indicator-stickynotes - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: New Note
sk: Nová poznámka

en: Show All
sk: Zobraziť všetko

en: Hide All
sk: Skryť všetko

en: Lock All
sk: Uzamknúť všetko

en: Unlock All
sk: Odomknúť všetko

en: About
sk: O programe

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Quit
sk: Ukončiť

en: About Indicator Stickynotes
sk: O Indicator Stickynotes

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
sk: Prosím hláste chyby, spravujte preklady a dávajte návrhy na Launchpad.
    
    Klávesové skratky:
    Ctrl + W:  Zmazať poznámku
    Ctrl + L:  Uzamknúť pozámku
    Ctrl + N:  Nová poznámka

en: New
sk: Nový

en: _Categories
sk: _Kategórie

en: Are you sure you want to delete this category?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto kategóriu

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Pick a Background Color
sk: Vybrať farbu pozadia

en: Pick a Text Color
sk: Vyberte si farbu textu

en: Name
sk: Názov

en: Make Default Category
sk: Predvolená kategória

en: Make Default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Delete
sk: Vymazať

en: Font
sk: Písmo

en: Shadow
sk: Tieň

en: New Category
sk: Nová kategória

en: Confirm delete
sk: Potvrdiť vymazanie

en: Are you sure you want to delete this note?
sk: Naozaj chcete vymazať túto poznámku?

en: Always on top
sk: Vždy navrchu

en: Categories:
sk: Kategórie:

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Lock
sk: Uzamknúť

en: Default Category
sk: Predvolená kategória
