restart Now
csb: _Zrëszë znowa

note: we assert a clean cache
en: Software index is broken
csb: Spisënk softwôrë mô felã

en: It is impossible to install or remove any software. Please use the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get install -f" in a terminal to fix this issue at first.
csb: Instalacëjô ë rëmanié softwôrë nie je mòżlëwé. Proszã do tegò brëkòwac menadżera paczétów  "Synaptic" abò wpisac w terminalu pòlét  "sudo apt-get install -f" bë naprawic nen problem.

en: Could not initialize the package information
csb: Nié mòże zainicjowac wëdowiédzë ò paczétach

en: Could not calculate the upgrade
csb: Nié mòże przerobic aktualizacëjów

note: upload_archive = version_match.group(2).strip()
en: Version %s:
csb: Wersëjô %s:

en: Downloading list of changes...
csb: Zladënk lëstë zjinaków...

note: print("on_button_install_clicked")
en: Not enough free disk space
csb: Za mało placu na diskù

en: Other updates
csb: Jinszé zaktualnienia

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
csb: Nie dało sã zladowac lëstë zmianów. 
    Proszã sprôwdzëc swòjé internetowé sparłãczenié.

en: The changelog does not contain any relevant changes.
    
    Please use http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    until the changes become available or try again later.
csb: Dniownik zjinaków je nieprzëstãpny.
    
    Proszã brëkòwac http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    nigle zmianë bãdą ùprzëstãpnioné abò spróbòwac znowa.

en: The list of changes is not available yet.
    
    Please use http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    until the changes become available or try again later.
csb: Lësta zmian nie je jesz przëstãpnô.
    
    Proszã brëkòwac http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    do czasu, jak zmianë bãdą ju przëstãpné, abò spróbòwac pòzdze.

en: updates
csb: zaktualnienia

en: Changes
csb: Zjinaczi

en: Description
csb: Òpisënk

en: Software Updates
csb: Zaktualnienia softwôrë

en: Show and install available updates
csb: Wëskrzëni ë winstalëjë przëstãpné aktualizacëje

en: Show version and exit
csb: Wëskrzënianié wersëji ë wińdzënk

en: Directory that contains the data files
csb: Katalog zamëkający lopczi pòdôwków

en: Check if a new Ubuntu release is available
csb: Sprôwdzô, czë przëstãpny je nowi wëdôwk Ubuntu

en: Upgrade using the latest proposed version of the release upgrader
csb: Aktualizacëjô z brëkùnkã nônowszi wersëji zamòdlëwóny przez aktualizownika wëdôwków

note: TRANSLATORS: this describes the "focus-on-map" gtk property that controls if a new window takes the input focus control when it is displayed for the first time (see also the gtk devhelp page)
en: Do not focus on map when starting
csb: Nie kòncentrëje sã na karce przë zrëszaniu

en: A file on disk
csb: Lopk na diskù

en: Install missing package.
csb: Instalacëjô felëjącegò paczétu.

note: 2012-06-08 BAW: i18n string; don't use {} or PEP 292.
en: Package %s should be installed.
csb: Paczét %s mùszôłbë bëc winstalowóny.

en: .deb package
csb: Paczét .deb

en: %s needs to be marked as manually installed.
csb: %s musi zostać oznaczony jako zainstalowany ręcznie.

en: %i obsolete entries in the status file
csb: %i niepòtrzébnych wpisënków w lopkù stónu

en: Obsolete entries in dpkg status
csb: Niepòtrzébné wpisënczi stónu w dpkg

note: pragma: no cover
en: Obsolete dpkg status entries
csb: Niepòtrzébné wpisënczi stónu dpkg
