unity8 - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Lock to Launcher
km: ចាក់​សោ​​ទៅ​កម្មវិធី​ចាប់ផ្ដើម

en: Unlock from Launcher
km: ដោះសោ​ពី​កម្មវិធី​ចាប់ផ្ដើម

en: Skip intro
km: រំលង​ការ​ណែនាំ

en: Right edge
km: គែម​ស្ដាំ

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
km: សាកល្បង​​អូស​ពី​គែម​ស្ដាំ​ ដើម្បី​ដោះ​សោ​ទូរស័ព្ទ

en: Top edge
km: គែម​ខាង​លើ

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
km: សាកល្បង​អូស​ពី​គែម​ខាង​លើ ដើម្បី​ចូល​ដំណើរការ​សញ្ញា

en: Close
km: បិទ

en: Swipe up again to close the settings screen
km: អូស​ឡើង​លើ​ម្ដងទៀត ដើម្បី​បិទ​ការ​កំណត់​អេក្រង់

en: Left edge
km: គែមឆ្វេង

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
km: អូស​ពី​គែម​ឆ្វេង ដើម្បី​បង្ហាញ​កម្មវិធី​ចាប់ផ្ដើម​សម្រាប់​ចូល​ដំណើរ​ការ​កម្មវិធី​រហ័ស

en: Well done
km: ធ្វើ​បាន​ល្អ

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
km: ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ពិនិត្យ​កាយវិការ​គែម​ និង​អាច​ចាប់ផ្ដើម​ប្រើ​ទូរស័ព្ទ<br><br>ប៉ះ លើ​អេក្រង់​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម

en: Recent searches
km: ការ​ស្វែងរក​ថ្មី

en: See more
km: មើល​ច្រើន​ទៀត

en: See less
km: មើល​តិច​ជាង

en: More...
km: ច្រើនជាង​...

en: Less...
km: តិច​ជាង...

en: Rate this
km: វាយតម្លៃ​វា

en: Add a review
km: បន្ថែម​ការ​ពិនិត្យ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Emergency Call
km: ការ​ហៅ​ពេល​អាសន្ន

en: Hello %1
km: សួស្ដី %1

en: Hello
km: សួស្តី

en: Confirm
km: បញ្ជាក់

en: Type or say a command
km: បញ្ចូល ឬ​និយាយ​ពាក្យ​បញ្ជា

en: Loading. Please Wait...
km: សូម​រង់ចាំ កំពុង​ផ្ទុក...

en: Speak Now...
km: និយាយ​ឥឡូវ...

en: Speaking...
km: កំពុង​និយាយ...

en: Show password
km: បង្ហាញ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Please enter SIM PIN
km: បញ្ចូល​កូដ PIN របស់​ស៊ីមកាត

en: Search
km: ស្វែង​រក

en: Please enter %1
km: សូម​បញ្ចូល %1
