ubuntu-online-tour - en to lv translation catalogue (154 entries)

en: Firefox Web Browser
lv: Firefox Interneta Parluks

en: Ubuntu loads quickly on any computer, but it's super-fast on newer machines. With no unnecessary programs and trial software slowing things down, booting up and opening a browser takes seconds. Unlike other operating systems that leave you staring at the screen, waiting to get online. And Ubuntu won’t grow sluggish over time. It’s fast. And it stays fast.
lv: Ubuntu ātri ladejas uz jebkura datora, bet tas ir super-ātri uz jaunāku mašīnu. Bez liekām programmām un izmēģinājuma programmatūrām kas kavē lietas; ieslēgšana un pārlūku atversana aizņem tikai dazas sekundes. Atšķirībā no citām operētājsistēmām, kas atstāj jūs skatīdams uz ekrāna, jums  liekot gaidīt, lai iegūtu tiešsaistē. Un Ubuntu nepaliks lēnāks laika gaitā. Tas ir atri. Un tas paliks atri.

en: no subject
lv: bez temata

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Get Mail
lv: Iegūt e-pastu

en: PiTiVi Video Editor
lv: PiTiVi Video Redaktors

en: Welcome screen
lv: Ievada ekrāns

en: Internet
lv: Internets

en: Science &amp; Engineering
lv: Zinātne un inženierija

en: Find apps
lv: Atrast aplikācijas

en: Not Alone
lv: Neesat Viens

en: Momiji Dream
lv: Momiji Sapnis

en: Manipulate the flow of time to solve puzzles
lv: Manipulēt laiku plūsmu, lai atrisinātu puzlus

en: About Me
lv: Par mani

en: BEEP has traveled for thousands of years through deep space to explore the Galaxy. Traverse a foreign star system with the BEEP-ship and send robots to the surface of the planets.
lv: BEEP ir ceļojis tūkstošiem gadu ilgi caur dziļo kosmosa lai izpētīt galaktiku. Šķērsojiet ārēju zvaigžņu sistēmu ar BEEP-kuģi un nosūtiet robotus uz planētu virsmas.

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvērt visas programmas un izslēgt datoru?

en: This package contains the Chromium browser
lv: Si pakotne iekļauj Chromium Interneta parluku.

en: Untitled 1 - LibreOffice Impress
lv: Nenosaukts 1 - LibreOffice Impress

en: Accessibility is central to the Ubuntu philosophy. We believe that computing is for everyone regardless of nationality, race, gender or disability. Fully translated into 38 languages, Ubuntu also includes essential assistive technologies, which are, of course, completely free.
lv: Pieejamība ir Ubuntu filozofijas centrs. Mēs uzskatam ka informātika ir ikvienam, neskatoties uz tautības, rases, dzimuma vai invaliditātes. Pilnība tulkots 38 valodas (un mēs cenšamies to ari iztulkot ari latviski, ar jusu palidzibu, lai pataisit Ubuntu par 39 Valodu) , Ubuntu iekļauj ari būtiskas palīg-tehnoloģijas kuras ir, protams, pilnība brīvas.

en: Download Ubuntu
lv: Lejupielādējiet Ubuntu

en: Watch videos
lv: Skatities Video

en: Join now
lv: Tagad Pievienoties

en: Applications
lv: Aplikācijas

en: Weds 14 October, 2010
lv: Trešd. 14 oktobris, 2010

en: Physics based puzzle/construction game
lv: Uz Fiziku balstīta puzzle / būvniecības spēle

en: Gwibber Social Client
lv: Gwibber sociālais klients

en: PCB CNC converter
lv: PCB CNC konverters

en: On
lv: Ieslēgts

en: Untitled 1 - LibreOffice Writer
lv: Nenosaukts 1 - LibreOffice Writer

en: A 2D platformer/shooter game with physics-based puzzles
lv: 2D platformera / šāvēja spēle ar fiziku balstītus puzlus

en: Graphics
lv: Grafika

en: Keep Connected
lv: Paturiet Savienojumu

en: Top Rated
lv: Augstāk novērtētās

en: Compatible
lv: Saderīgs

en: From
lv: No

en: Thanks for exploring Ubuntu!
lv: Paldies ka izmeginajat Ubuntu!

en: Guest Session
lv: Viesa sesija

en: Send files to device…
lv: Sutit fails uz ierīcu...

en: Create documents
lv: Izveidot dokumentus

en: (91 Ratings)
lv: (91 Vērtējumi)

en: Installed
lv: Instalēts

en: Secure
lv: Drošs

en: Mute
lv: Apklusināt

en: All Software
lv: Visa programmatūra

en: Ready to download?
lv: Gatavs lejupieladesanai?

en: Accessories
lv: Piederumi

en: Create spreadsheets
lv: Izveidot izklājlapas

en: Shut Down
lv: Beigt darbu

en: Music
lv: Mūzika

en: Education
lv: Izglītība

en: Brasero Disc Burner
lv: Brasero disku rakstītājs

en: Read, write and send emails with Thunderbird. It’s easy and fast.
lv: Lasiet, rakstiet un sutiet e-pastus ar Thunderbird. Tas ir vienkarsa un atri.

en: wrote
lv: rakstīja

en: Subject
lv: Temats

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Browse files
lv: Pārlūkot failus

en: Come and explore our favourites
lv: Ienāciet un izpētiet mūsu favorītus

en: Shut Down…
lv: Izslēgt…

en: Send
lv: Sūtīt

en: Darkening Clockwork
lv: Tumšāka pulksteņa mehānisms

en: Ubuntu One Music
lv: Ubuntu One mūzika

en: Inkscape Vector Graphics Editor
lv: Inkscape vektorgrafikas redaktors

en: Create presentations
lv: Izveidot prezentāciju

en: Original Message
lv: Sākotnējā vēstule

en: AisleRoit Solitaire
lv: AisleRoit Solitairais

en: Email
lv: E-pasts

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: All Folders
lv: Visas mapes

en: Your Ubuntu, your way
lv: Jus Ubuntu, jus cels

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Recently Used
lv: Nesen izmantoti

en: Ubuntu Help
lv: Ubuntu palīdzība

en: reply
lv: atbildet

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: $19.99
lv: 19.99 Ls

en: Dybbølsbro Station
lv: Dybbølsbro stacija

en: About This Computer
lv: Par šo datoru

en: Connection Information
lv: Pieslēguma informācija

en: Places
lv: Vietas

en: Fwd
lv: Pārs.

en: Terminal Server Client
lv: Termināla servera klients

en: Appearance
lv: Izskats

en: Stalking Ocelot
lv: Uzglūnošais ocelots

en: Remove
lv: Izņemt

en: English
lv: Angļu valoda

en: Purple Dancers
lv: Purpura dejotāji

en: Songs
lv: Dziesmas

en: Accessible
lv: Pieejams

en: Videos
lv: Video

en: Braid
lv: Pīne

en: Unread:
lv: Nelasits:

en: Visible
lv: Redzams

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Home
lv: Mājas mape

en: Developer Tools
lv: Izstrādātāju rīki

en: or
lv: vai

en: Access the Internet
lv: Piekļūt internetam

en: Pictures
lv: Bildes

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Draft
lv: Neapstiprināts

en: Free
lv: Pa brīvu

en: Browse the web
lv: Pārlūkojiet tīmekli

en: Local
lv: Vietējs

en: View photos
lv: Redzet Fotos

en: from
lv: no

en: to
lv: līdz

en: Our star apps
lv: Mūsu zvaigžņu lietotnes

en: forward
lv: uzpriekšu

en: Chromium Web Browser
lv: Chromium Web Browsers

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Fast
lv: Ātri

en: Recent
lv: Nesens

en: To:
lv: Līdz:

en: Date:
lv: Datums:

en: Total:
lv: Summa:

en: Untitled 1 - LibreOffice Calc
lv: Nenosaukts 1 - LibreOffice Calc

en: I already have an account!
lv: Man jau ir konts!

en: System
lv: Sistēma

en: Date
lv: Datums

en: Install
lv: Instalēt

en: Items:
lv: Vienumi:

en: Subject:
lv: Temats:

en: Backup
lv: Dublējums

en: Ubuntu tour
lv: Ubuntu ekskursija

en: History
lv: Vēsture

en: 16 Photos
lv: 16 Fotos

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: We hope you've enjoyed the Ubuntu online tour.
lv: Mēs ceram ka jums patika Ubuntu elektroniska ekskursija.

en: Office
lv: Birojs

en: Themes &amp; Tweaks
lv: Motīvi un piedares

en: work
lv: darbs

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Not Junk
lv: Nav mēstule

en: Archive
lv: Arhīvs

en: delete
lv: dzēst

en: Check email
lv: Parbaudit e-pastu

en: Additional Drivers
lv: Papildu draiveri

en: Trash
lv: Miskaste

en: archive
lv: arhīvs

en: Shotwell Photo Manager
lv: Shotwell fotogrāfiju pārvaldnieks

en: Folders
lv: Mapes

en: What's New
lv: Kas jauns

en: Movie Player
lv: Filmu atskaņotājs

en: Dash home
lv: Paneļa mājas

en: Albums
lv: Albūms

en: From:
lv: No:

en: Remote Desktop Viewer
lv: Attālināto datoru pārlūks

en: junk
lv: džonka

en: Fonts
lv: Šrifti

en: Sound Recorder
lv: Skaņu Ierakstītājs

en: Unmute
lv: Neapklusināt
