ubuntu-weather-app - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Chance of precipitation
sr: Могућност падавина

en: Winds
sr: Ветрови

en: UV Index
sr: УВ индекс

en: Pollen
sr: Плен

en: Humidity
sr: Влажност

en: Sunrise
sr: Излазак сунца

en: Sunset
sr: Залазак сунца

en: Searching for current location...
sr: Тражим тренутну локацију...

en: Cannot determine your location
sr: Не могу одредити вашу локацију

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
sr: Ручно додајте локацију превлачењем на горе са дна екрана

en: Today
sr: Данас

en: Remove
sr: Уклони

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
sr: Није нађена локација. Кликните на плус икону да потражите.

en: Select All
sr: Изабери све

en: Delete
sr: Обриши

en: Cancel selection
sr: Откажи избор

en: Network Error
sr: Грешка на мрежи

en: Please check your network settings and try again.
sr: Проверите ваша подешавања мреже па покушајте поново.

en: Retry
sr: Покушај поново

en: No API Keys Found
sr: Нема пронађених АПИ кључева

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
sr: Уколико сте програмер, молимо да прочитате ПРОЧИТАЈМЕ документ за инструкције како да прибавите ваш сопствени Open Weather Map АПИ кључ.

en: Select a city
sr: Одаберите град

en: City
sr: Град

en: Back
sr: Назад

en: Search city
sr: Потражи град

en: No city found
sr: Град није нађен

en: Couldn't load weather data, please try later again!
sr: Не могу учитати податке о времену, покушајте касније поново!

en: Location already added.
sr: Локација је већ додата.

en: OK
sr: У реду

en: Locations
sr: Локације

en: Current Location
sr: Тренутна локација

en: Settings
sr: Подешавања

en: Units
sr: Јединице мере

en: Data Provider
sr: Добављач услуге

en: Refresh Interval
sr: Интервал освежавања

en: Location
sr: Локација

en: Provider
sr: Добављач

en: Detect current location
sr: Откриј тренутну локацију

en: %1 minute | %1 minutes
sr[0]: %1 минут
sr[1]: %1 минута
sr[2]: %1 минута

en: Interval
sr: Интервал

note: TRANSLATORS: The strings are standard measurement units of wind speed in kilometers per hour and are shown in the settings page. Only the abbreviated form of kilometers per hour should be used.
en: kph
sr: км/с

note: TRANSLATORS: The strings are standard measurement units of wind speed in miles per hour and are shown in the settings page. Only the abbreviated form of miles per hour should be used.
en: mph
sr: ми/ч

en: Temperature
sr: Температура

en: Wind Speed
sr: Брзина ветра

en: Weather
sr: Време

en: A weather forecast application for Ubuntu with support for multiple online weather data sources
sr: Програм за временску прогнозу за Убунту са подршком за више извора података о времену са интернета

en: weather;forecast;twc;openweathermap;the weather channel;
sr: време;прогноза;временске прилике;twc;openweathermap;weather channel;
