update-notifier - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
he: שגיאה בלתי מוכרת: '%s'‏ (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
he[0]: ניתן לעדכן חבילה אחת.
he[1]: ניתן לעדכן %i חבילות.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
he[0]: עדכון אחד הנו עדכון אבטחה.
he[1]: %i עדכונים הנם עדכוני אבטחה.

en: Error: Opening the cache (%s)
he: שגיאה: פתיחת המטמון (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
he: שגיאה: ספירה_שגויה > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
he: שגיאה: סימון השדרוג (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
he: צפייה בחבילות שיותקנו/ישודרגו בקרוב.

en: Show human readable output on stdout
he: הצגת פלט קריא לבני אדם של stdout

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
he: החזרת הזמן בימים שבו עדכוני האבטחה הותקנו ללא התערבות (0 משמעו ביטול)

en: System program problem detected
he: התגלתה בעיה בתכנית המערכת

en: Do you want to report the problem now?
he: האם ברצונך לדווח על הבעיה כעת?

en: Report problem…
he: דיווח על בעיה...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
he: <span weight="bold" size="larger">נא להזין ססמה כדי לגשת אל דיווח בעיות בתכניות מערכת</span>

en: Crash report detected
he: התגלה דיווח על קריסה

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
he: יישום קרס במערכת שלך (כרגע או בעבר). נא ללחוץ על סמל ההתרעות להצגת פרטים.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
he: שירות גילוי הרשת אינו פעיל

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
he: לרשת הנוכחית שלך יש שם מתחם ‎ .local, אשר אינו מומלץ או שאינו תואם את שירות גילוי הרשת Avahi. השירות הופסק.

en: Software Packages Volume Detected
he: התגלה כרך חבילות תוכנה

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
he: <span weight="bold" size="larger">התגלה כרך עם חבילות תכנה.</span>
    
    האם ברצונך לפתוח אותו עם מנהל החבילות?

en: Start Package Manager
he: הפעלת מנהל החבילות

en: Upgrade volume detected
he: התגלה כרך שדרוג

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
he: <span weight="bold" size="larger">התגלה כרך הפצה עם חבילות תכנה.</span>
    
    האם ברצונך לנסות לשדרג ממנו באופן אוטומטי?

en: Run upgrade
he: הפעלת שדרוג

en: Addon volume detected
he: התגלה כרך תוספים

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
he: <span weight="bold" size="larger">התגלה כרך עם תוספים לתוכנות.</span>
    
    האם ברצונך לצפות בתוכן או להתקין אותו?

en: Start package manager
he: הפעלת מנהל החבילות

en: Start addon installer
he: הפעלת מתקין התוספים

en: APTonCD volume detected
he: התגלה כרך APTonCD

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
he: <span weight="bold" size="larger">התגלה כרך עם חבילות תכנה לא רשמיות.</span>
    
    האם ברצונך לפתוח אותו בעזרת מנהל החבילות?

en: _Run this action now
he: _ביצוע פעולה זו כעת

en: Information available
he: מידע זמין

en: Click on the notification icon to show the available information.
he: יש ללחוץ על סמל ההתרעות כדי להציג את המידע הזמין.

en: System restart required
he: נדרשת הפעלת המערכת מחדש

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
he: כדי לסיים את עדכון המערכת שלך, נא להפעיל אותה מחדש.
    
    יש ללחוץ על הסמל ההודעה לפרטים נוספים.

en: Reboot failed
he: ההפעלה מחדש נכשלה

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
he: אירע כשל בבקשת ההפעלה מחדש, יש לכבות ידנית

en: Show updates
he: הצגת עדכונים

en: Install all updates
he: התקנת כל העדכונים

en: Check for updates
he: בדיקה אחר עדכונים

en: There is %i update available | There are %i updates available
he[0]: יש עדכון זמין אחד
he[1]: יש %i עדכונים זמינים

en: Show notifications
he: הצגת התרעות

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
he: יש מנהל חבילות פעיל

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
he[0]: יש עדכון אחד זמין. נא ללחוץ על סמל ההתרעה כדי להציג את העדכון הזמין.
he[1]: ישנם %i עדכונים זמינים. נא ללחוץ על סמל ההתרעה כדי להציג את העדכונים הזמינים.

en: Software updates available
he: ישנם עדכוני תכנה זמינים

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
he: נתוני העדכון מיושנים. בעיה זו יכולה להגרם עקב בעיות רשת או עקב מאגר שאינו זמין יותר. נא לעדכן ידנית על ידי לחיצה על סמל זה ובחירה ב־'בדיקה אחר עדכונים' כדי לבדוק האם כמה מהמאגרים הרשומים כשלו.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
he: אירעה שגיאה, נא להריץ את מנהל החבילות מתפריט הלחיצה הימנית או באמצעות apt-get בחלון מסוף כדי לראות מה השתבש.
    הודעה השגיאה שהתקבלה היא: '%s'.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
he: אירעה שגיאה, נא להריץ את מנהל החבילות בעזרת לחיצה על כפתור העכבר הימני או להשתמש בפקודת apt-get מתוך מסוף על מנת לראות מה השתבש.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
he: בדרך כלל המשמעות היא שלחבילות שהתקנת יש תלות בחבילות אחרות שלא ניתן להתקין.

en: A problem occurred when checking for the updates.
he: ארעה שגיאה במהלך בדיקת עדכונים.

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: - inform about updates
he: - הודעה על עדכונים

en: Failed to init the UI: %s
he: ארע כשל בהפעלת מנשק המשתמש: %s

en: unknown error
he: שגיאה בלתי מוכרת

en: update-notifier
he: מתריע-עדכונים

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
he: <span weight="bold" size="larger">מידע על העדכון</span>

en: Restart Required
he: נדרשת הפעלה מחדש

en: Restart _Later
he: הפעלה _מחדש מאוחר יותר

en: _Restart Now
he: ה_פעלה מחדש כעת

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
he: יש להפעיל את המחשב מחדש כדי לסיים את התקנת העדכונים. נא לשמור את העבודה שלך בטרם המשך העבודה.

en: Update Notifier
he: מתריע העדכונים

en: Check for available updates automatically
he: בדיקה אוטומטית אחר עדכונים

note: Name
en: Failure to download extra data files
he: הורדת קובצי נתוני נוספים נכשלה

note: Description
en: The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
he: החבילות הבאות ביקשו נתונים נוספים להורדה לאחר התקנת החבילות, אך לא ניתן להוריד את הנתונים או שלא ניתן לפענח אותם.

note: Description
en: The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.
he: יתבצע ניסיון הורדה שוב מאוחר יותר, או שבאפשרותך לנסות להוריד שוב כעת. הפעלת פקודה זו דורשת חיבור פעיל לאינטרנט.

note: Name
en: Data files for some packages could not be downloaded
he: לא ניתן להוריד קובצי נתונים עבור מספר חבילות

note: Description
en: This is a permanent failure that leaves these packages unusable on your system.  You may need to fix your Internet connection, then remove and reinstall the packages to fix this problem.
he: מדובר בתקלה קבועה שמשאירה את החבילות האלה במצב בלתי שמיש במערכת שלך. יתכן שיהיה עליך לתקן את החיבור שלך לאינטרנט ולאחר מכן להסיר ולהתקין את החבילות האלה כדי לתקן את התקלה.
