indicator-stickynotes - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Error reading data file. Do you want to backup the current data?
be: Памылка чытання файла з данымі. Жадаеце зрабіць рэзервовую копію бягучых даных?

en: Backup
be: Рэзервовая копія

en: Indicator Stickynotes
be: Індыкатар нататак

en: Sticky Notes
be: Ліпучыя нататкі

en: New Note
be: Новая нататка

en: Show All
be: Паказаць усе

en: Hide All
be: Схаваць усе

en: Lock All
be: Заблакіраваць усе

en: Unlock All
be: Разблакіраваць усе

en: Export Data
be: Экспартаваць даныя

en: Import Data
be: Імпартаваць даныя

en: About
be: Аб праграме

en: Settings
be: Налады

en: Quit
be: Выйсці

en: Please choose a different destination for the backup file.
be: Выберыце іншае месца прызначэння для файла рэзервовай копіі.

en: Error importing data.
be: Памылка імпартавання даных.

en: About Indicator Stickynotes
be: Аб індыкатары нататак

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
be: Можаце паведаміць аб памылцы, палепшыць пераклад, або ўнесці прапановы на старонцы ніжэй.
    
    Гарачыя клавішы:
    Ctrl + W:  Выдаліць нататку
    Ctrl + L:  Заблакіраваць нататку
    Ctrl + N:  Стварыць новую нататку

en: New
be: Стварыць

en: _Categories
be: _Катэгорыі

en: Background Color
be: Колер фону

en: Text Color
be: Колер тэксту

en: Pick a Background Color
be: Выбраць колер фону

en: Pick a Text Color
be: Выбраць колер тэксту

en: Name
be: Назва

en: Font
be: Шрыфт

en: Make Default Category
be: Зрабіць перадвызначаную катэгорыю

en: Make Default
be: Перадвызначыць

en: Delete
be: Выдаліць

en: New Category
be: Новая катэгорыя

en: Always on top
be: Заўсёды наверсе

en: Categories:
be: Катэгорыі:

en: Are you sure you want to delete this note?
be: Сапраўды жадаеце выдаліць гэту нататку?

en: Unlock
be: Разблакіраваць

en: Lock
be: Заблакіраваць

en: Default Category
be: Перадвызначаная катэгорыя

en: Are you sure you want to delete this category?
be: Сапраўды жадаеце выдаліць гэту катэгорыю?

en: Write reminders on notes
be: Дадаваць напаміны на нататкі
