update-notifier - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
kk: Белгісіз қате: "%s" (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
kk[0]: %i пакеті жаңартылуы мүмкін.

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
kk[0]: %i жаңартуы қауіпсіздік жаңартуы болып келеді.

en: Error: Opening the cache (%s)
kk: Қате: Кэшті ашу (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
kk: Қате: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
kk: Қате: Жаңартуларды белгілеу (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
kk: Орнатылатын/жаңартылатын пакеттерді көрсету

en: Show human readable output on stdout
kk: Оқуға мүмкін мәлімдемелерді stdout-қа шығару

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
kk: Әрбір белгіленген күн сайын қауіпсіздік жаңартулар автоматты түрде орнатылуы мүмкін. Белгіленген күндердің санын енгізіңіз (бұл мүмкіндікті болдырмау үшін 0 санын енгізіңіз)

en: System program problem detected
kk: Жүйелік бағдарламада қате табылды

en: Do you want to report the problem now?
kk: Қате туралы хабарлау қажет пе?

en: Report problem…
kk: Қате туралы хабарлау...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
kk: <span weight="bold" size="larger">Жүйелік бағдарламалардың қателер есептеріне рұқсатын алу үшін, құпия сөзін енгізіңіз</span>

en: Crash report detected
kk: Қате туралы есеп табылды

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
kk: Бағдарлама құлап түсті (қазір немесе бұрын). Қосымша ақпарат алу үшін, тышқанмен мәлімдеме суреттемесін бір рет шертіңіз.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
kk: Желілік ресурстарды іздеу сервисі жұмыс істемей тұр

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
kk: Avahi желілік ресурстарды іздеу қызметі, ағымдағы желінің локальді доменімен (.local) үйлесімсіз және жұмыс істеу артық көрінбейді. Қызмет тоқтатылды.

en: Software Packages Volume Detected
kk: Бағдарламалық пакеттері бар диск табылды

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
kk: <span weight="bold" size="larger">Бағдарламалық пакеттері бар диск табылды.</span>
    
    Оны пакеттер менеджер көмегімен ашу қажет пе?

en: Start Package Manager
kk: Пакеттер менеджерін ашу

en: Upgrade volume detected
kk: Жаңартулары бар диск табылды

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
kk: <span weight="bold" size="larger">Бағдарламалардың пакеттері бар дистрибутив дискісі табылды.</span>
    
    Жүйені осы дискіден автоматты түрде жаңартып көру қажет пе?

en: Run upgrade
kk: Жаңартуды бастау

en: Addon volume detected
kk: Қосымшалары бар диск табылды

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
kk: <span weight="bold" size="larger">Қосымша пакеттері бар диск табылды.</span>
    
    Оның құрамын қарап шығу не орнату қажет пе?

en: Start package manager
kk: Пакеттер менеджерін ашу

en: Start addon installer
kk: Қосымшаларды орнату бағдарламасын ашу

en: APTonCD volume detected
kk: APTonCD дискісі табылды

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
kk: <span weight="bold" size="larger">Ресми емес бағдарламалардың пакеттер дискісі табылды.</span>
    
    Осы дискіні пакеттер менеджерімен ашу қажет пе?

en: _Run this action now
kk: Осы амалды қазір _орындау

en: Information available
kk: Ақпарат жетімді

en: Click on the notification icon to show the available information.
kk: Жетімді ақпаратты көрсету үшін, тышқанмен мәлімдеме суреттемесін бір рет шертіңіз.

en: System restart required
kk: Жүйені қайта жүктеу қажет

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
kk: Жүйеңіздің жаңартуын аяқтау үшін, оны қайта жүктеңіз. Қосымша ақпарат үшін, мәлімдеме суреттемесін шертіңіз.

en: Reboot failed
kk: Қайта жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
kk: Қайта жүктелу сәтсіз аяқталды, кейінірек өзіңіз орындап көріңіз

en: Show updates
kk: Жаңартуларды көрсету

en: Install all updates
kk: Барлық жаңартуларды орнату

en: Check for updates
kk: Жаңартулардың жетімдігін тексеру

en: There is %i update available | There are %i updates available
kk[0]: %i жаңарту жетімді

en: Show notifications
kk: Мәлімдемелерді көрсету

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
kk: Пакеттер менеджері жұмыс істеп жатыр

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
kk[0]: %i жаңарту жетімді. Жетімді жаңартуды қарап шығу үшін, тышқанмен мәлімдеме суреттемесін бір рет шертіңіз.

en: Software updates available
kk: Бағдарламалардың жаңартулары жетімді

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
kk: Жаңартулар туралы ақпарат ескірді. Бұл желілік мәселелеріне немесе репозиторийның ұзақ уақыт бойы жетімсіздігіне  байланысты болуы мүмкін. Осы мәлімдеме суреттемесіне басып, мәзірден "Жаңартулардың жетімдігін тексеру" таңдау арқылы, барлық репозиторийлардың жетімдігіне көзіңізді жеткізіңіз.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
kk: Қате пайда болды. Қатені көру мен оны жөндеу үшін, пакеттер менеджерін ашыңыз немесе терминалда sudo apt-get -f командасын орындаңыз.
    Қате туралы хабарлама: "%s".

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
kk: Қате туындады. Толық мәліметті пакеттер менеджердің контекст мәзірінен немесе терминалда apt-get коммандасын қолданып ала аласыздар.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
kk: Әдетте бұндай қате орнатылған пакеттерінде рұқсат берілмеген тәуелділіктері бар болуымен байланысты

en: A problem occurred when checking for the updates.
kk: Жаңартуларды іздеу кезінде қате туындады.

en: Internal error
kk: Ішкі қате

en: - inform about updates
kk: - жаңартулар жайлы мәлімдеу

en: Failed to init the UI: %s
kk: Графикалық интерфейсін ашу сәтсіз болды: %s

en: unknown error
kk: белгісіз қате

en: update-notifier
kk: жаңартулар жайлы мәлімдемелер

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
kk: <span weight="bold" size="larger">Жаңартулар бойынша мәлімет</span>

en: Restart Required
kk: Компьютерді қайта жүктеу қажет

en: Restart _Later
kk: Қайта жүктеуді _кейінірек орындау

en: _Restart Now
kk: _Қазір қайта жүктеу

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
kk: Жаңартуды толығымен орнату үшін, компьютерді қайта жүктеу қажет. Әрі қарай жалғастырар алдында, өзіңіздің жұмысыңызды сақтаңыз.

en: Update Notifier
kk: Жаңартулар мәлімдемелері

en: Check for available updates automatically
kk: Жаңартулардың жетімдігін автоматты түрде тексеру
