update-notifier - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
cs: Neznámá chyba: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
cs[0]: %i balík může být aktualizován.
cs[1]: %i balíky mohou být aktualizovány.
cs[2]: %i balíků může být aktualizováno.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
cs[0]: %i aktualizace je bezpečnostní aktualizace.
cs[1]: %i aktualizace jsou bezpečnostní aktualizace.
cs[2]: %i aktualizací jsou bezpečnostní aktualizace.

en: Error: Opening the cache (%s)
cs: Chyba: Otevírání vyrovnávací paměti (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
cs: Chyba: Nesprávný součet > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
cs: Chyba: Označování aktualizace (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
cs: Zobrazit balíky, které budou instalovány/aktualizovány

en: Show human readable output on stdout
cs: Zobrazit lidsky čitelný výstup na stdout

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
cs: Zpět k časům, kdy se bezpečnostní aktualizace instalovaly bez interakce s uživatelem (0 znamená zakázat)

en: System program problem detected
cs: Zjištěn problém se systémovým programem

en: Do you want to report the problem now?
cs: Chcete oznámit problém nyní?

en: Report problem…
cs: Oznámit problém...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
cs: <span weight=\"bold\" size=\"larger\">Pro přístup k chybovým hlášením systémových programů zadejte své heslo</span>

en: Crash report detected
cs: Rozpoznáno oznámení o pádu

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
cs: Ve vašem systému došlo k pádu aplikace (nyní nebo v minulosti). Podrobnosti se dozvíte po kliknutí na oznamovací ikonu.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
cs: Služba vyhledávání sítí je vypnuta

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
cs: Vaše současná síť má .local doménu, která není doporučená ani kompatibilní se službou hledání síťových služeb Avahi. Služba byla zakázána.

en: Software Packages Volume Detected
cs: Rozpoznán svazek se softwarovými balíky

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
cs: <span weight=\"bold\" size=\"larger\">Byl rozpoznán svazek se softwarovými balíky</span>
    
    Přejete si jej otevřít se správcem balíků?

en: Start Package Manager
cs: Spustit správce balíků

en: Upgrade volume detected
cs: Rozpoznán aktualizační svazek

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
cs: <span weight="bold" size="larger">Byl rozpoznán distribuční svazek se softwarovými balíky.</span>
    
    Přejete si z něj zkusit automaticky aktualizovat?

en: Run upgrade
cs: Provést aktualizaci

en: Addon volume detected
cs: Rozpoznán doplňkový svazek

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
cs: <span weight=\"bold\" size=\"larger\">Byl rozpoznán doplňkový svazek s aplikacemi.</span>
    
    Přejete si zobrazit/nainstalovat jeho obsah?

en: Start package manager
cs: Spustit správce balíků

en: Start addon installer
cs: Spustit instalátor doplňku

en: APTonCD volume detected
cs: Rozpoznán svazek APTonCD

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
cs: <span weight=\"bold\" size=\"larger\">Byl rozpoznán svazek s neoficiálními softwarovými balíky.</span>
    
    Přejete si jej otevřít se správcem balíků?

en: _Run this action now
cs: Vykonat _akci nyní

en: Information available
cs: Dostupné informace

en: Click on the notification icon to show the available information.
cs: Dostupné informace zobrazíte kliknutím na oznamovací ikonu.

en: System restart required
cs: Je požadován restart systému

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
cs: Pro dokončení instalace aktualizací je potřeba restartovat počítač.
    
    Pro více informací klikněte na ikonu upozornění.

en: Reboot failed
cs: Restart selhal

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
cs: Selhal požadavek na restart, proveďte prosím ruční vypnutí

en: Show updates
cs: Zobrazit aktualizace

en: Install all updates
cs: Nainstalovat všechny aktualizace

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: There is %i update available | There are %i updates available
cs[0]: Dostupná %i aktualizace systému
cs[1]: Dostupné %i aktualizace systému
cs[2]: Dostupných %i aktualizací systému

en: Show notifications
cs: Zobrazovat upozornění

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
cs: Správce balíků pracuje

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
cs[0]: K dispozici je %i aktualizace. Dostupnou aktualizaci zobrazíte kliknutím na oznamovací ikonu.
cs[1]: K dispozici jsou %i aktualizace. Dostupné aktualizace zobrazíte kliknutím na oznamovací ikonu.
cs[2]: K dispozici je %i aktualizací. Dostupné aktualizace zobrazíte kliknutím na oznamovací ikonu.

en: Software updates available
cs: Jsou dostupné aktualizace softwaru

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
cs: Informace o aktualizacích jsou zastaralé. To může být způsobeno problémy se sítí nebo zdrojem, který již není nadále dostupný. Prosím aktualizujte ručně kliknutím na tuto ikonu a poté zvolte "Zkontrolovat aktualizace" a zkontrolujte, zda některé z uvedených zdrojů selžou.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
cs: Došlo k chybě. Spusťte prosím Správce balíků z nabídky, která se objeví po stisknutí pravého tlačítka myši nebo pomocí apt-get v terminálu, abyste zjistili, co je špatně.
    Chybová hláška byla: '%s'.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
cs: Došlo k chybě. Spusťte prosím Správce balíků z nabídky, která se objeví po stisknutí pravého tlačítka myši nebo pomocí apt-get v terminálu, abyste zjistili, co je špatně.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
cs: Toto obvykle znamená, že nainstalované balíky mají nevyřešené závislosti

en: A problem occurred when checking for the updates.
cs: Při kontrolování aktualizací došlo k chybě.

en: Internal error
cs: Vyskytla se vnitřní chyba

en: - inform about updates
cs: - informuje o změnách

en: Failed to init the UI: %s
cs: Spuštění UI selhalo: %s

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: update-notifier
cs: Upozorňování na aktualizace

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
cs: <span weight="bold" size="larger">Informace o aktualizaci</span>

en: Restart Required
cs: Je vyžadován restart počítače

en: Restart _Later
cs: Restartovat _později

en: _Restart Now
cs: _Restartovat nyní

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
cs: Pro dokončení instalace aktualizací je potřeba restartovat počítač. Prosím, uložte si před pokračováním svou práci.

en: Update Notifier
cs: Oznamování aktualizací

en: Check for available updates automatically
cs: Automaticky kontrolovat dostupné aktualizace

note: Name
en: Failure to download extra data files
cs: Selhání stažení dalších souborů

note: Description
en: The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
cs: Následující balíky potřebují další soubory po instalaci balíku, ale data nemohou být stažena nebo zpracována.

note: Description
en: The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.
cs: Stažení bude znovu spuštěno později nebo můžete zkusit stahovat nyní. Spuštění vyžaduje funkční připojení k Internetu.

note: Name
en: Data files for some packages could not be downloaded
cs: Soubory k některým balíkům nemohou být staženy

note: Description
en: This is a permanent failure that leaves these packages unusable on your system.  You may need to fix your Internet connection, then remove and reinstall the packages to fix this problem.
cs: Trvalé selhávání způsobilo nepoužitelnost těchto balíčků. Zkontrolujte své internetové připojení a odeberte a znovu nainstalujte dotčené balíčky.
