indicator-stickynotes - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Error reading data file. Do you want to backup the current data?
pl: Błąd odczytu pliku danych. Czy chcesz wykonać kopię zapasową bieżących danych?

en: Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Sticky Notes
pl: Żółte karteczki

en: New Note
pl: Nowa notatka

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Hide All
pl: Ukryj wszystkie

en: Lock All
pl: Zablokuj wszystkie

en: Unlock All
pl: Odblokuj wszystkie

en: Export Data
pl: Eksport danych

en: Import Data
pl: Importuj dane

en: About
pl: O aplikacji

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Quit
pl: Zakończ

en: Please choose a different destination for the backup file.
pl: Proszę wybrać inną lokalizację dla pliku kopii zapasowej.

en: Error importing data.
pl: Błąd importu danych.

en: About Indicator Stickynotes
pl: O aplecie Żółte karteczki

en: New
pl: Nowa

en: _Categories
pl: _Kategorie

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Pick a Background Color
pl: Wybierz kolor tła

en: Pick a Text Color
pl: Wybierz kolor tekstu

en: Name
pl: Nazwa

en: Font
pl: Czcionka

en: Make Default Category
pl: Utwórz kategorię domyślną

en: Make Default
pl: Uczyń domyślną

en: Delete
pl: Usuń

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: Always on top
pl: Zawsze na wierzchu

en: Categories:
pl: Kategorie:

en: Are you sure you want to delete this note?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą notatkę?

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Default Category
pl: Domyślna kategoria

en: Are you sure you want to delete this category?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą kategorię?
