update-notifier - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
az: Bilinməyən Yanlış: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
az[0]: %i paket yenilənə bilər.
az[1]: %i paketlər yenilənə bilər.

en: Start package manager
az: Paket idarəçisini başlat

en: _Run this action now
az: Bu əməliyyatı indi _icra et

en: Click on the notification icon to show the available information.
az: Mövcud məlumatın göstərilməsi üçün, bildiriş şəkilciyinə basın.

en: System restart required
az: Sistemin yenidən başlaması mütləqdir

en: Show updates
az: Yeniləmələri göstər

en: Install all updates
az: Bütün yeniləmələri qur

en: Check for updates
az: Yeniləmələrin mövcudluğunu yoxla

en: There is %i update available | There are %i updates available
az[0]: %i yeniləmə mövcuddur
az[1]: %i yeniləmə mövcuddur

en: Show notifications
az: Bildirişləri göstər

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
az: Paket meneceri işləyir

en: Software updates available
az: Proqram təminatı yeniləmələri mövcuddur

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
az: Adətən bu o deməkdir ki, qurulmuş paketlərin asılılıqları ilə əlaqədar problemlər var

en: Internal error
az: Daxili xəta

en: Restart _Later
az: _Birazdan sistemi yenidən başlad

en: _Restart Now
az: İndi _yenidən başlad
