update-notifier - en to ga translation catalogue (23 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
ga: Earráid Anaithnid: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
ga[0]: Is féidir %i  pacáistí a nuashonrú.
ga[1]: Is féidir %i  pacáistí a nuashonrú.
ga[2]: Is féidir %i  pacáistí a nuashonrú.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
ga[0]: Is nuashonrú slándála é %i
ga[1]: Is nuashonraithe slándála iad %i
ga[2]: Is nuashonrú slándála é %i

en: Error: Opening the cache (%s)
ga: Earráid: Ag oscailt an taisce (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
ga: Earráid: ÁireamhBriste > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
ga: Earráid: Ag marcáil an uasghrádaigh (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
ga: Taispeáin na pacáistí a shuiteálfar/uasghrádófar

en: Show human readable output on stdout
ga: Taispeáin aschur inléite ar stdout

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
ga: Fill an t-am i laethanta ar ais nuair a suiteáiltear nuashonraithe slándála gan duine ina mbun (ciallaíonn 0 go bhfuil sé díchumasach)

en: System program problem detected
ga: Fadbh córais cláir aimsithe

en: Do you want to report the problem now?
ga: Ar mhaith leat an fhadhb seo a thuairisciú anois?

en: Report problem…
ga: Fadhb á thuarisciú...

en: Start Package Manager
ga: Tosaigh Bainisteoir Pacáistí

en: Run upgrade
ga: cuir uasghrádú ar siúl

en: Start package manager
ga: Tosaigh Bainisteoir Pacáistí

en: Information available
ga: Eolas ar fáil

en: Reboot failed
ga: Theip ar an athbhútáil

en: Show updates
ga: Taispeáin nuashonruithe

en: Install all updates
ga: Suiteáil nuashonraithe uile

en: Show notifications
ga: Taispeáin fógraí

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
ga: Níl bainisteoir pacáistí éigin ag feidhmiú

en: Internal error
ga: Earráid inmheánach

en: unknown error
ga: earráid anaithnid
