unity - en to fo translation catalogue (8 entries)

en: Right edge
fo: Høgra kant

en: Top edge
fo: Topp kantur

en: Confirm
fo: Vátta

en: Type or say a command
fo: Skriva ella sig eini stýriboð

en: Loading. Please Wait...
fo: Løðar. Vinarliga bíða...

en: Speak Now...
fo: Snakka nú...

en: Speaking...
fo: Snakkar...

en: Search
fo: Leita
