update-notifier - en to uz translation catalogue (37 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
uz: Номаълум хато: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
uz[0]: %i ta paket yangilanishi mumkin.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
uz[0]: %i ta yangilanish xavfsizlik yangilanishi.

en: Error: Opening the cache (%s)
uz: Хато: Кэшни очишда (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
uz: Хато: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
uz: Хато: Янгилашни белгилаш (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
uz: Ўрнатиладиган/янгиланадиган пакетларни кўрсатиш

en: System program problem detected
uz: Тизим дастури муаммо аниқлади

en: Do you want to report the problem now?
uz: Муаммо ҳақида ҳозир хабар беришни хоҳлайсизми?

en: Report problem…
uz: Муаммони маълум қилиш...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
uz: <span weight="bold" size="larger">Илтимос, тизим дастурлари муаммоси ҳақидаги хабарларни кўриш учун махфий сўзни киритинг</span>

en: Crash report detected
uz: Носозлик маълумоти аниқланди

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
uz: Тизимингизда дастур носозлиги рўй берган (илгари ёки ҳозир). Батафсил маълумотларни кўриш учун огоҳлантириш нишончасига босинг.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
uz: Тармоқ хизматларини топиш ўчирилган

en: Software Packages Volume Detected
uz: Дастур пакети қатлами аниқланди

en: Start Package Manager
uz: Пакет бошқарувчисини ишга тушириш

en: Upgrade volume detected
uz: Янгиланган диск қисми аниқланди

en: Run upgrade
uz: Янгилаш бажарилмоқда

en: Addon volume detected
uz: Қўшимча диск қисмни аниқланди

en: Start package manager
uz: Пакет бошқарувчисини ишга тушириш

en: _Run this action now
uz: Ушбу амални ҳозир _бажариш

en: Information available
uz: Хабар мавжуд

en: Click on the notification icon to show the available information.
uz: Мавжуд хабарни кўриш учун огоҳлантириш нишончасига босинг.

en: System restart required
uz: Тизимни қайтадан ишга туширингиз керак

en: Show updates
uz: Янгиланишларни кўрсатиш

en: Install all updates
uz: Ҳамма янгиланишларни ўрнатиш

en: Check for updates
uz: Янгиланишлар учун текшириш

en: There is %i update available | There are %i updates available
uz[0]: %i янгиланиш (лар) мавжуд

en: Show notifications
uz: Огоҳлантиришларни кўрсатиш

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
uz: Пакетлар бошқарувчиси ишламоқда

en: Software updates available
uz: Дастур янгиланишлари мавжуд.

en: A problem occurred when checking for the updates.
uz: Янгиланишлар учун текширилаётганда муаммо юз берди.

en: Internal error
uz: Ички хато

en: update-notifier
uz: Янгиланиш-огоҳлантирувчи

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
uz: <span weight="bold" size="larger">Хабарни янгилаш</span>

en: Restart _Later
uz: _Кейинроқ ўчириб-ёқиш

en: _Restart Now
uz: Ҳозир _ўчириб-ёқиш
