unity - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Lock to Launcher
pl: Dodaj do panelu uruchamiania

en: Unlock from Launcher
pl: Usuń z panelu uruchamiania

en: Skip intro
pl: Pomiń intro

en: Right edge
pl: Prawa krawędź

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
pl: Aby odblokować telefon, przeciagnij w stronę prawej krawędzi

en: Top edge
pl: Górna krawędź

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
pl: Przeciągnij od górnej krawędzi aby uzyskać wskazówki

en: Close
pl: Zamknij

en: Swipe up again to close the settings screen
pl: Przeciągnij ponownie w górę, by zamknąć okno ustawień

en: Left edge
pl: Lewa krawędź

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
pl: Przeciągnięcie od lewej krawędzi, uruchamia aktywator szybkiego dostępu do aplikacji

en: Well done
pl: Udało się!

en: Recent searches
pl: Ostatnie wyszukiwania

en: Rate this
pl: Oceń to

en: Add a review
pl: Dodaj recenzję

en: Send
pl: Wyślij

en: Emergency Call
pl: Telefon ratunkowy

en: Hello %1
pl: Witaj %1

en: Hello
pl: Witaj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Type or say a command
pl: Wpisz lub wypowiedz polecenie

en: Loading. Please Wait...
pl: Ładowanie. Proszę czekać...

en: Speak Now...
pl: Mów teraz...

en: Speaking...
pl: Rozpoznanie...

en: Show password
pl: Wyświetl hasło

en: Search
pl: Szukaj

en: Please enter %1
pl: Wprowadź %1
