update-notifier - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
nl: Onbekende fout: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
nl[0]: Er kan %i pakket worden bijgewerkt
nl[1]: Er kunnen %i pakketten worden bijgewerkt

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
nl[0]: %i update is een veiligheidsupdate
nl[1]: %i updates zijn veiligheidsupdates

en: Error: Opening the cache (%s)
nl: Fout: openen van cache (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
nl: Fout: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
nl: Fout: Upgrade markeren (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
nl: Pakketten weergeven die geïnstalleerd/bijgewerkt zullen worden

en: Show human readable output on stdout
nl: Gemakkelijk leesbare uitvoer op stdout weergeven

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
nl: Geef de tijd in dagen die gewacht moet worden totdat de veiligheidsupdates automatisch geïnstalleerd worden. (0 betekent uitgeschakeld)

en: System program problem detected
nl: Systeemprogrammaprobleem ontdekt

en: Do you want to report the problem now?
nl: wilt u het probleem nu rapporteren?

en: Report problem…
nl: Probleem rapporteren...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Geef uw wachtwoord om de probleemrapporten van uw systeemprogramma's te openen.</span>

en: Crash report detected
nl: Foutrapport gevonden

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
nl: Een programma op uw computer is zojuist of onlangs vastgelopen. Klik op het meldingspictogram om meer details te tonen.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
nl: Ontdekken van netwerkdiensten uitgeschakeld

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
nl: Uw huidige netwerk heeft een .local-domein. Dat wordt niet aanbevolen en is niet bruikbaar met de Avahi-netwerkservicedetector. De service is daarom uitgeschakeld.

en: Software Packages Volume Detected
nl: Schijf met softwarepakketten gevonden

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
nl: <span weight="bold" size="larger">Er is een schijf met softwarepakketten gevonden.</span>
    
    Wilt u deze openen met de pakketbeheerder?

en: Start Package Manager
nl: Pakketbeheer starten

en: Upgrade volume detected
nl: Upgradevolume gevonden

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
nl: <span weight="bold" size="larger">Er is een distributieschijf met softwarepakketten gevonden.</span>
    
    Wilt u deze gebruiken voor een automatische upgrade?

en: Run upgrade
nl: Upgrade uitvoeren

en: Addon volume detected
nl: Aanvullend volume gedetecteerd

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
nl: <span weight="bold" size="larger">Er is een aanvullend volume met softwaretoepassingen gevonden.</span>
    
    Wilt u de inhoud bekijken/installeren?

en: Start package manager
nl: Pakketbeheer opstarten

en: Start addon installer
nl: Installatieprogramma voor add-ons starten

en: APTonCD volume detected
nl: APTopCD-volume gevonden

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
nl: <span weight="bold" size="larger">Er is een schijf met onofficiële softwarepakketten gevonden.</span>
    
    Wilt u deze met de pakketbeheerder openen?

en: _Run this action now
nl: Deze actie nu uitvoe_ren

en: Information available
nl: Informatie beschikbaar

en: Click on the notification icon to show the available information.
nl: Klik op het meldingspictogram om de informatie weer te geven.

en: System restart required
nl: De computer moet herstart worden

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
nl: U moet uw computer opnieuw opstarten om de update te voltooien.
    
    Klik op het notificatie-pictogram voor meer informatie.

en: Reboot failed
nl: Herstarten mislukt

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
nl: Het herstarten is niet gelukt, sluit de computer handmatig af.

en: Show updates
nl: Updates weergeven

en: Install all updates
nl: Alle updates installeren

en: Check for updates
nl: Controleren op updates

en: There is %i update available | There are %i updates available
nl[0]: Er is %i update beschikbaar
nl[1]: Er zijn %i updates beschikbaar

en: Show notifications
nl: Meldingen weergeven

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
nl: Er is al een programma voor pakketbeheer opgestart

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
nl[0]: Er is %i update beschikbaar. Klik op het meldingspictogram om de beschikbare update weer te geven.
nl[1]: Er zijn %i updates beschikbaar. Klik op het meldingspictogram om de beschikbare updates weer te geven.

en: Software updates available
nl: Software-updates beschikbaar

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
nl: De update-informatie is verouderd. Dit kan veroorzaakt zijn door netwerkproblemen of door een softwarebron die niet meer beschikbaar is. Probeer handmatig bij te werken door op dit pictogram te klikken en daarna te kiezen voor "Controleren op updates".  Controleer of een van de getoonde softwarebronnen niet werkt.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
nl: Er is een fout opgetreden. Start Pakketbeheer uit het snelmenu of via apt-get in een terminal om te zien wat er mis is.
    De foutmelding was: '%s'.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
nl: Er is een fout opgetreden. Start de pakketbeheerder vanuit het contextmenu, of start apt-get in een terminalvenster om te zien wat er mis is.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
nl: Dit betekent meestal dat enkele softwarepakketten op uw computer afhankelijk zijn van pakketten die (nog) niet zijn geïnstalleerd.

en: A problem occurred when checking for the updates.
nl: Er was een probleem bij het controleren op updates.

en: Internal error
nl: Interne fout

en: - inform about updates
nl: - informeren over updates

en: Failed to init the UI: %s
nl: UI initialiseren mislukt: %s

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: update-notifier
nl: update-melder

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Update-informatie</span>

en: Restart Required
nl: Herstarten vereist

en: Restart _Later
nl: _Later herstarten

en: _Restart Now
nl: Nu he_rstarten

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
nl: De computer moet herstart worden om de installatie van de updates te voltooien. Sla uw werk op alvorens u verdergaat.

en: Update Notifier
nl: Updatemelder

en: Check for available updates automatically
nl: Automatisch op updates controleren

note: Name
en: Failure to download extra data files
nl: Downloaden van extra gegevensbestanden is mislukt

note: Description
en: The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
nl: De volgende pakketten verzochten downloads van aanvullende gegevens na de installatie, maar de gegevens konden niet worden gedownload of verwerkt.

note: Description
en: The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.
nl: Er zal later opnieuw geprobeerd worden om te downloaden. Of u kunt op dit moment opnieuw proberen om te downloaden. Het uitvoeren van deze opdracht vereist een werkende internetverbinding.

note: Name
en: Data files for some packages could not be downloaded
nl: Gegevensbestanden voor sommige pakketten konden niet gedownload worden

note: Description
en: This is a permanent failure that leaves these packages unusable on your system.  You may need to fix your Internet connection, then remove and reinstall the packages to fix this problem.
nl: Dit is een permanente storing dat deze pakketten onbruikbaar laat op uw systeem. U kunt misschien uw internetverbinding repareren, en vervolgens de pakketten verwijderen en herinstalleren om dit probleem op te lossen.
