indicator-stickynotes - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Sticky Notes
lt: Lipnūs rašteliai

en: New Note
lt: Naujas raštelis

en: Show All
lt: Rodyti visus

en: Hide All
lt: Slėpti visus

en: Lock All
lt: Užrakinti visus

en: Unlock All
lt: Atrakinti visus

en: About
lt: Apie

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Quit
lt: Išjungti

en: About Indicator Stickynotes
lt: Apie Indicator Stickynotes

en: Please report bugs, contribute translations, and make suggestions on the Launchpad homepage below.
    
    Keyboard shortcuts:
    Ctrl + W:  Delete note
    Ctrl + L:  Lock note
    Ctrl + N:  New note
lt: Praneškite apie defektus, prisidėkite prie vertimo ir rašykite pasiūlymus Launchpad puslapyje (pateiktas žemiau).
    
    Klaviatūros spartieji klavišai:
    Ctrl + W: Ištrinti raštelį
    Ctrl + L: Užrakinti raštelį
    Ctrl + N: Naujas raštelis

en: Pick a Background Color
lt: Pasirinkite fono spalvą

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Are you sure you want to delete this note?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį raštelį?

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Lock
lt: Užrakinti
