update-notifier - en to sl translation catalogue (66 entries)

en: Unknown Error: '%s' (%s)
sl: Neznana napaka: '%s' (%s)

en: %i package can be updated. | %i packages can be updated.
sl[0]: %i paketov je mogoče posodobiti.
sl[1]: %i paket je mogoče posodobiti.
sl[2]: %i paketa je mogoče posodobiti.
sl[3]: %i pakete je mogoče posodobiti

en: %i update is a security update. | %i updates are security updates.
sl[0]: %i posodobitev so varnostne posodobitve.
sl[1]: %i posodobitev je varnostna posodobitev.
sl[2]: %i posodobitvi sta varnostni posodobitvi.
sl[3]: %i posodobitve so varnostne posodobitve.

en: Error: Opening the cache (%s)
sl: Napaka: odpiranje predpomnilnika (%s)

en: Error: BrokenCount > 0
sl: Napaka: BrokenCount > 0

en: Error: Marking the upgrade (%s)
sl: Napaka: označevanje nadgradnje (%s)

en: Show the packages that are going to be installed/upgraded
sl: Pokaži pakete, ki bodo nameščeni ali nadgrajeni

en: Show human readable output on stdout
sl: Prikaži človeku berljiv prikaz na standardnem izhodu

en: Return the time in days when security updates are installed unattended (0 means disabled)
sl: Vrne čas v dneh, ko so varnostne posodobitve nameščene brez posredovanja (0 pomeni onemogočeno)

en: System program problem detected
sl: Zaznana je bila težava s sistemskim programom

en: Do you want to report the problem now?
sl: Ali želite težavo poročati sedaj?

en: Report problem…
sl: Poročaj težavo ...

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your password to access problem reports of system programs</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Za dostop do poročil o težavah sistemskih programov morate vpisati svoje geslo</span>

en: Crash report detected
sl: Zaznano je bilo poročilo o sesutju

en: An application has crashed on your system (now or in the past). Click on the notification icon to display details.
sl: Na vašem sistemu se je sesul program (sedaj ali v preteklosti). Za več podrobnosti kliknite na obvestilno ikono.

note: Create and show the notification
en: Network service discovery disabled
sl: Odkrivanje omrežnih storitev je onemogočeno

en: Your current network has a .local domain, which is not recommended and incompatible with the Avahi network service discovery. The service has been disabled.
sl: Vaše trenutno omrežje uporablja domeno .local, kar ni priporočeno in je nezdružljivo z odkrivanjem omrežnih storitev Avahi. Storitev je bila onemogočena.

en: Software Packages Volume Detected
sl: Zaznan je bil nosilec programskih paketov

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
sl: </span weight="bold" size="larger">Zaznan je bil nosilec s programskimi paketi.</span>
    
    Ali ga želite odpreti z upravljalnikom paketov?

en: Start Package Manager
sl: Zaženi upravljalnik paketov

en: Upgrade volume detected
sl: Zaznan je bil nosilec z nadgradnjami

en: <span weight="bold" size="larger">A distribution volume with software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to try to upgrade from it automatically?
sl: <span weight="bold" size="larger">Zaznan je nosilec distribucije s programskimi paketi.</span>
    
    Ali želite z njega samodejno nadgraditi sistem?

en: Run upgrade
sl: Zaženi nadgradnjo

en: Addon volume detected
sl: Zaznan je bil nosilec z dodatki

en: <span weight="bold" size="larger">An addon volume with software applications has been detected.</span>
    
    Would you like to view/install the content?
sl: <span weight="bold" size="larger">Zaznan je bil nosilec z dodatnimi programi.</span>
    
    Ali si želite ogledati/namestiti njegovo vsebino?

en: Start package manager
sl: Zaženi upravljalnik paketov

en: Start addon installer
sl: Zaženi namestilnik dodatkov

en: APTonCD volume detected
sl: Zaznan je bil nosilec APTonCD

en: <span weight="bold" size="larger">A volume with unofficial software packages has been detected.</span>
    
    Would you like to open it with the package manager?
sl: <span weight="bold" size="larger">Zaznan je bil nosilec z neuradnimi programskimi paketi.</span>
    
    Ali ga želite odpreti z upravljalnikom paketov?

en: _Run this action now
sl: _Izvedi to dejanje zdaj

en: Information available
sl: Na voljo so podatki

en: Click on the notification icon to show the available information.
sl: Za prikaz razpoložljivih podatkov kliknite na obvestilno ikono.

en: System restart required
sl: Zahtevan je ponoven zagon sistema

en: To finish updating your system, please restart it.
    
    Click on the notification icon for details.
sl: Za končanje posodobitve sistema ga ponovno zaženite.
    
    Za podrobnosti kliknite na obvestilno ikono.

en: Reboot failed
sl: Ponovni zagon je spodletel

en: Failed to request reboot, please shutdown manually
sl: Zahteva po ponovnem zagonu je spodletela. Ročno izklopite računalnik.

en: Show updates
sl: Pokaži posodobitve

en: Install all updates
sl: Namesti vse posodobitve

en: Check for updates
sl: Preveri za posodobitve

en: There is %i update available | There are %i updates available
sl[0]: Na voljo je %i posodobitev
sl[1]: Na voljo je  %i posodobitev
sl[2]: Na voljo sta %i posodobitvi
sl[3]: Na voljo so %i posodobitve

en: Show notifications
sl: Pokaži obvestila

note: and update the tooltip
en: A package manager is working
sl: Upravljalnik paketov dela

en: There is %i update available. Click on the notification icon to show the available update. | There are %i updates available. Click on the notification icon to show the available updates.
sl[0]: Na voljo je %i posodobitev. Kliknite na obvestilno ikono za prikaz razpoložljivih posodobitev.
sl[1]: Na voljo je %i posodobitev. Kliknite na obvestilno ikono za prikaz razpoložljive posodobitve.
sl[2]: Na voljo sta %i posodobitvi. Kliknite na obvestilno ikono za prikaz razpoložljivih posodobitev.
sl[3]: Na voljo so %i posodobitve. Kliknite na obvestilno ikono za prikaz razpoložljivih posodobitev.

en: Software updates available
sl: Na voljo so posodobitve programov

en: The update information is outdated. This may be caused by network problems or by a repository that is no longer available. Please update manually by clicking on this icon and then selecting 'Check for updates' and check if some of the listed repositories fail.
sl: Razpoložljivi podatki so zastareli. To je lahko posledica težav z omrežjem, ali pa skladišče ni več na voljo. Za ročno posodobitev kliknite na to ikono, izberite 'Preveri za posodobitve', ter preverite, če katero od vaših skladišč javlja napake.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'.
sl: Prišlo je do težave. Za ogled težav zaženite iz menija desnega klika Upravljalnik paketov ali pa v terminalu uporabite ukaz apt-get.
    Sporočilo o napaki je bilo: '%s'.

en: An error occurred, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get in a terminal to see what is wrong.
sl: Prišlo je do napake. Za odkritje težave zaženite iz menija desnega klika Upravljalnik paketov ali pa v ukazni vrstici zaženite apt-get.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
sl: To ponavadi pomeni, da so nameščeni paketi odvisni od paketov, ki niso na voljo.

en: A problem occurred when checking for the updates.
sl: Med iskanjem morebitnih posodobitev je prišlo do napake.

en: Internal error
sl: Notranja napaka

en: - inform about updates
sl: - obvesti o posodobitvah

en: Failed to init the UI: %s
sl: Zagon uporabniškega vmesnika je spodletel: %s

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: update-notifier
sl: obvestilnik o posodobitvah

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Podatki o posodobitvah</span>

en: Restart Required
sl: Zahtevan je ponoven zagon

en: Restart _Later
sl: Znova zaženi _kasneje

en: _Restart Now
sl: _Ponovno zaženi zdaj

en: The computer needs to restart to finish installing updates. Please save your work before continuing.
sl: Računalnik se mora za dokončanje opravila posodobitve znova zagnati. Pred nadaljevanjem shranite svoje delo.

en: Update Notifier
sl: Obvestilnik o posodobitvah

en: Check for available updates automatically
sl: Samodejno preveri za posodobitve

note: Name
en: Failure to download extra data files
sl: Prejetje dodatnih podatkovnih datotek je spodletelo

note: Description
en: The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
sl: Naslednji paketi so zahtevali prejem dodatnih podatkov po namestitvi paketa, vendar podatkov ni bilo mogoče prejeti ali obdelati.

note: Description
en: The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.
sl: Preizkus prejema se bo samodejno izvršil kasneje, lahko pa ponovno poskusite takoj. Zagon tega ukaza zahteva dejavno internetno povezavo.

note: Name
en: Data files for some packages could not be downloaded
sl: Podatkovnih datotek za nekatere pakete ni bilo mogoče prejeti

note: Description
en: This is a permanent failure that leaves these packages unusable on your system.  You may need to fix your Internet connection, then remove and reinstall the packages to fix this problem.
sl: To je trajna napaka, ki pusti te pakete na vašem sistemu neuporabne. Morda boste morali za popravilo te težave popraviti svojo internetno povezavo in nato odstraniti in ponovno namestiti pakete.
