update-notifier - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
sk: Neznáma chyba: „%s“ (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
sk[0]: Sú dostupné aktualizácie %i balíkov.
sk[1]: Je dostupná aktualizácia %i balíka.
sk[2]: Sú dostupné aktualizácie %i balíkov.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
sk[0]: %i aktualizácií sú bezpečnostné aktualizácie.
sk[1]: %i aktualizácia je bezpečnostná aktualizácia.
sk[2]: %i aktualizácie sú bezpečnostné aktualizácie.

en: Error: Opening the cache (%s)
sk: Chyba: Otváranie vyrovnávacej pamäte (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
sk: Chyba: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
sk: Chyba: Označovenie aktualizácie (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
sk: Zobraziť balíky, ktoré sa budú inštalovať/aktualizovať.

en: Show human readable output on stdout
sk: Vypísať na štandardný výstup zrozumiteľný výpis

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
sk: Vráti čas v dňoch odkedy boli bezobslužne nainštalované bezpečnostné automatické aktualizácie (0 znamená vypnuté)

en: System program problem detected
sk: Zistený problém so systémovým programom

en: Do you want to report the problem now?
sk: Chcete problém nahlásiť teraz?

en: Report problem…
sk: Nahlásiť problém...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
sk: <span weight="bold" size="larger">Prosím, zadajte svoje heslo pre prístup ku hláseniam o chybách programov</span>

en: Crash report detected
sk: Bola zistená správa o zlyhaní

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
sk: Aplikácia na vašom systéme havarovala (teraz alebo v minulosti). Kliknutím na ikonu v oznamovacej oblasti zobrazíte podrobnosti.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
sk: Objavovanie sieťových služieb vypnuté

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
sk: Vaša sieť má doménu .local, ktorá sa neodporúča a nie je kompatibilná s prieskumom sieťových služieb Avahi. Služba bola vypnutá.

en: Software Packages Volume Detected
sk: Bol zistený nosič s balíkmi softvéru

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
sk: <span weight="bold" size="larger">Bol zistený nosič obsahujúci balíky softvéru.</span>
    
    Chcete ho otvoriť pomocou správcu balíkov?

en: Start Package Manager
sk: Spustiť správcu balíkov

en: Upgrade volume detected
sk: Bol zistený nosič s novšou verziou distribúcie

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
sk: <span weight="bold" size="larger">Bol zistený nosič distribúcie obsahujúci balíky softvéru.</span>
    
    Želáte si z neho vykonať automatický prechod na novšiu verziu?

en: Run upgrade
sk: Spustiť prechod na novšiu verziu

en: Addon volume detected
sk: Zistený nosič s doplnkami

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
sk: <span weight="bold" size="larger">Bol zistený nosič s prídavnými softvérovými aplikáciami.</span>
    
    Chcete prezrieť/nainštalovať jeho obsah?

en: Start package manager
sk: Spustiť správcu balíkov

en: Start addon installer
sk: Spustiť inštalátor doplnkov

en: APTonCD volume detected
sk: Bol zistený nosič APTonCD

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
sk: <span weight="bold" size="larger">Bol zistený nosič s neoficiálnymi softvérovými aplikáciami.</span>
    
    Chcete ho otvoriť pomocou správcu balíkov?

en: _Run this action now
sk: _Spustiť túto operáciu teraz

en: Information available
sk: Informácia je dostupná

en: Click on the notification icon to show the available information.
sk: Informáciu zobrazíte kliknutím na ikonu v oblasti upozornení.

en: System restart required
sk: Je potrebné reštartovať systém

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
sk: Aktualizáciu systému dokončíte jeho reštartovaním.
    Ďalšie podrobnosti zobrazíte kliknutím na ikonu upozornenia.

en: Reboot failed
sk: Reštart zlyhal

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
sk: Nepodarilo sa vyžiadať reštart. Prosím, reštartujte manuálne.

en: Show updates
sk: Zobraziť aktualizácie

en: Install all updates
sk: Nainštalovať všetky aktualizácie

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: There is %i update available | There are %i updates available
sk[0]: Je dostupných %i aktualizácií
sk[1]: Je dostupná %i aktualizácia
sk[2]: Sú dostupné %i aktualizácie

en: Show notifications
sk: Zobrazovať upozornenia

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
sk: Správca balíkov je zaneprázdnený

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
sk[0]: Je dostupných %i aktualizácií. Kliknutím na ikonu v oblasti upozornení zobrazíte dostupné aktualizácie.
sk[1]: Je dostupná %i aktualizácia. Kliknutím na ikonu v oblasti upozornení zobrazíte dostupnú aktualizáciu.
sk[2]: Sú dostupné %i aktualizácie. Kliknutím na ikonu v oblasti upozornení zobrazíte dostupné aktualizácie.

en: Software updates available
sk: Boli nájdené nové aktualizácie

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
sk: Informácie o aktualizáciách sú zastaralé. Môže to byť spôsobené problémami so sieťou alebo nedostupným zdrojom softvéru. Prosím, aktualizujte ručne kliknutím na túto ikonu a následným výberom „Skontrolovať aktualizácie“ a prekontrolovaním či niektorý z uvedených zdrojov softvéru nezlyhal.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
sk: Vyskytla sa chyba. Prosím, spustite Správcu balíkov z kontextového menu alebo spustite v termináli apt-get, aby ste videli, kde sa stala chyba.
    Chybová správa bola: „%s“

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
sk: Vyskytla sa chyba. Aby ste zistili problém, prosím spustite Správcu balíkov z ponuky po kliknutí pravým tlačidlom alebo spustite apt-get v termináli.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
sk: Zvyčajne to znamená, že nainštalované programové balíky majú nesplnené závislosti.

en: A problem occurred when checking for the updates.
sk: Pri kontrole aktualizácií sa vyskytla chyba.

en: Internal error
sk: Vnútorná chyba

en: - inform about updates
sk: - informovať o aktualizáciách

en: Failed to init the UI: %s
sk: Nepodarilo sa spustiť používateľské rozhranie: %s

en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: update-notifier
sk: upozorňovanie na aktualizácie

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
sk: <span weight="bold" size="larger">Informácie o aktualizácii</span>

en: Restart Required
sk: Je potrebný reštart

en: Restart _Later
sk: Reštartovať _neskôr

en: _Restart Now
sk: _Reštartovať teraz

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
sk: Je potrebné reštartovať počítač aby sa dokončila inštalácia aktualizácií. Prosím, uložte svoju prácu než budete pokračovať.

en: Update Notifier
sk: Upozornenie na aktualizácie

en: Check for available updates automatically
sk: Automaticky kontrolovať dostupné aktualizácie

note: Name
en: Failure to download extra data files
sk: Zlyhalo stiahnutie ďalších dátových súborov

note: Description
en: The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
sk: Nasledovné balíky požadovali stiahnutie ďalších dát po inštalácii balíka, ale dáta nebolo možné stiahnuť alebo spracovať.

note: Description
en: The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.
sk: Sťahovanie môžete, buď skúsiť zopakovať, alebo môže pokus prebehnúť znova neskôr. Spustenie tohto príkazu vyžaduje aktívne pripojenie k internetu.

note: Name
en: Data files for some packages could not be downloaded
sk: Dátové súbory niektorých balíkov nebolo možné stiahnuť

note: Description
en: This is a permanent failure that leaves these packages unusable on your system.  You may need to fix your Internet connection, then remove and reinstall the packages to fix this problem.
sk: Toto je trvalé zlyhanie, ktoré ponechá tieto balíky na vašom systéme nepoužiteľné. Možno budete musieť opraviť vaše pripojenie k internetu, potom odstrániť a znova nainštalovať tieto balíky, aby ste problém opravili.
