ubuntu-weather-app - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Humidity
cs: Vlhkost

en: Couldn't load weather data, please try later again!
cs: Nezle načíst údaje o počasí, zkuste to prosím později.

en: Location already added.
cs: Umístění bylo již přidáno.

en: Locations
cs: Umístění

en: Settings
cs: Nastavení

en: Weather
cs: Počasí

en: A weather forecast application for Ubuntu with support for multiple online weather data sources
cs: Aplikace předpovědi počasí pro Ubuntu s podporou mnoha online zdrojů

en: weather;forecast;twc;openweathermap;the weather channel;
cs: počasí;předpověď;twc;openweathermat;the weather channel;
