indicator-stickynotes - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Sticky Notes
eu: Ohar itsaskorrak

en: New Note
eu: Ohar berria

en: Show All
eu: Erakutsi denak

en: Hide All
eu: Ezkutatu denak

en: Lock All
eu: Blokeatu denak

en: Unlock All
eu: Desblokeatu denak

en: About
eu: Honi buruz

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Quit
eu: Irten

en: About Indicator Stickynotes
eu: Indicator Stickynotes-i buruz

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
eu: Eman erroreen berri, lagundu itzulpenekin, eta bidali zure iradokizunak ondorengo Launchpadeko orrian:
    
    Laster-teklak:
    Ktrl + W: Ezabatu oharra
    Ktrl + L: Blokeatu oharra
    Ktrl + N: Ohar berria

en: New
eu: Berria

en: _Categories
eu: _Kategoriak

en: Are you sure you want to delete this category?
eu: Ziur kategoria hau ezabatu nahi duzula?

en: Background Color
eu: Atzeko planoaren kolorea

en: Text Color
eu: Testuaren kolorea

en: Pick a Background Color
eu: Hautatu atzeko planoaren kolorea

en: Pick a Text Color
eu: Hautatu testuaren kolorea

en: Name
eu: Izena

en: Make Default Category
eu: Bihurtu kategoria lehenetsi

en: Make Default
eu: Bihurtu lehenetsi

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Shadow
eu: Itzala

en: New Category
eu: Kategoria berria

en: Confirm delete
eu: Berretsi ezabatzea

en: Are you sure you want to delete this note?
eu: Ziur ohar hau ezabatu nahi duzula?

en: Always on top
eu: Beti gainean

en: Categories:
eu: Kategoriak:

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Default Category
eu: Kategoria lehenetsia
