unity8 - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Lock to Launcher
ms: Kunci ke Pelancar

en: Unlock from Launcher
ms: Tanggalkan dari Pelancar

en: Skip intro
ms: Langkau pengenalan

en: Right edge
ms: Pinggir kanan

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
ms: Cuba meleret dari pinggir kanan untuk buka aktifkan telefon

en: Top edge
ms: Pinggir atas

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
ms: Cuba meleret dari pinggir atas untuk buka aktifkan telefon

en: Close
ms: Tutup

en: Swipe up again to close the settings screen
ms: Leret ke atas sekali lagi untuk menutup skrin tetapan

en: Left edge
ms: Pinggir kiri

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
ms: Leret dari kiri untuk munculkan pelancar untuk capaian pantas ke apl

en: Well done
ms: Bagus

en: Recent searches
ms: Gelintar baru-baru ini

en: Rate this
ms: Kadar ini

en: Add a review
ms: Tambah ulasan

en: Send
ms: Hantar

en: Emergency Call
ms: panggilan Kecemasan

en: Hello %1
ms: Hai %1

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Type or say a command
ms: Taip atau sebut satu perintah

en: Loading. Please Wait...
ms: Memuatkan. Tunggu Sebentar...

en: Speak Now...
ms: Cakap Sekarang...

en: Speaking...
ms: Bercakap...

en: Show password
ms: Tunjuk kata laluan

en: Search
ms: Gelintar

en: Please enter %1
ms: Sila masukkan %1
