indicator-stickynotes - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Sticky Notes
hu: Ragadós jegyzetek

en: New Note
hu: Új jegyzet

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Hide All
hu: Összes elrejtése

en: Lock All
hu: Összes zárolása

en: Unlock All
hu: Összes feloldása

en: Export Data
hu: Jegyzetek mentése

en: Import Data
hu: Jegyzetek betöltése

en: About
hu: Névjegy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Quit
hu: Kilépés

en: Error importing data.
hu: Nem sikerült betölteni a jegyzeteket.

en: About Indicator Stickynotes
hu: Ragadós jegyzetek névjegye

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
hu: Hibákat, fordítással kapcsolatos eltéréseket, valamint javaslatokat Launchpad-on keresztül jelenthetsz be.
    
    Gyorsbillentyűk:
    Ctrl + W: Jegyzet törlése
    Ctrl + L: Jegyzet zárolása
    Ctrl + N: Új jegyzet

en: New
hu: Új kategória

en: _Categories
hu: Kategóriák

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Pick a Background Color
hu: Háttérszín kiválasztása

en: Pick a Text Color
hu: Szövegszín kiválasztása

en: Name
hu: Kategória neve

en: Font
hu: Betűtípus

en: Make Default Category
hu: Beállítások használata alapértelmezettként

en: Make Default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Delete
hu: Törlés

en: New Category
hu: Új kategória

en: Always on top
hu: Mindig előtérben

en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: Are you sure you want to delete this note?
hu: Biztos vagy benne, hogy törlöd a jegyzetet?

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Lock
hu: Zárolás

en: Default Category
hu: Alapértelmezett kategória

en: Are you sure you want to delete this category?
hu: Biztos vagy benne, hogy törlöd ezt a kategóriát?
