indicator-stickynotes - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Sticky Notes
hr: Ljepljive bilješke

en: New Note
hr: Nova bilješka

en: Show All
hr: Prikaži sve

en: Hide All
hr: Sakrij sve

en: Lock All
hr: Zaključaj sve

en: Unlock All
hr: Otključaj sve

en: About
hr: O programu

en: Settings
hr: Postavke

en: Quit
hr: Zatvori

en: About Indicator Stickynotes
hr: O indikatoru Ljepljivih bilješki

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
hr: Molim prijavite greške, doprinosite prijevodu i predložite želje na Launchpad web stranici ispod.
    
    Prečaci tipkovnice:
    Ctrl + W:  obriši bilješku
    Ctrl + L:  zaključaj bilješku
    Ctrl + N:  nova bilješka

en: New
hr: Nova

en: _Categories
hr: _Kategorije

en: Are you sure you want to delete this category?
hr: Sigurno želite obrisati ovu kategoriju?

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Pick a Background Color
hr: Odaberi boju pozadine

en: Pick a Text Color
hr: Odaberi boju teksta

en: Name
hr: Naziv

en: Make Default Category
hr: Zadaj kao uobičajenu kategoriju

en: Make Default
hr: Postavi uobičajenim

en: Delete
hr: Obriši

en: Font
hr: Slovo

en: Shadow
hr: Sjena

en: New Category
hr: Nova kategorija

en: Confirm delete
hr: Potvrdi brisanje

en: Are you sure you want to delete this note?
hr: Sigurno želite obrisati ovu bilješku?

en: Always on top
hr: Uvijek na vrhu

en: Categories:
hr: Kategorije:

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Default Category
hr: Uobičajena kategorija
