indicator-stickynotes - en to el translation catalogue (31 entries)

en: New Note
el: Νέα Σημείωση

en: Show All
el: Εμφάνιση Όλων

en: Hide All
el: Απόκρυψη Όλων

en: Lock All
el: Κλείδωμα Όλων

en: Unlock All
el: Ξεκλείδωμα Όλων

en: About
el: Σχετικά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Quit
el: Κλείσιμο

en: About Indicator Stickynotes
el: Σχετικά με το Indicator Stickynotes

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
el: Παρακαλούμε αναφέρετε σφάλματα, συνεισφέρετε στη μετάφραση, και υποβάλλετε τις προτάσεις σας στην σελίδα μας στο Launchpad παρακάτω.
    
    Συντομεύσεις πληκτρολογίου:
    Ctrl+W: Διαγραφή σημείωσης
    Ctrl+L: Κλείδωμα σημείωσης
    Ctrl+N: Νέα σημείωση

en: New
el: Νέα

en: _Categories
el: _Κατηγορίες

en: Are you sure you want to delete this category?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την κατηγορία;

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Text Color
el: Χρώμα Κειμένου

en: Pick a Background Color
el: Επιλέξτε Χρώμα Φόντου

en: Pick a Text Color
el: Επιλέξτε Χρώμα Κειμένου

en: Name
el: Όνομα

en: Make Default Category
el: Επιλογή ως Προεπιλεγμένη Κατηγορία

en: Make Default
el: Να γίνει προεπιλεγμένη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Shadow
el: Σκιά

en: New Category
el: Νέα Κατηγορία

en: Confirm delete
el: Επιβεβαίωση διαγραφής

en: Are you sure you want to delete this note?
el: Είστε σίγουρος οτι θέλετε να διαγράψετε αυτή τη σημείωση;

en: Always on top
el: Πάντα στην κορυφή

en: Categories:
el: Κατηγορίες:

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Default Category
el: Προεπιλεγμένη Κατηγορία
