update-notifier - en to br translation catalogue (58 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
br: Fazi dianav: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
br[0]: %i pakad a c'hall bezañ hivizaet.
br[1]: %i a bakadoù a c'hall bezañ hivizaet.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
br[0]: %i hivizadenn a-fet diogelroez.
br[1]: %i hivizadenn a-fet diogelroez.

en: Error: Opening the cache (%s)
br: Fazi : O tigeriñ ar grubuilh (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
br: Fazi : Pakadoù torret > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
br: Fazi : Merk an hivizadenn (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
br: Diskouez ar pakadoù a vo staliet/hivizaet

en: Show human readable output on stdout
br: Diskouez un un ec'hankad a c'hell bezañ lennet gant un den war stdout

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
br: Diskouez an amzer (e deizioù) a-raok ma vo staliet an hizivadennoù a-fet diogelroez gant un doare emgefreek (0 a dalv da ziweredekaet)

en: Do you want to report the problem now?
br: Ha fellout a ra deoc'h danevellañ ar gudenn bremañ ?

en: Report problem…
br: Danevellañ ur gudenn...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
br: <span weight="bold" size="larger">Bizskrivit ho ker-tremen evit tizhout an danevelloù a-fet fazioù eus meziantoù ar reizhiad</span>

en: Crash report detected
br: Danevell sac'hadenn dinoet

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
br: Sac'het eo un arload war ho reizhiad (bremañ pe a-raok). Klikit war an arlun-kelaouiñ evit skrammañ ar munudoù.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
br: Klask gwazerezhioù ar rouedad diweredekaet

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
br: Un domani .local a zo gant ho rouedad, n'eo ket erbedet hag embreget gant ar c'hlask gwazerezhioù evit ar rouedad Avahi. Diweredekaet eo bet ar gwazerezh.

en: Software Packages Volume Detected
br: Pezhienn a ginnig pakadoù meziant dinoet

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
br: <span weight="bold" size="larger">Dinoet ez eus bet ur bezhienn gant pakadoù meziantoù e-barzh.</span>
    
    C'hoant ho peus da zigeriñ anezhi gant an ardoer pakadoù ?

en: Start Package Manager
br: Lañsañ an ardoer pakadoù

en: Upgrade volume detected
br: Dinoet ez eus bet ur bezhienn gant hizivadennoù enni

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
br: <span weight="bold" size="larger">Dinoet ez eus bet ur gantenn evit Ubuntu gant pakadoù meziantoù enni.</span>
    
    Ha c'hoant ho peus d'implijout anezhi evit hizivaat emgefreek ho reizhiad ?

en: Run upgrade
br: Hizivaat bremañ

en: Addon volume detected
br: Dinoet ez eus bet ur bezhienn ouzhpenn

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
br: <span weight="bold" size="larger">Dinoet ez eus bet ur bezhienn gant pakadoù meziantoù ouzhpenn enni.</span>
    
    Ha c'hoant ho peus da welet/staliañ an endalc'had?

en: Start package manager
br: Loc'hañ an ardoer pakadoù

en: Start addon installer
br: Loc'hañ ar stalier ouzhpenn

en: APTonCD volume detected
br: Pezhienn APTonCD dinoet

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
br: <span weight="bold" size="larger">Dinoet ez eus bet ur bezhienn gant pakadoù meziantoù ankefridiel enni.</span>
    
    Ha c'hoant ho peus d'e zigeriñ gant an ardoer pakadoù ?

en: _Run this action now
br: _Seveniñ an ober-mañ bremañ

en: Information available
br: Titouroù hegerz

en: Click on the notification icon to show the available information.
br: Klikit war an arlun-kelaouiñ evit gwelout an titouroù hegerz

en: System restart required
br: Ret eo adloc'hañ ar reizhiad

en: Reboot failed
br: C'hwitadenn war adloc'hañ ar reizhiad

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
br: C'hwitadenn gant goulenn an adluskañ, lazhit dre zorn, mar plij.

en: Show updates
br: Diskouez an hizivadennoù

en: Install all updates
br: Saliañ an holl hizivadennoù

en: Check for updates
br: Klask an hizivadennoù

en: There is %i update available | There are %i updates available
br[0]: Bez ez eus %i hizivadenn hegerz
br[1]: Bez ez eus %i hizivadenn hegerz

en: Show notifications
br: Diskouez ar c'hemennoù

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
br: Emañ un ardoer pakadoù o vont en-dro

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
br[0]: %i hivizadenn hegerz. Klikit war an arlun kelaouiñ evit diskouez an hivizadenn hegerz.
br[1]: %i hivizadenn hegerz. Klikit war an arlun kelaouiñ evit diskouez an hivizadennoù hegerz.

en: Software updates available
br: Hizivadennoù meziant hegerz

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
br: Dispredet eo an titouroù diwar-benn an hizivadennoù. Marteze eo en abeg d'ur gudenn rouedad pe d'ur mirlec'h ha n'eo ket hegerz ken. Klikit war an arlun-mañ evit hizivaat dre an dorn, ha da-c'houde diuzit 'Klask an hizivadennoù' ha gwiriit mar degouezho kudennoù gant mirlec'hioù war ar roll.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
br: Ur fazi a zo bet, loc'hit an ardoer parkadoù gant ur c'hlik a-zehou pe dre apt-get en un dermenell evit gwelet petra 'zo fall.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
br: Alies e talvez ez eus amzalc'hioù diziskoulm gant ho pakadoù staliet

en: A problem occurred when checking for the updates.
br: Ur gudenn a zo bet pa oa o wiriañ an hizivadennoù.

en: Internal error
br: Fazi diabarzh

en: - inform about updates
br: - titour diwar benn hizivadennoù

en: Failed to init the UI: %s
br: C'hwitadenn war deraouekaat ketal an arveriad : %s

en: unknown error
br: fazi dianav

en: update-notifier
br: Meziant kelaouiñ a-fet hizivadennoù

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
br: <span weight="bold" size="larger">Hizivaat an titouroù</span>

en: Restart Required
br: Adloc'hadur azgoulennet

en: Restart _Later
br: Adloc'hañ _diwezhatoc'h

en: _Restart Now
br: _Adloc'hañ diouzhtu

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
br: Ret eo adloc'hañ an urzhiataer a-benn peurechuiñ an hizivadurioù. Mar plij, enrollit ho labourioù kent kenderc'hel ganti.

en: Update Notifier
br: Meziant da gemenn an hizivadurioù

en: Check for available updates automatically
br: Gwiriañ hizivadurioù hegerz emgefre
