indicator-stickynotes - en to ms translation catalogue (37 entries)

en: Error reading data file. Do you want to backup the current data?
ms: Ralat ketika membaca fail data. Anda pasti mahu menyandar data semasa?

en: Backup
ms: Sandar

en: Indicator Stickynotes
ms: Penunjuk Nota Lekat

en: Sticky Notes
ms: Nota Lekat

en: New Note
ms: Nota Baharu

en: Show All
ms: Tunjuk Semua

en: Hide All
ms: Sembunyi Semua

en: Lock All
ms: Kunci Semua

en: Unlock All
ms: Nyahkunci Semua

en: Export Data
ms: Eksport Data

en: About
ms: Perihal

en: Settings
ms: Tetapan

en: Quit
ms: Keluar

en: Please choose a different destination for the backup file.
ms: Sila pilih satu destinasi lain untuk fail sandar.

en: Error importing data.
ms: Ralat mengimport data.

en: About Indicator Stickynotes
ms: Perihal Penunjuk Nota Lekat

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
ms: Sila laporkan pepijat, sumbangkan terjemahan, dan beri cadangan di halaman utama Launchpad di bawah.
    
    Pintasan papan kekunci:
    Ctrl + W:  Padam nota
    Ctrl + L:  Kunci nota
    Ctrl + N:  Nota baharu

en: New
ms: Baharu

en: _Categories
ms: _Kategori

en: Background Color
ms: Warna Latar Belakang

en: Text Color
ms: Warna Teks

en: Pick a Background Color
ms: Pilih satu Warna Latar Belakang

en: Pick a Text Color
ms: Pilih satu Warna Teks

en: Name
ms: Nama

en: Font
ms: Fon

en: Make Default Category
ms: Buat Kategori Lalai

en: Make Default
ms: Jadikan Lalai

en: Delete
ms: Padam

en: New Category
ms: Kategori Baharu

en: Always on top
ms: Sentiasa di atas

en: Categories:
ms: Kategori:

en: Are you sure you want to delete this note?
ms: Anda pasti mahu memadam nota ini?

en: Unlock
ms: Nyahkunci

en: Lock
ms: Kunci

en: Default Category
ms: Kategori Lalai

en: Are you sure you want to delete this category?
ms: Anda pasti mahu memadam kategori ini?

en: Write reminders on notes
ms: Tulis peringatan atas nota
