update-notifier - en to fy translation catalogue (50 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
fy: Ûnbekende flater: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
fy[0]: %i pakket kin bywurke wurde.
fy[1]: %i pakketten kinne bywurke wurde.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
fy[0]: %i is in feiligens bywurking.
fy[1]: %i binne feiligens bywurkingen.

en: Error: Opening the cache (%s)
fy: Flater: iepenje fan cache (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
fy: Flater: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
fy: Flater: bywurking (%s) markearje

en: System program problem detected
fy: Probleem mei systeemprogramme fûn

en: Do you want to report the problem now?
fy: Wolle jo it probleem no rapportearje?

en: Report problem…
fy: Probleem rapportearje...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
fy: <span weight="bold" size="larger">Jou jo wachtwurd om probleemrapportages fan jo systeemprogramma's te iepenjen.</span>

en: Crash report detected
fy: Ferûngelokt-rapport ûntdútsen

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
fy: In programma is fer^ngelokke op jo systeem (no of yn it ferline). Klik op it meidielingsbyldkaike foar mear ynformaasje.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
fy: Finen fan netwurktsjinsten útskeakele.

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
fy: Jo netwurk hat in .local-domein. .local-domeinen kinne net brûkt wurde mei de Avahi netwurktsjinsten-ûntdekkingstsjinst. De tsjinst is dêrom útskeakele.

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
fy: <span weight="bold" size="larger">Der is in folume mei softwarepaketten fûn.</span>
    
    Wolle jo it iepenje mei it pakettebehear?

en: Start Package Manager
fy: Pakketbehearder begjinne

en: Upgrade volume detected
fy: Bywurkvolume fûn

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
fy: <span weight="bold" size="larger">Der is in distribusjefolume mei softwarepaketten ûntdútsen.</span>
    
    Wolle jo fan dit folume fernije?

en: Run upgrade
fy: Opwurdearing útfiere

en: Addon volume detected
fy: Taheakfolume fûn

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
fy: <span weight="bold" size="larger">Der is in tafoechvolume mei softwareapplikaasjes ûntdútsen.</span>
    
    Wolle jo de ynhald besjen/installearje?

en: Start package manager
fy: Pakettebehearder begjinne

en: Start addon installer
fy: Taheakynstallearder begjinne

en: APTonCD volume detected
fy: APTonCD-folume ûntdútsen

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
fy: <span weight="bold" size="larger">Der is in folume mei net-offisjele softwarepaketten fûn.</span>
    
    Wolle jo it iepenje mei it pakettebehear?

en: _Run this action now
fy: Dizze aksje no útfie_re

en: Information available
fy: Ynformaasje beskikber

en: Click on the notification icon to show the available information.
fy: Klik op it meldingsbyldkaike om de ynformaasje sjen te litten.

en: System restart required
fy: Systeem opnij starte fereaske

en: Reboot failed
fy: Opnij opstarte mislearre

en: Show updates
fy: Bywurkingen sjen litte

en: Install all updates
fy: Alle bywurkingen ynstallearje

en: Check for updates
fy: Op bywurkingen kontrollearje

en: There is %i update available | There are %i updates available
fy[0]: Der is %i bywurking beskikber
fy[1]: Der binne %i bywurkingen beskikber

en: Show notifications
fy: Kunskip sjen litte

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
fy: Der is al in programma foar pakketbehear opstarten

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
fy[0]: Der is in %i bywurking beskikber. Klik op it meldingsembleem om de beskikbere bywurking te toanen.
fy[1]: Der binne %i bywurkingen beskikber. Klik op it meldingsembleem om de beskikbere bywurkingen te toanen.

en: Software updates available
fy: Softwarebywurkingen beskikber

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
fy: De update ynformaasje is net mear by de tiid. Dit kin komme troch problemen mei it netwurk of troch in opslakplak dat net langer beskikber is. Asjebleaft update hânmatich troch te klikken op dizze ikoan en dan  'Kontrolear op updates' te selectearjen en kontrolear of dat sommige opslagplakken út de lyst if ek mislearje.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
fy: Der barde in flater. Start de pakketbehearder fanút it rjochts-klikmenu of start apt-get yn in terminal om te sjen wat der oan'e hân is.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
fy: Dit betekent faaks dat in tal softwarepakketten op jo kompjûter ôfhinkelik binne fan pakketten die (nog) net ynstallearre binne.

en: A problem occurred when checking for the updates.
fy: Der wie swierrigens ûnder it kontrolearjen op fernijings.

en: Internal error
fy: Ynterne flater

en: unknown error
fy: ûnbekende flater

en: update-notifier
fy: Fernijings-melder

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
fy: <span weight="bold" size="larger">Fernijingsynformaasje</span>

en: Restart Required
fy: Opnije starte fereaske

en: Restart _Later
fy: _Letter opnij starte

en: _Restart Now
fy: No opnij sta_rte

en: Update Notifier
fy: Bywurkingmelder
