ubuntu-docviewer-app - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Some of the provided arguments are not valid.
sk: Niektoré z uvedených argumentov sú neplatné.

en: Open ubuntu-docviewer-app displaying the selected file
sk: Otvoriť ubuntu-docviewer-app pre zobrazenie vybraného súboru

en: Run fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Open ubuntu-docviewer-app in pick mode. Used for tests only.
sk: Otvoriť ubuntu-docviewer-app v režime pick. Používa sa iba pre testy.

en: Show documents from the given folder, instead of ~/Documents.
    The path must exist prior to running ubuntu-docviewer-app
sk: Ukázať dokumenty z priečinka, miesto ~/Dokumenty.
    Cesta musí existovať pred spustením ubuntu-docviewer-app

en: Details
sk: Detaily

en: File
sk: Súbor

en: Location
sk: Poloha

en: Size
sk: Veľkosť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Last modified
sk: Naposledy zmenené

en: MIME type
sk: Typ MIME

en: Error
sk: Chyba

en: Close
sk: Zavrieť

en: Multiple documents imported
sk: Importovaných viac dokumentov

en: Choose which one to open:
sk: Vybrať, ktorý otvoriť:

en: File not supported | Files not supported
sk[0]: Nepodporovaný súbor
sk[1]: Nepodporovaný súbor
sk[2]: Nepodporované súbory

en: Following document has not been imported: | Following documents have not been imported:
sk[0]: Nasledujúci dokument nebol importovaný:
sk[1]: Nasledujúci dokument nebol importovaný:
sk[2]: Nasledujúce dokumenty neboli importované:

en: Unknown file type
sk: Neznámy typ súboru

en: This file is not supported.
    Do you want to open it as a plain text?
sk: Tento súbor nie je podporovaný.
    Chcete ho otvoriť ako obyčajný text?

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: Delete file
sk: Zmazať súbor

en: Delete %1 file | Delete %1 files
sk[0]: Vymazať %1 súborov
sk[1]: Vymazať %1 súbor
sk[2]: Vymazať %1 súbory

en: Are you sure you want to permanently delete this file? | Are you sure you want to permanently delete these files?
sk[0]: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať tento súbor?
sk[1]: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať tento súbor?
sk[2]: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať tieto súbory?

en: Delete
sk: Vymazať

en: Share
sk: Zdieľať

en: No documents found
sk: Žiadne nájdené dokumenty

en: Connect your device to any computer and simply drag files to the Documents folder or insert removable media containing documents.
sk: Pripojte zariadenie k počítaču a jednoducho pretiahnite súbory do priečinka Dokumenty alebo vložte vymeniteľné médium s dokumentami.

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Today, %1
sk: Dnes, %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Yesterday, %1
sk: Včera, %1

note: TRANSLATORS: this is a datetime formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions.
en: yyyy/MM/dd hh:mm
sk: dd/MM/yyyy hh:mm

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Sorting settings...
sk: Nastavenie triedenia...

en: Switch to single column list
sk: Prepnúť do zoznamu jedného stĺpca

en: Switch to grid
sk: Prepnúť do mriežky

en: Pick
sk: Vybrať

en: Back
sk: Naspäť

en: search in documents...
sk: hľadať v dokumentoch...

en: Select None
sk: Zrušiť výber

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: No matching document found
sk: Žiadne nájdené dokumenty

en: Please ensure that your query is not misspelled and/or try a different query.
sk: Uistite sa, že váš dotaz nie je chybný a/alebo skúste iný.

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: Earlier this week
sk: Začiatkom tohto týždňa

en: Earlier this month
sk: Začiatkom tohto mesiaca

en: Even earlier...
sk: Dokonca skoršie...

en: Share to
sk: Zdieľať

en: Sorting settings
sk: Nastavenie triedenia

en: Sort by date (Latest first)
sk: Zoradiť podľa dátumu (posledný najskôr)

en: Sort by name (A-Z)
sk: Zoradiť podľa mena (A-Z)

en: Sort by size (Smaller first)
sk: Zoradiť podľa veľkosti (najmenšie najskôr)

en: Reverse order
sk: Opačné poradie

en: Loading...
sk: Načítavam...

en: LibreOffice text document
sk: LibreOffice textový dokument

en: LibreOffice spread sheet
sk: LibreOffice pracovný hárok

en: LibreOffice presentation
sk: LibreOffice prezentácia

en: LibreOffice Draw document
sk: LibreOffice Draw dokument

en: Unknown LibreOffice document
sk: Neznámy LibreOffice dokument

en: Unknown type document
sk: Neznámy typ dokumentu

en: Go to position...
sk: Na pozíciu...

en: Disable night mode
sk: Vypnúť nočný režim

en: Enable night mode
sk: Zapnúť nočný režim

en: Go to position
sk: Na pozíciu

en: Choose a position between 1% and 100%
sk: Vybrať pozíciu medzi 1% a 100%

en: GO!
sk: CHOĎ!

en: LibreOffice binaries not found.
sk: Binárne súbory LibreOffice neboli nájdený.

en: Error while loading LibreOffice.
sk: Chyba pri načítaní LibreOffice.

en: Document not loaded.
    The requested document may be corrupt or protected by a password.
sk: Dokument nenačítaný.
    Požadovaný dokument môže byť poškodený alebo chránený heslom.

en: This sheet has no content.
sk: Tento hárok nemá žiadny obsah.

note: TRANSLATORS: 'LibreOfficeKit' is the name of the library used by Document Viewer for rendering LibreOffice/MS-Office documents. Ref. https://docs.libreoffice.org/libreofficekit.html
en: Powered by LibreOfficeKit
sk: Poháňaná LibreOfficeKit-om

note: TRANSLATORS: Please don't add any space between "Sheet" and "%1". This is the default name for a sheet in LibreOffice.
en: Sheet%1
sk: List%1

en: Fit width
sk: Prispôsobiť šírke

en: Fit height
sk: Prispôsobiť výške

en: Automatic
sk: Automaticky

note: TRANSLATORS: "Contents" refers to the "Table of Contents" of a PDF document.
en: Contents
sk: Obsah

note: TRANSLATORS: the first argument (%1) refers to the page currently shown on the screen, while the second one (%2) refers to the total pages count.
en: Page %1 of %2
sk: Strana %1 z %2

en: Search
sk: Hľadať

en: Go to page...
sk: Prejsť na stranu...

en: Presentation
sk: Prezentácia

en: Go to page
sk: Prejsť na stranu

en: Choose a page between 1 and %1
sk: Vybrať stranu medzi 1 a %1

en: File does not exist.
sk: Súbor neexistuje.

note: TRANSLATORS: This string is used for renaming a copied file, when a file with the same name already exists in user's Documents folder. e.g. "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN.pdf" will become "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN (copy 2).pdf" where "2" is given by the argument "%1"
en: copy %1
sk: kópia %1

en: Document Viewer
sk: Prehliadač dokumentov

en: documents;viewer;pdf;reader;
sk: dokumenty;prehliadač ;pdf;reader;
