indicator-stickynotes - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Sticky Notes
hi: स्टिकी नोट्स

en: New Note
hi: नया नोट

en: Show All
hi: सभी दिखाएं

en: Hide All
hi: सभी छुपाएं

en: Lock All
hi: सभी लौक करें

en: Unlock All
hi: सभी अनलौक करें

en: About
hi: जानकारी

en: Settings
hi: सेटिंग्स

en: Quit
hi: बंद करें

en: About Indicator Stickynotes
hi: स्टिकी नोट्स के बारे में

en: New
hi: नया

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Name
hi: नाम

en: Delete
hi: मिटाएँ

en: Are you sure you want to delete this note?
hi: क्या आप इस नोट को हटाने के लिए निश्चित हैं?

en: Unlock
hi: लौक खोलें

en: Lock
hi: लौक
