unity8 - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Lock to Launcher
cs: Přidat do Launcheru

en: Unlock from Launcher
cs: Odebrat z Launcheru

en: Skip intro
cs: Přeskočit intro

en: Right edge
cs: Pravý okraj

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
cs: Pokuste se odemknout telefon potažením prstu z pravého okraje.

en: Top edge
cs: Horní okraj

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
cs: Pokuste se zpřístupnit indikátory potažením prstu z horního okraje

en: Close
cs: Uzavřít

en: Swipe up again to close the settings screen
cs: Přetažením nahoru dojde k uzavření obrazovky nastavení

en: Left edge
cs: Levý okraj

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
cs: Pro rychlý přístup k aplikacím potáhněte prst z levého okraje.

en: Well done
cs: Výborně

en: Recent searches
cs: Poslední vyhledávání

en: Rate this
cs: Ohodnoťte to

en: Add a review
cs: Přidat recenzi

en: Send
cs: Odeslat

en: Emergency Call
cs: Tísňové volání

en: Hello %1
cs: Ahoj %1

en: Hello
cs: Ahoj

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Type or say a command
cs: Napište nebo řekněte příkaz

en: Loading. Please Wait...
cs: Načítám. Čekejte prosím...

en: Speak Now...
cs: Mluvte...

en: Speaking...
cs: Mluvte...

en: Show password
cs: Zobrazit heslo

en: Search
cs: Hledat

en: Please enter %1
cs: Zadejte prosím %1
