update-notifier - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ: '%s' (%s)

en: _Run this action now
kn: ಈಗ ಈ ಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಚಾಲನೆಗೊಳಿಸು

en: Information available
kn: ಮಾಹಿತಿ ಲಭ್ಯವಿದೆ

en: Internal error
kn: ಅಂತರಿಕ ದೋಷ

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
kn: <span weight="bold" size="larger">ಉನ್ನತೀಕರಣ ಮಾಹಿತಿ</span>

en: _Restart Now
kn: _ಈಗ ಪುನರ್ಚಾಲನೆಗೊಳಿಸು
