indicator-stickynotes - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Sticky Notes
cs: Lepící poznámky

en: New Note
cs: Nová poznámka

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Hide All
cs: Skrýt vše

en: Lock All
cs: Uzamknout vše

en: Unlock All
cs: Odemknout vše

en: About
cs: O aplikaci

en: Settings
cs: Nastavení

en: Quit
cs: Ukončit

en: About Indicator Stickynotes
cs: O aplikaci Indikátor lepících poznámek

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
cs: Prosím hlásit chyby, přispívat k překladům a předkládat návrhy můžete na stránkách Launchpad níže.
    
    Klávesové zkratky:
    Ctrl + W: Smazat poznámku
    Ctrl + L: Uzamknout poznámku
    Ctrl + N: Nová poznámka

en: New
cs: Nový

en: _Categories
cs: _Kategorie

en: Are you sure you want to delete this category?
cs: Opravdu chceš smazat tuto kategorii?

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Pick a Background Color
cs: Vyber barvu pozadí

en: Pick a Text Color
cs: Vyber barvu textu

en: Name
cs: Název

en: Make Default Category
cs: Nastavit jako výchozí kategorii

en: Make Default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Delete
cs: Smazat

en: Font
cs: Písmo

en: Shadow
cs: Stín

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: Confirm delete
cs: Potvrdit smazání

en: Are you sure you want to delete this note?
cs: Opravdu chcete smazat tuto poznámku?

en: Always on top
cs: Vždy nahoře

en: Categories:
cs: Kategorie:

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Default Category
cs: Výchozí kategorie
