indicator-stickynotes - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Backup
si: උපස්ථ කිරීම

en: Sticky Notes
si: අලවන සටහන්

en: New Note
si: නව සටහනක්

en: Show All
si: සියල්ල පෙන්වන්න

en: About
si: පිළිබද

en: Settings
si: සැකසුම්

en: Quit
si: පිටවන්න

en: New
si: නව

en: _Categories
si: ප්‍රභේද (_C)
