update-notifier - en to csb translation catalogue (60 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
csb: Nieznónô fela: "%s" (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
csb[0]: %i paczét mòże bëc zaktualniony.
csb[1]: %i paczétë mògą bëc zaktualnioné.
csb[2]: %i paczétów mòże bëc zaktualnionych.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
csb[0]: %i aktualizacëjô je aktualizacëją bezpiékù.
csb[1]: %i aktualizacëje są aktualizacëjama bezpiékù.
csb[2]: %i aktualizacëjów je aktualizacëjama bezpiékù.

en: Error: Opening the cache (%s)
csb: Fela: Òtemkniãcé bùfora (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
csb: Fela: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
csb: Fela: Nacéchòwanié aktualizacëjów (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
csb: Wëskrzëniô paczétë do instalizacëji abò aktualizacëji

en: Show human readable output on stdout
csb: Wëskrzëniô pòdôwczi czëtóné przez człowieka na stdout

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
csb: Òddôwô nazôd czas w dniach chtërnych aktualizacëje bezpiékù są instalowóné aùtomatno (0 oznôczô wëłączenié òptacëji)

en: System program problem detected
csb: Pòkôza sã systemòwô fela programë

en: Do you want to report the problem now?
csb: Chcesz zgłoszëc terô felã?

en: Report problem…
csb: Zgłoszë felã...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
csb: <span weight="bold" size="larger">Proszã wpisac parolã, bë dostac przistãp do rapòrtów felów w sytemie</span>

en: Crash report detected
csb: Wëkrëto rapòrt załómaniô

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
csb: W gwësny aplikacëji pòkôza sã fela (terô abò rëchli). Klëkni na ikònkã bë wëskrzënic detale.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
csb: Wëkrëwanié sécowich ùsłëżnotów wëłączoné

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
csb: Twòje terôczasné nastôwë sécë zamëkają w se môlową domenã (.local), nie zamòdlëwô sã tegò ë nie je to kòmpatibilné z sécowima ùsłëżnotama Avahi. Ùsłëżnota òsta wëłączonô.

en: Software Packages Volume Detected
csb: Wëkrëto wòlumin z softwôrą

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
csb: <span weight="bold" size="larger">Wëkrëti òstôł wòlumin z paczétama softwôrë</span>
    
    Chcesz òtemknąc gò w menadżerze paczétów?

en: Start Package Manager
csb: Zrëszë menadżera paczétów

en: Upgrade volume detected
csb: Wëkrëto  aktualizëjący wòlumin

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
csb: <span weight="bold" size="larger">Wëkrëti òstôł wòlumin z paczétama softwôrë</span>
    
    Chcesz zrëszëc aktualizacëjã aùtomatno?

en: Run upgrade
csb: Zrëszë aktualizacëjã

en: Addon volume detected
csb: Wëkrëto wòlumin z przëdôwkama

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
csb: <span weight="bold" size="larger">Wëkrëto wòlumin z przëdôwkama paczétama aplikacëjów.</span>
    Chcesz òbôczrc/winstalowac zamkłosc?

en: Start package manager
csb: Zrëszë menadżera paczétów

en: Start addon installer
csb: Zrëszë instalownika przëdôwków

en: APTonCD volume detected
csb: Wëkrëto wòlumin APTonCD

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
csb: <span weight="bold" size="larger">Wëkrëto wòlumin z nieòficjalnëma paczétama softwôrë.</span>
    Òtemknąc gò w menadżerze paczetów?

en: _Run this action now
csb: _Zrëszë terô no dzejanié

en: Information available
csb: Przistãpnô wëdowiédzô

en: Click on the notification icon to show the available information.
csb: Klëkni na ikònkã dôwaniô wiédzë bë wëskrzënic przistãpną wëdowiédzã.

en: System restart required
csb: Je nót zrëszëc kòmpùtr znowa

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
csb: Zakùńczenié systemù wëmôgô zrëszeniô systemù znowa.
    Klikni na jikònã notifikacji dlô detalów.

en: Reboot failed
csb: Zrëszenié kòmpùtra znowa ni darzëło sã

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
csb: Zrëszenié kòmpùtra znowa ni darzëło sã, proszã zrobic to rãczno

en: Show updates
csb: Wëskrzëni aktualizacëje

en: Install all updates
csb: Winstalëjë wszëtczé aktualizacëje

en: Check for updates
csb: Sprôwdzë przistãpnosc aktualizacëjów

en: There is %i update available | There are %i updates available
csb[0]: Przistãpnô %i aktualizacëjô
csb[1]: Przistãpné %i aktualizacëje
csb[2]: Przistãpnëch %i aktualizacëjów

en: Show notifications
csb: Wëskrzëni dôwanié wiédzë

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
csb: Menadżer paczétów prawie robi

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
csb[0]: Przistãpnô je %i aktualizacëjô. Proszã klëknąc na ikònkã dôwania wiédzë, abë wëskrzënic przistãpną aktualizacëjã.
csb[1]: Przistãpné są %i aktualizacëje. Proszã klëknąc na ikònkã dôwania wiédzë, abë wëskrzënic przistãpné aktualizacëje.
csb[2]: Przistãpnych je %i aktualizacëjów. Proszã klëknąc na ikònkã dôwania wiédzë, abë wëskrzënic przistãpné aktualizacëje.

en: Software updates available
csb: Przistãpné są aktualizacëje softwôrë

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
csb: Wëdowiédzô ò zaktualnieniach je starô. To mòże bëc sparłãczoné z sécowima problemama abò felënkã przistãpù do repòzëtorëjóm. Zrobi rãczno aktualizacëjã klëkając na ikònkã, a pò tim wëbierzë 'Sprôwdzë aktualizacëjã' ë sprôwdzë czë jaczis z repòzëtorëjów felëje.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
csb: Pòkôza sã fela. Abë zjidentifikòwac problemã, włączë Menadżera paczétów z menu kòntekstowégò, abò apt-get w kònsolë.
    Miono felë: '%s'.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
csb: Pòkôza sã fela, proszã zrëszëc menadżera paczétów z menu pòd prawą knąpą mëszë abò apt-get w terminalu bë sprôwdzëc przëczënã problemù.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
csb: Znaczi to zwëczajno, że instalowóné paczétë zamëkają w se niezjisconé zanôleżnotë.

en: A problem occurred when checking for the updates.
csb: Pòkôza sã fela przë sprôwdzaniu aktualizacëji.

en: Internal error
csb: Bënowô fela

en: - inform about updates
csb: - dôwanié wiédzë ò aktualizacëjach

en: Failed to init the UI: %s
csb: Fela inicjalizacëji interfejsu: %s

en: unknown error
csb: nieznónô fela

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
csb: <span weight="bold" size="larger">Wëdowiédzô ò aktualizacëjach</span>

en: Restart Required
csb: Je nót zrëszëc kòmpùtr znowa

en: Restart _Later
csb: Zrëszë _pòzdze znowa

en: _Restart Now
csb: _Zrëszë znowa

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
csb: Kòmpùtr mùszi bëc zrëszony znowa, abë skùńczëc instalacëjã aktualizacëji. Proszã zapisac biéżną robòtã zaczëm póńdzesz dali.

en: Update Notifier
csb: Wiédzba ò aktualizacëjach

en: Check for available updates automatically
csb: Aùtomatné sprôwdzanié przëstãpnotë aktualizacëjów
