update-notifier - en to sd translation catalogue (15 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
sd: نامعلوم خرابي: '%s' (%s)

en: Error: Opening the cache (%s)
sd: خرابي: ڪئشي کوليندي (%s)

en: Do you want to report the problem now?
sd: ڇا توهان خرابي هاڻي ئي درج ڪرائڻ چاهيو ٿا؟

en: Report problem…
sd: خرابي درج ڪرايو...

en: Start Package Manager
sd: پئڪيج مئنيجر هلايو

en: Start package manager
sd: پئڪيج مئنيجر هلايو

en: Information available
sd: معلومات دستياب

en: Show updates
sd: تازگيون ڏيکاريو

en: Install all updates
sd: سڀ تازگيون تنسيب ڪريو

en: Check for updates
sd: تازگين جي جانچ ڪريو

en: There is %i update available | There are %i updates available
sd[0]: %i تازگي دستياب آهي
sd[1]: %i تازگيون دستياب آهن

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
sd: هڪ پئڪيج مئنيجر هلي رهيو آهي

en: Software updates available
sd: سافٽويئر تازگيون موجود آهن

en: A problem occurred when checking for the updates.
sd: تازگين جي جانچ ڪرڻ ۾ مسئلو ٿي پيو.

en: Check for available updates automatically
sd: دستياب تازگيون پاڻمرادو چڪاسجن
